Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.721
Ostrzeżenia: 1/5

no doprowadzalam sie do takiego stanu w wakacje ,ze kromki chleba nie moglam zjesc
nie polecam
jedz normalnie

a chcialam zapytac czy zrobilas tez bezpieczny wstep do glodowki? bo tak moze byc szok dla organizmu i mozesz slabnac albo mdlec z glodu....?

osobiscie nie robilam ale czytalam sporo, jako oczyszczenie organizmu swietny sposob. chcialabym sie sama kiedys skusic ale tak bardzo kocham jesc ze to nierealne jechac na wodzie w moim wypadku:)

Cytat
Niisiia
gdy chce się odchudzić, zrzucić parę kilo to tylko taka głodówka u mnie skutkuje. Kiedyś ja stosowałam przez miesiąc i z 75 kg, zeszłam na 65 i utrzymałam ta wagę, ostatnio tez ja stosowałam i ważę 60 kg. Jak dla mnie rewelacja i nie ma nic lepszego, żadne tak diety dukana itd.
PS: u mnie najgorsze są pierwsze 2 dni potem już nawet głodu nie czuję :)
od jutro znów ja zaczynam i schodzę do 55 kg.:)


jak wytrzymalas miesiac na samej wodzie? :O

Czyli sa za i przeciw... no ale generalnie jest to nstarsza metoda leczenia/oczyszczania...

zweryfikowana
Posty: 354
Ostrzeżenia: 2/5

Cytat
always_alone_
To wy w ogóle nic nie jecie ? tylko pijecie wodę;O? To jest możliwe..?; O

ja jadłam tyle co "kot napłakał" tzn. na śniadanie o godz.11 bułkę pełnoziarnistą a na obiad minimum tego co mama ugotowała, na kolacje jadłam grejpfruta i kubek rumianku, prócz tego przez cały dzień woda, kawa i zielona herbata
Cytat
miss_teen
Cytat
Niisiia
gdy chce się odchudzić, zrzucić parę kilo to tylko taka głodówka u mnie skutkuje. Kiedyś ja stosowałam przez miesiąc i z 75 kg, zeszłam na 65 i utrzymałam ta wagę, ostatnio tez ja stosowałam i ważę 60 kg. Jak dla mnie rewelacja i nie ma nic lepszego, żadne tak diety dukana itd.
PS: u mnie najgorsze są pierwsze 2 dni potem już nawet głodu nie czuję :)
od jutro znów ja zaczynam i schodzę do 55 kg.:)


jak wytrzymalas miesiac na samej wodzie? :O

nie na samej wodzie ->
ja jadłam tyle co "kot napłakał" tzn. na śniadanie o godz.11 bułkę pełnoziarnistą a na obiad minimum tego co mama ugotowała, na kolacje jadłam grejpfruta i kubek rumianku, prócz tego przez cały dzień woda, kawa i zielona herbata



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-03 22:19 przez Niisiia.

Cytat
kolli87
a chcialam zapytac czy zrobilas tez bezpieczny wstep do glodowki? bo tak moze byc szok dla organizmu i mozesz slabnac albo mdlec z glodu....?

osobiscie nie robilam ale czytalam sporo, jako oczyszczenie organizmu swietny sposob. chcialabym sie sama kiedys skusic ale tak bardzo kocham jesc ze to nierealne jechac na wodzie w moim wypadku:)


Tak, robilam bezpieczny wstep.
No i zakonczenie tez planuje to "bezpieczne"
Cytat
madziunia209
nigdy bym tego nie stosowala, za bardzo kocham slodycze:P

No wlasnie slodycze... tez je kocham... a przez to organizm juz mam zamulony no i troche kilo za duzo...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-03 22:21 przez sylwuska06.

'Głodówkę najlepiej ordynować sobie co rok w czasie wiosennego przednówku. Jest to terapia, która dobroczynnie wpływa na odnowę i siły witalne całego organizmu. Gdy budzimy się po zimie, wówczas jest to najlepszy czas, aby odświeżyć organizm, odtruć go z nazbieranych odpadów i rozpocząć rok z nowymi siłami. Nie powinniśmy stale odsuwać głodówki, czekając aż zachorujemy. Organizm, w miarę życia, wiele zaburzeń, niedyspozycji, niedomagań, które przeszkadzają mu funkcjonować, stara się niwelować. Istnieją jednak pewne granice samoleczenia się organizmu. Jeśli w pewnym momencie nie pomożemy mu, przynajmniej przy wyrzuceniu odpadów, jego mobilność może się załamać. A już „ojciec” medycyny Hipokrates mawiał: lepiej zapobiegać, niż leczyć.'

