Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Jak dla mnie głodówka to zły pomysł - tyle męczenia, a później efekt jojo :/ nie polecam

Żadna głodówka nie jest dobra.
Każdy organizm działa po swojemu .
Jeśli chcesz schudnąć to po prostu mniej jedz i więcej się ruszaj aby jelita pracowały .

błonnik też jest dobry na oczyszczenie

Ja oczyszczam Swój organizm ziołami od http://zielarzradzi.pl/ - na jesienną aurę najlepsze i rozgrzewają

Głodówka - ok, ale max. 1-2 dni.
Polecam też zainteresować się dietą dr Dąbrowskiej :)

Cytat
Laerdi
Głodówka - ok, ale max. 1-2 dni.
Polecam też zainteresować się dietą dr Dąbrowskiej :)
1-2 dni to już kompletnie nie ma sensu.
Zresztą.
Głodówki nie robi się po to, żeby schudnąć. Nawet jak coś spadnie, to prawdopodobnie wróci i tak. A żeby oczyszczać organizm to chyba bezpieczniej po prostu zainteresować się jakimiś ziołami i zdrową dietą zamiast rzucać się na takie szybkie rozwiązania.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Według mnie nie ma sensu się głodzić. Wystarczy przeliczyć kalorie i jeść odrobinę mniej. Tyle w temacie.

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 4/5

Nie jestem w stanie przejść przez głodówkę, może kiedyś spróbuje :)

Ja też polecam dietę Dąbrowskiej inaczej też Post Daniela. Bardzo fajnie się można oczyścić z toksyn i zrzucić kilka kilo jeśli jest się konsekwentnym i robi to umiejętnie a także zachowa dietę też po wyjściu z postu

Ja zamiast głodówki wole dietę sokową

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 4/5

głodówka jest niezdrowa. Nie powinno sie tak robic. mozna sobie oczyscic organizm stosujac np diete sokową ale jakies wartośći trzeba dostarczać. Może takie cos wzmacnia organizm ale jest to jest dla organizmu sytuacja ekstremalna i nienaturalna. Soki warzywne np sok buraczany równiez świetnie oczyszcza organizm i nie ma zbyt duzo kalorii a daje swietne efekty



niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 6/5

ja nie robie glodowki ale raz w miesiacu robie 1 tydzien diety sokowej, pije same soki albo robie w domu w sokowirówce albo kupuje juz gotowe bo nie zawsze mam czas i ochote brudzic calej kuchni burakami czy pomidorami. Zamawiam sobie Soki tłoczone na zimno 100% najczesciej pomidorowe bo teraz pomidory są najdrozsze i sie nie oplaca samemu robic.



niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

Ja glodowek sie wogole nie obawiam bo robie je dosc czesto i nie mam zadnego obwisu czy nadmiaru skory jak kto woli.
https://poprostuzdrowo.pl/dieta-baletnicy
Nie chudne zbyt wiele bo nie jestem otyla,max schudlam na 17 dniowej 6 kg!
Czulam sie doskonale ,do glodowek trzeba sie dobrze przygotowac ,a nie robic je z dnia na dzien.
Moja mama juz zrobila 21 dni na samej wodzie i rowniez czula sie bardzo dobrze,wszystko zalezy od przygotowania i od tego co sie je pomiedzy glodowkami.Pierwsze dni na glodowce to tylko utrata nadmiaru wody ,a dopiero po kilku dniach zaczyna sie powolne spalanie tluszczu,jesli wiec ktos mysli ,ze juz schudl w pierwszych dniach to sie bardzo myli.
To ile sie traci na wadze zalezy od tego jaka jest waga na poczatku ,im czlowiek bardziej otyly to tym wiekszy spadek wagi,ale oczywiscie najpierw tylko usuwana jest woda z tkanki tluszczowej bo ona wlasnie najwiecej jej magazynuje.
Z kazdym kolejnym dniem glodowki spada sie na wadze coraz mniej,wazylam sie codziennie.Na temat glodowek wczesniej czytalam mase ksiazek i wiedzialam jak sie do niej przygotowac ,o zlym samopoczuciu nie ma mowy,jest wrecz przeciwnie.
Ja tej metody nie stosuje jako sposobu na schudniecie tylko dla oczyszczenia organizmu,pozbycia sie zlogow i dolegliwosci.Zreszta bardzo skutecznie bo od dawna juz o starych dolegliwosciach zupelnie zapomnialam.Na glodowkach codziennie wykonywalam prace fizyczne ,dzwigalam po ok 15 kg i jakos slabo mi sie nie robilo.W domu tez nie siedzialam bezczynnie robilam mase rzeczy z myciem okien wlacznie i do tego czulam sie super..Dodam jeszcze ,ze dla wlasnej ciekawosci zrobilam soebie badania krwi przed i po glodowce .Badania po glodowce wyszly super !! :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-01-28 08:05 przez mmass.

kamczatka ja też uwielbiam te naturalne soki. Mogłabym je pić litrami.

takie głodówki nie są zdrowe + nie tracisz wtedy kilogramów, tylko wodę z organizmu

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wynalazek na odchudzanie