Obecnie rozmawiamy o:

srebrna biżuteria

gorący temat

polecany dentysta

57 minut temu

elektryka sklep

godzinę temu

wakacje last minute

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam was dziewczynki :)

Siedzę dużo na szafie i tak czytam fora, wiele piszecie o dietach.
i pytanie w tym kontekście :)

jaką dietę stosowałyście ? ile trwała ? ile schudłyście ? potrzebuję schudnąć tak z 6-7 kilo.
ważyłam cały czas około 49-50 kilo, od kiedy zaczęłam używać plastrów antykoncepcyjnych, przytyłam 6 kilo, a że jestem niska (161cm) bardzo widać to po mnie, a przede wszystkim źle się z tym czuje.
próbowałam metody, mało żryj :D niby ok, ale nie mogę zaprzestać jeść słodkiego ; C
czym można zastąpić słodycze ? chociaż na razie. potem myślę, że przestanę jeść całkiem słodkie, jeżeli się od tego odzwyczaję.
do tego oczywiście sobie ćwiczyłam A6W, ale że nie widziałam efektów to dałam sobie spokój ;C




<jest to wątek zbiorczy dlatego bardzo proszę nie czytać tylko pierwszego postu w wątku ale również zwracać uwagę na posty na ostatnich stronach!!!>



Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-10 17:08 przez moderator.

Prosiaczku ważymy tyle samo, mierzymy tyle samo. Mówisz że też powinnam na dietkę przejść? :) Nie chce mi się :)
Ja generalnie musze jeść dużo błonnika, kiedyś schudłam dzięki temu z dwa, trzy kilo, niedużo ale zawsze... Ale z alkoholu i słodyczy nie umiałam zrezygnowac, więc jest jak jest :)

ja chce zrzucic 10 kg, zaczynamy razem? bedziemy codziennie opisywac jak to wszystko postepuje:)

ja bym chciała zrzucić z 3 kg, staram się nie jeść po 19 ale mi to nie wychodzi bo zazwyczaj pózniej wracam do domu i kolacja w późniejszych porach :( niestety

Cytat
kami_g1
ja bym chciała zrzucić z 3 kg, staram się nie jeść po 19 ale mi to nie wychodzi bo zazwyczaj pózniej wracam do domu i kolacja w późniejszych porach :( niestety
no właśnie ;/ te kolacje, ale to bym mogła zniwelować, bo w sumie zawsze jakoś o 18/19 jestem u chłopaka to mogla bym coś u niego zjeść i już potem jak wrócę do domu nic nie jeść :)
Cytat
bombell
Prosiaczku ważymy tyle samo, mierzymy tyle samo. Mówisz że też powinnam na dietkę przejść? :) Nie chce mi się :)
Ja generalnie musze jeść dużo błonnika, kiedyś schudłam dzięki temu z dwa, trzy kilo, niedużo ale zawsze... Ale z alkoholu i słodyczy nie umiałam zrezygnowac, więc jest jak jest :)

o widzisz :) ale ja mam gruby brzuszek ;C bardzo mi on przeszkadza ... nie czuje się z nim komfortowo.
ja mam problem ze słodyczami . może w sumie spróbuje z tym błonnikiem :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-04 10:48 przez prosiaczek993.

ja mam do zrzucenia około 7-8 tez bym sie chetnie do Was dołączyła, zawsze to jakas motywacja ;)

Cytat
Iskra89
ja mam do zrzucenia około 7-8 tez bym sie chetnie do Was dołączyła, zawsze to jakas motywacja ;)

no pewnie :) ja na razie ograniczę jedzenie i postaram się czymś zastąpić SŁODYCZE, ale CZYM ??
no i będę się trochę tym błonnikiem zapychała :) zrezygnuje z ziemniaków :)) i z chlebka, przerzucę się na ciemny :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-04 10:52 przez prosiaczek993.

ja juz 3 tyg jezdze rowerkiem co 2-3 dzień nie jem słodyczy jem owoce warzywa nie jem chleba i -pochwale się że 4kg mniej !! :-)))) huraaaaa

Cytat
Aniu-siaczek
ja juz 3 tyg jezdze rowerkiem co 2-3 dzień nie jem słodyczy jem owoce warzywa nie jem chleba i -pochwale się że 4kg mniej !! :-)))) huraaaaa
a ja nie mam ani roweru stacjonarnego, ani zwykłego ;C
może zacznę trochę biegać. albo chociaż jakieś brzuszki ?

a Tobie gratuluje :) !



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-04 10:54 przez prosiaczek993.

ja od dzisiaj przeszłam na diete :) 10 kg chce zrzucić mam 165 cm waże 62 kg

Prosiaczku, słyszałam ze dziewczyny kupują lub same robia chipsy jabłkowe, podobno pomaga to zastapic slodcze. Ja niestety mam inny problem , nie przepadam jakos bardzo za slodyczami ale jedzenie typu pizza, frytki czy smieciowe chipsy uwielbiam, no ale zobaczymy moze nam sie razem uda :D do tego od 3 dni codziennie ranno robie cwiczenia callanetics :)

Dziewczyny, może zamiast słodyczy suszone owoce?:)

Łojezu, idealna waga, nie trzeba diety ;) ale jeśli chcesz, to zapraszam do grupy wsparcia -10 kg, wątek jest długi, ale można dołączać w każdej chwili. Razem to już jakieś 100 kg spokojnie schudłyśmy z dziewczynami z grupy :D A moja dieta to mżird czyli Mniej żryj i Rusz D*pkę :P Skuteczna w 100% (ochotę na słodycze możesz zastąpić jabłkami, błonnikiem, wodą, herbatą itd, albo możesz wcinać np. paczuszkę płatków fitness jogurtowych czy czekoladowych itd)

Cytat
anjanka22
ja od dzisiaj przeszłam na diete :) 10 kg chce zrzucić mam 165 cm waże 62 kg

Hej,ja też!;D i mam podobny wzrost (164cm) i wagę!;D (jakieś 59-60kg)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jakie znacie najskuteczniejsze diety ?