glodowka.pl

dla hejtujących;)

zweryfikowana
Posty: 1.446
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
Niisiia
gdy chce się odchudzić, zrzucić parę kilo to tylko taka głodówka u mnie skutkuje. Kiedyś ja stosowałam przez miesiąc i z 75 kg, zeszłam na 65 i utrzymałam ta wagę, ostatnio tez ja stosowałam i ważę 60 kg. Jak dla mnie rewelacja i nie ma nic lepszego, żadne tak diety dukana itd.
PS: u mnie najgorsze są pierwsze 2 dni potem już nawet głodu nie czuję :)
od jutro znów ja zaczynam i schodzę do 55 kg.:)
możesz troszeczkę jaśniej, jak to przez miesiąc?

zweryfikowana
Posty: 354
Ostrzeżenia: 2/5

Cytat
ronsjer
Cytat
Niisiia
gdy chce się odchudzić, zrzucić parę kilo to tylko taka głodówka u mnie skutkuje. Kiedyś ja stosowałam przez miesiąc i z 75 kg, zeszłam na 65 i utrzymałam ta wagę, ostatnio tez ja stosowałam i ważę 60 kg. Jak dla mnie rewelacja i nie ma nic lepszego, żadne tak diety dukana itd.
PS: u mnie najgorsze są pierwsze 2 dni potem już nawet głodu nie czuję :)
od jutro znów ja zaczynam i schodzę do 55 kg.:)
możesz troszeczkę jaśniej, jak to przez miesiąc?


ja jadłam tyle co "kot napłakał" I DLA MNIE TO BYŁA "GŁODÓWKA" tzn. na śniadanie o godz.11 bułkę pełnoziarnistą a na obiad minimum tego co mama ugotowała, na kolacje jadłam grejpfruta i kubek rumianku, prócz tego przez cały dzień woda, kawa i zielona herbata

Cytat
JemJapko
'Głodówkę najlepiej ordynować sobie co rok w czasie wiosennego przednówku. Jest to terapia, która dobroczynnie wpływa na odnowę i siły witalne całego organizmu. Gdy budzimy się po zimie, wówczas jest to najlepszy czas, aby odświeżyć organizm, odtruć go z nazbieranych odpadów i rozpocząć rok z nowymi siłami. Nie powinniśmy stale odsuwać głodówki, czekając aż zachorujemy. Organizm, w miarę życia, wiele zaburzeń, niedyspozycji, niedomagań, które przeszkadzają mu funkcjonować, stara się niwelować. Istnieją jednak pewne granice samoleczenia się organizmu. Jeśli w pewnym momencie nie pomożemy mu, przynajmniej przy wyrzuceniu odpadów, jego mobilność może się załamać. A już „ojciec” medycyny Hipokrates mawiał: lepiej zapobiegać, niż leczyć.'

glodowka.pl

dla hejtujących;)


Tez posilkowalam sie ta strona internetowa. lubie takie innowacyjne rozwiazania:) leczenie olejem, glodowka oczyszczajaca etc. :)

Cytat
4youuuu
Cytat
lgku990
Dziewczyno jak Ty masz takie pomysły to polecam jakiegoś dobrego specjalisty od anoreksji...

Niekoniecznie:)
Glodowka raz dwa razy w roku jest nawet wskazana zeby oczyscic ordanizm:) Powinna trwac 3-5 dni:)
Moze trwac do 10-12 dni z zaleceniem lekarza:)
Takie cos oczyszcza organizm z zbednych toksyn:)

Ja 4lata temu na glodowce schudlam kilka kg:)

I witaJ W KLUBIE:)
jA wczoraj oprocz wody nie mialam nic w ustach:)
Dzisiaj zjadlam dwie kanapki z serem- jedna rano druga w poludnie bo rano niestety zemdlalam na moment;/
Jeszcze jutro:) A potem dieta:)

Kilka lat temu zadnego jojo nie mialam, wrecz przeciwnie:)

I to prawda, najgorsze jest 3 dni:) A przez 7mozesz czuc sie zmeczonaitp jezeli sie odchudzasz:)


skąd Ty wytrzasnęłaś takie głupoty ? głodówka 3-5 dniowa, czy 10-12 dniowa? puknij Ty się w czoło, jak chcesz sobie zpustoszyc i wyniszyc organizm to lepszej recepty nie potrzeba, ale zachowaj je dla siebie i nie obwieszczaj ich na forum.

