Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Też uważam, że warzywa i owoce to niezawodny sposób na głoda. Koktajle uwielbiam.

Zebym to ja tak lubiła jeśc owsianki i te inne... Ale obrzydliwie tego nie lubie. Ostatnio przekonałam się do pewnej mieszanki z jogurtem i bardzo mi to smakuje, po za tym tradycyjne płatki. A najlepiej pizze. Dobrze, że mam jeszcze w miare szybką przemianę materii.

orzechy są dobrą przekąską podczas takiego głodu

niezweryfikowana
Posty: 69
Ostrzeżenia: 3/5

Dziewczyny jabłka działają cuda jesli chodzi o naszą przemianę materii. Dlatego wraz z dietą wspomagam się <moderacja, spam>, dzięki temu przyspieszył mój metabolizm! i w końcu widzę efekty odchudzania! moja przemiana materii jest o wiele szybsza a ja czuję się lekko

Dziewczyny jabłka działają cuda jesli chodzi o naszą przemianę materii. Dlatego wraz z dietą wspomagam się <moderacja, spam>, dzięki temu przyspieszył mój metabolizm! i w końcu widzę efekty odchudzania! moja przemiana materii jest o wiele szybsza a ja czuję się lekko

Dziewczyny jabłka działają cuda jesli chodzi o naszą przemianę materii. Dlatego wraz z dietą wspomagam się <moderacja, spam>, dzięki temu przyspieszył mój metabolizm! i w końcu widzę efekty odchudzania! moja przemiana materii jest o wiele szybsza a ja czuję się lekko



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-25 14:20 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 1/5

mozna sobie przegryzać tez marchewke, albo zrobić chipsy z jarmużu :)

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

Treść posta została usunięta automatycznie

niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

Cytat
Majus13
mozna sobie przegryzać tez marchewke, albo zrobić chipsy z jarmużu :)

Chipsy z jarmużu są cudowne, nie raz mnie ratowały przed ochotą na normalne chipsy!

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 4/5

Sposobów na to j<moderacja, spam>ak szybko schudnąć[/url] jest bardzo wiele. Popatrz jak na nie reaguje Twoje ciało. Zacznij się zdrowo odżywiać. Poświeć trochę czasu na ruch. Wydaje mi się że wtedy najszybciej zobaczysz jakieś konkretne efekty.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-25 14:21 przez moderator.

Ja ostatnio wybrałam jak dla siebie całkiem nowe rozwiązanie. Zamawiam sobie catering dietetyczny poznań. Sama nie muszę nic robić, zaoszczędzam czas, przywożą mi smaczne jedzenie i przede wszystkim zdrowie, mogę tylko z całego serca polecić.

Treść posta została usunięta automatycznie

PLACUSZKI BANANWE - nie maja nawe 300 kalorii

Jaja kurze 60 g (1 szt.), Banan 150 g (0,8 średniej szt.), Płatki owsiane 20 g (2 łyżki)
Banana obierz ze skórki i rozgnieć widelcem
Jajko wybij do miski, roztrzep i dodaj do niego zmielone płatki owsiane
Do jajka z płatkami dodaj banan. Całość wymieszaj
Porcje ciasta nakładaj na rozgrzaną patelnię i smaż z obu stron do zarumienienia

Jaja kurze 60 g (1 szt.), Płatki owsiane 50 g (5 łyżek), Seler korzeniowy 200 g, Przyprawy 4 g (2 szczypty), Woda 100 g (0,5 szkl.)
Płatki owsiane zalej wrzątkiem i odstaw do napęcznienia
Seler zetrzyj na tarce
Wymieszaj płatki z selerem oraz solą i pieprzem. Dodaj surowe jajko i wymieszaj
Z powstałego ciasta smaż placki na suchej patelni z obu stron na złoty kolor

KOKTAJL
Banan 90 g (0,5 średniej szt.), Płatki owsiane 20 g (2 łyżki), Mleko 220 g (1 szkl.), Kakao 10 g (2 łyżeczki)
Zmiksowac



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-17 22:27 przez korowk.

a ja ostatnio zapijam głód - zielonymi koktajlami i zieloną piwniczanką ;) zdrowo, pysznie, a efekty widać :)

Popieram! Woda, dużo owoców, trochę liści (ja wrzucam szpinak), garść owsianki i kilka orzechów- ziuuuuu w blenderze i wypić. Zdrowo, dietetycznie, a co najważniejsze zapycha na dłużej niż kostka czakolady tańczy

to ja polecam koktajle z fioletowych i ciemno niebieskich owoców- teraz jest sezon na jagody i borówki, warto to wykorzystać :) a owoce o tej ciemnej barwie mają najwięcej witamin i są dla nas najzdrowsze serce

a kto z Was jada kabanosy? :) ja uwielbiam, tym bardziej, że są "higienicznie zapakowane" i z łatwością można je spożyć w każdym miejscu i o każdej porze, <moderacja, spam> - problem tylko, które wybrać, bo wybór jest spory ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-25 14:18 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Tortilla