Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 1/5

Moje przekąski to najczęściej migdały, orzechy, rodzynki i suszone owoce ;)

O tak też uwielbiam takie przekąski i do tego jeszcze suszone owoce ale trzeba na to bardzo uważać ponieważ większość zawiera strasznie dużo konserwantów. Mi koleżanka poleciła produkty firmy Helio więc postanowiłam coś znaleźć na ich temat w internecie i trafiłam na tą stronę http://helio.pl/ ich produkty można kupić prawie w każdym sklepie więc o tyle fajnie i z czystym sumieniem mogę je polecić bo są naprawdę dobre :)

Ostatnio robię czekoladę z kaszy jaglanej (na mleku roślinnym) - słodzoną daktylami. Mam 2w1 - jest sycąca i słodka.

niezweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 7/5

Ja podjadam pomidory w puszce

tańczy

Cytat
lawenda89
ja polecam chipsy z biedronki ;pp

haha
Najlepsza odpowiedztańczy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-26 07:40 przez marchewka33.

Ja lubię w ramach przekąski wypić koktajl - mleko roślinne + banan + kakao + miód + cynamon. Pycha!

Na pewno jedzenie warzyw, owoców, czy suszonych owoców, sprawdza się bardzo dobrze pod względem diety zdrowej.

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 1/5

Ja zawsze muszę mieć pod ręką trochę jakichkolwiek orzechów i suszonych owoców. To ratuje mnie w najbardziej awaryjnych sytuacjach. Ewentualnie wafle ryżowe, chociaż wiem, że w tej kwestii zdania dietetyków są podzielone. Ale lepsza taka przekąska niż batonik :)

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Całkowicie się zgadzam z poprzednikiem. Nic dodać i nic ująć :)

ja ostatnio na kanale activlab widziałam przepis na "fit nutellę":
1 rozgniecione awokado
20 g kakao
erytrytol 1 łyżka

Faktycznie fajne to w smaku, a awokado ma te dobre tłuszcze, kakao jest dobre na serce i pamięć, no a słodzić erytrytolem chyba dużo lepiej, niż zwykłym cukrem, z resztą podejrzewam, że akurat posłodzić to sobie każdy może czym chce, efekt smakowy będzie podobny ;) Pastę można dać potem na wafle ryżowe albo naleśniki czy co kto lubi.

Cytat
mmerry
ja ostatnio na kanale activlab widziałam przepis na "fit nutellę":
1 rozgniecione awokado
20 g kakao
erytrytol 1 łyżka

Faktycznie fajne to w smaku, a awokado ma te dobre tłuszcze, kakao jest dobre na serce i pamięć, no a słodzić erytrytolem chyba dużo lepiej, niż zwykłym cukrem, z resztą podejrzewam, że akurat posłodzić to sobie każdy może czym chce, efekt smakowy będzie podobny ;) Pastę można dać potem na wafle ryżowe albo naleśniki czy co kto lubi.


nutella super, ale wafle ryzowe do zdrowych nie należą.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Jeśli jesteś uczulona na nabiał to spróbuj jogurt sojowy lub kokoswy, koniecznie bez cukru.

ja ostatnio jadłam jogurt kokosowy z lidla, rewelka dziewczyny

Witam,
piszę pracę mgr nt. determinantów wyboru żywności przez konsumentów. Bardzo proszę o pomoc w zebraniu wyników i wypełnieniu ankiety.
Z góry serdecznie dziękuję,

https://docs.google.com/forms/d/1yac_gm_t0iq55aCKhqxTJIbp5DkuOemRR5NoG8Nv-Xs/edit

Najlepsze zdrowe przekąski to takie, które sami zrobimy. My bardzo często lubimy robić batony, ciasta i temu podobne :) Ostatnio robiliśmy na blogu Batona Fit Solony Karmel Przepis jest bardzo prosty i wystarczy parę składników, a w rezultacie otrzymujemy własnego, zdrowego batona :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

soki oczyszczające