Oczyszczanie organizmu za pomoca głodówki jest dozwolone tylko przez jeden dzień poprzez picie samej wody, wody z cytryną czy herbat zołowych, a najlepiej soków warzywnych. w internecie jest duzo na ten temat. Osobiście polecam kurację trzy dniowa która polega głównie na piciu soków owocowych i wody mineralnej.

zweryfikowana
Posty: 877
Ostrzeżenia: 2/5

Cytat
sylwuska06
Cytat
spinka33
Cytat
lgku990
Dziewczyno jak Ty masz takie pomysły to polecam jakiegoś dobrego specjalisty od anoreksji...

Anoreksja czyli jadłowstręt, a głodówki robione w celach zdrowotnych to dwie zupełnie inne bajki.

Dobrze przeprowadzona głodówka to wiele korzyści. Sama robię raz w miesiącu głodówkę, za radą lekarza i jestem zadowolona. Dzięki temu można pozbyć się z organizmu toksyn, wszystkich "śmieci",które tam zalegają. Dzięki temu może się poprawić także stan cery, włosów itp.
Jednak jeśli chcesz stosować głodówkę jako kurację odchudzającą to jest to zły pomysł. Może i stracisz pare kg, ale pierwsze pare kg to woda, więc nie ubędzie Ci tłuszczu.

Poza tym przed głodówką trzeba się odpowiednio przygotować! Nie można np. 1 dnia się tak brzydko wyraże "nażreć", a przez pare nastepnych nic nie jeść. To za duży szok dla organizmu. Powinno się conajmniej pare dni przed głodówką oraniczyć spożywanie posiłków do gotowanych warzyw, wykluczyć czerwone mięso, fast foody i inne świństwa. Tak samo powinno się wychodzić z głodówki, stopniowo wprowadzając pokarmy.


No bardziej mi zalezy na oczyszczeniu.
No i oczywiscie nie "nazarlam" sie wczoraj tylko tak jak piszesz eliminowalam poszczegolne produkty,...


Aa, więc wporządku ;) Jeśli rozsądnie przystępujesz do głodówki to życzę wytrwałości ;)
Jak już, któraś napisała najgorsze są pierwsze 3 dni. Ja byłam na głodówce 7 dni i przyznam,że 1 dzień- ok, 2 i 3 - zaczęło mi się robić słabo, strasznie się pociłam, szybko męczyłam, natomiast później czułam się jak nowo narodzona ;) Wgl nie odczuwałam już głodu, tak jakby zebrały się we mnie siły , miałam chęć do robienia wszystkiego i było naprawdę ok! ;)

niezweryfikowana
Posty: 279
Ostrzeżenia: 2/5

Jest przecież wiele innych sposób oczyszczania organizmu. Nie trzeba od razu męczyć organizmu głodówkami. Skuteczna jest również hydrokolonoterapia. Wiem, że można ją zrobić w Centrum Medycznym Vimed. Jest to na pewno zdrowsze rozwiązanie, a nie wiem czy nie skuteczniejsze. Dzięki dokładnemu przepłukaniu jelita grubego poprawia się funkcjonowanie przewodu pokarmowego, a wszystkie toksyny i szkodliwe substancje zostają wydalane. Także nie trzeba męczyć się z głodówkami.

Cytat
lauryn
Jest przecież wiele innych sposób oczyszczania organizmu. Nie trzeba od razu męczyć organizmu głodówkami. Skuteczna jest również hydrokolonoterapia. Wiem, że można ją zrobić w Centrum Medycznym Vimed. Jest to na pewno zdrowsze rozwiązanie, a nie wiem czy nie skuteczniejsze. Dzięki dokładnemu przepłukaniu jelita grubego poprawia się funkcjonowanie przewodu pokarmowego, a wszystkie toksyny i szkodliwe substancje zostają wydalane. Także nie trzeba męczyć się z głodówkami.

Co do s[pspbu ktory proponujesz to zapewne tez sporo kosztuje.. a nie kazdego raczej stac na to.

2 dzien i jest ok :) czuje sie dobrze.

Cytat
lgku990
Dziewczyno jak Ty masz takie pomysły to polecam jakiegoś dobrego specjalisty od anoreksji...

każdy powinien co jakiś czas zrobić sobie głodówkę dla oczyszczenia organizmu z toksyn...
o tym wiedzą nawet małe dzieci...a z anoreksją nie ma to nic wspólnego

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dietetycznie na głoda - zdrowe dietetyczne przekąski