Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ok kiedy mniej pale ( ograniczam sie do weekendów) :] czuje większą chęć na COŚ:D

to podjadanie mnie doprowadza to tego ze zaczynam coś przybierać na boczkach:P ogolnie jem zdrowo nie jem tłusto ani smażonego nie żywię sie w fastfoodach i nie jestem słodyczowym potworem. po 20ej tez nie jem! a jednak czuje mam ten brzuchol..:/

co podjadacie jak jesteście głodne?:P

ja najczęściej zapijam głód ciepłą herbatka lub sokiem pomidorowym:) czytalam ze twarożki są ok i jajka z tym ze ja jestem uczulona na nabiał wiec to odpada:(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-27 22:13 przez moderator.

najcześciej jem jakiś owoc lub robię sobie kawę i tym zabijam głoda ;)

zweryfikowana
Posty: 314
Ostrzeżenia: 2/5

Hej laseczki:)

Wpadłam na taki pomysł, każda z nas wie jak ważna jest dieta bogata w witaminy i składniki odżywcze, nie tylko pomaga zachowac świetna figurkę ale i piękna skórę, włosy itd...
I napewno kazda z nas zna jakies pyszne przepisy na takie zdrowotne "bomby" pełne witaminek:) Podzielmy sie tu nimi a dzieki temu nasze diety będą bardziej urozmaicone a nam będzie łatwiej i przyjemniej dbać o linię, wyglad i samopoczucie:)

Dla dobrego przykładu zacznę ja:)

Moj pomysł na śniadanko:
Wieczorem zalewam gorącą woda 3 -4 łyżki płatków owsianych,
Rano dodaje do nich łyżke miodu, sok z cytryny, mieszanke orzechów i bakalii oraz dowolny owoc ( codziennie inny).
Mieszam sobie to wszystko razem i wcinam:)
Bardzo pyszne, pożywne śniadanko, długo pużniej nie czuje głodu a do tego jest to zródło błonnika i ma mase witaminek:)

POLECAM

I czekam na kolejne 'Pychotki" :)

Na śniadanie: płatki błyskawiczne zalane wodą z jakimiś owocami (jabłko, banan, ananas), z odrobiną musli lub błonnika
Na przekąski: obrane jabłko pokrojone w kostkę polane jogurtem naturalnym i posypane cynamone, pyyyychota :D

Z gotowych przekąsek dobre są owsianki z Nesvitty oraz...kaszka dla dzieci z Biedronki :P

ja polecam chipsy z biedronki ;pp

haha

Biedronka- dla każdego coś miłego :P

Nie wiem jak u Was ale teraz w Biedronce są jakieś promocje na zdrową żywność, wczoraj się obkupiłam, że hoho :)

marchewka tarta z jabłkiem, jogurt nat. z musli z Lidla;p

przekąski to wafle ryżowe paprykowe, polecam smakują jak chipsy:) a są zdrowsze i mniej kaloryczne,

jogurty naturalne z dodatkiem owoców, np. malin, truskawek...

suszone marchewki, są na słodko i na ostro,

suszone jabłka z cynamonem,

i świeże owoce...

Wafle ryżowe, musli w takich małych torebeczkach i naturalny jogurcik idealne przekąski do pracy ;)

A co do Biedronki to ostatnio kupiłam tam jabłka suszone, są w takich małych torebeczkach cena 1,49zł jak dobrze pamiętam, dostępne z cynamonem lub bez, są chrupiące, po prostu pyyyyyyyyyyychota ;)

zweryfikowana
Posty: 877
Ostrzeżenia: 2/5

Cytat
helga_aus_bavarie
Na śniadanie: płatki błyskawiczne zalane wodą z jakimiś owocami (jabłko, banan, ananas), z odrobiną musli lub błonnika
Na przekąski: obrane jabłko pokrojone w kostkę polane jogurtem naturalnym i posypane cynamone, pyyyychota :D

Z gotowych przekąsek dobre są owsianki z Nesvitty oraz...kaszka dla dzieci z Biedronki :P


Te jabłka z cynamonem jem codziennie ! Pyycha ;D

OMLET Z PŁATKAMI OWSIANYMI:

2 jajka (oddzielnie białka, oddzielnie żółtka)
trochę mleka- około 3 łyżek
płatki owsiane- 4-6 łyżek

Najpierw ubijamy białka na sztywną masę. Potem dodajemy żółtka, bijemy aż do uzyskania jednokolorowej masy. Następnie dodajemy płatki owsiane i dalej miksujemy dodając po 1 łyżce mleka. W razie potrzeby zagęszczamy płatkami owsianymi. Potem smażymy na rozgrzanej patelni z obu stron, patelnię przykrywamy przykrywką- wtedy omlet zetnie się w środku.

Można jeść na słodko i na ostro- mój brat je z pomidorami, ja wolę na słodko- można dosypać trochę rodzynek do masy albo już po usmażeniu położyć na wierzch jakieś owoce- np. banan, maliny, jagody.

Taka porcja starcza w mojej rodzinie na dwie osoby, nie dam rady zjeść całego, jem tylko połowę.

PYCHA:) POLECAM:)

ja na śniadanie jem albo jogurt naturalny z płatkami kukurydzianymi ( chociaż nie wiem czy te płatki są zdrowe :/ ) albo 2 kromki ciemnego chleba ze śmietankowym serkiem almette + pomidor

zweryfikowana
Posty: 1.065
Ostrzeżenia: 1/5

moje ostatnie odkrycie: twaróg z ananasem lub rodzynkami - lidl (3.29- 300ml) pychotka i bardzo zdrowe

Cytat
spinka33
Cytat
helga_aus_bavarie
Na śniadanie: płatki błyskawiczne zalane wodą z jakimiś owocami (jabłko, banan, ananas), z odrobiną musli lub błonnika
Na przekąski: obrane jabłko pokrojone w kostkę polane jogurtem naturalnym i posypane cynamone, pyyyychota :D

Z gotowych przekąsek dobre są owsianki z Nesvitty oraz...kaszka dla dzieci z Biedronki :P


Te jabłka z cynamonem jem codziennie ! Pyycha ;D
a ja te kaszki smakowe :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak schudnąć? Co jeść, jak ćwiczyć? Porady - wątek zbiorczy