Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
Olimpia_21
Cytat
Yucca
Ja piję w pracy po 3 - 4 kubki o pojemności 450 ml zielonej lub czerwonej herbaty - zalezy na co mam ochotę.
Do tego łykam (co 2 dni bo zapominam ciągle) chrom.

Schudłam 4 kg - ale w sumie nieświadomie, bo nie miała zamiaru - ale jak leci w dół to tylko radość ;)

a a jakim czasie te 4 kg?
Jakoś w przeciągu 1 - 1,5 miesiąca - nie wiem dokładnie, bo wyszło samo z siebie ;)

dlatego pytam o wasze;0

ja dzis ruszam z Aerobiczną 6 weiderta raz zaczełam i efekty po tygodniu były!!![/quote]


ja próbowałam z tą 6 ale lipa :( może ja coś źle wykonuję, możesz mi napisać jak u ciebie to wygląda?

Cytat
MagdaM76
A tę Yerba Mate gdzie można kupic?

Mój chłopak kupuje w internecie, tyle że on raczej dla przyjemności, nie żeby schudnąć :D

Ale ma dość specyficzny smak ogólnie - ja określam to jako popiół albo pety :D choć nigdy nie jadłam haha

Jednak ja lubię yerbę :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-20 15:02 przez Klaamka.

6 weidera daje efekty jesli robisz ją reguralnie i przy ćwiczeniu nie dotykasz nogami podłogi. ja kiedy robiłam tak ze kładłam nogi na podłogę po każym powtórzeniu a tak sie nie robi. zaczynając ćwiczenie unosisz nad podłogę nogi,,stopy obciagnięte i tak trzymasz przez całe ćwiczenia. niestety nie łatwe, ale efkty są piorunujące!

Cytat
yoksa1
6 weidera daje efekty jesli robisz ją reguralnie i przy ćwiczeniu nie dotykasz nogami podłogi. ja kiedy robiłam tak ze kładłam nogi na podłogę po każym powtórzeniu a tak sie nie robi. zaczynając ćwiczenie unosisz nad podłogę nogi,,stopy obciagnięte i tak trzymasz przez całe ćwiczenia. niestety nie łatwe, ale efkty są piorunujące!


ja kladlam, bo inaczej by mi plecy wysiadly..zbyt duze obciązenie a efekty i tak byly.

dziewczyny może zaczniemy wspólnie gubic kg? ktos chetny?

niezweryfikowana
Posty: 328
Ostrzeżenia: 2/5

Ja znam jedną fajną sztuczkę, i gwarantuje Ci to, ze zadziala. Wystarczy isc na silownie i cwiczyc.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-20 20:21 przez hajfajf18.

sama dieta nie pomoze polecam zakupic hulahop masujace naprawde jest swietne

ja znam dwie sztuczki:


i ruch

nie ma magii w odchudzaniu bez ruchu i z czipsami na kanapie nigdy się nie schudnie, z resztą wiadomo SAMO SIĘ NIC NIE ZROBI :p

o yerba mate zapytaj w sklepie zielarski

szukam pań pragnących zrowo i skutecznie schudnąć, cena programu okazyjnie będzie niższa- 100 zł za całość około 2-6 mies ( cena regularna programu będzie wynosić 350-400 zł)
Jestem z wykształcenia dietetykiem i chciałabym przeprowadzić odchudzanie trochę inną metodą niż dotychczas.
Gwarantuję stałą opiekę i widoczne rezultaty. Chętnym osobom napiszę dokładniejsze informacje

mniej żreć, 400 zł w portfelu i efekty też widoczne

byłam kiedyś u dietetyka ale nic mi to nie pomogło i ciągle chodziłam głodna. sama się odchudziłam w końcu :)

Witam..!
Chciałam Was drogie dziewczęta zapytać o jakieś sprawdzone metody na odchudzanie. Nie chodzi mi o jakieś herbatki odchudzające tylko raczej o jakieś ćwiczenia. Chciałabym się też dowiedzieć jaki jest Wasz rozkład dnia, w sensie czym się żywicie w ciągu dni, by schudnąć. :) zależy mi by szczególnie odpowiadały osoby, u których dieta odniosła już jakiś skutek. :) czekam na odpowiedzi. pozdrawiam..! :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zielona herbata a odchudzanie