Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

09 kwi 2013 - 21:44:51

Ja tak nie mam, raczej wolę słone przekąski. Może potrzebujesz magnezu więcej?

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

09 kwi 2013 - 21:46:33

Evans18, haha no nie pocieszyłaś, czyli nie da się z tym walczyć:D Najgorsze, że M. chudy jak patyk a słodycze wciąga jak odkurzacz. Tym ciężej mi to zrozumieć, że ja nie przepadam za słodkim i nie wiem jak można zjeść cukierka i zasnąć bez umycia zębów, o dżizys:P

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

09 kwi 2013 - 21:49:54

miałam tak!. WIerciłam się w nocy, w końcu stwierdzałam,że muszę coś zjeść i wtedy albo zjadłam całą czekoladę albo ciastka, co było pod ręką. Moja współlokatorka się śmiała ,że zawsze mam pełno okruchów i czekoladowych plam w łózku:)

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

10 kwi 2013 - 00:53:30

Cytat
Zuosnica
Evans18, haha no nie pocieszyłaś, czyli nie da się z tym walczyć:D Najgorsze, że M. chudy jak patyk a słodycze wciąga jak odkurzacz. Tym ciężej mi to zrozumieć, że ja nie przepadam za słodkim i nie wiem jak można zjeść cukierka i zasnąć bez umycia zębów, o dżizys:P

To sobie możemy przybić piątala :D

Mój żeby tylko słodycze wciągał - on wsysa wszystko! I jest szczuplutki, za to ja jem jak wróbelek i wyglądam jak pyza na polskich dróżkach, gdzie tu sprawiedliwość?

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

10 kwi 2013 - 01:00:09

Cytat
kkoolloo91
Ja ogólnie lubię objadać się przed snem. Lepiej się śpi z pełnym brzuszkiem :)

Dokładnie hehe, też noszę s/m, zależy czasem wejdę w xs :D Nic nie tyję a jak już coś utyję to zaraz gubie, czyli jest okej;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-10 01:01 przez Olajjka.

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

10 kwi 2013 - 01:26:05

mi też lekarz powiedział że na tle nerwowym :D tyle, ze ja wciągam słodkie w ciągu dnia i w nocy :P

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

19 kwi 2013 - 17:27:48

też miałam ten problem :) ale zaczęłam chodzić na siłownię, wprowadziłam dietę i non stop sobie powtarzam "jak zjesz coś słodkiego, musisz to odrobić ćwicząc!".. więc staram się nie jeść słodkiego, tylko jeśli mam ochotę na słodycze, wybieram szklankę wody albo owoce :) to takie moje małe rozumowanie.. :)

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

19 kwi 2013 - 17:36:08

nie kupuj nic słodkiego, jak nie bd mieć w szafce żadnego batonika to nie będzie Cię kusiło .

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

19 kwi 2013 - 17:38:40

Cytat
czeko_lada1
nie kupuj nic słodkiego, jak nie bd mieć w szafce żadnego batonika to nie będzie Cię kusiło .

Dokładnie.

Chociaż jest w tym pewna ironia, że poradziła Ci to dziewczyna z nickiem czekolada :D

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

19 kwi 2013 - 17:40:56

Nie umiałabym,kocham słodycze miłością wieczną :(

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

19 kwi 2013 - 17:41:12

moze zamiast slodkiego przerzuc się na owoce? wiosna juz w pelni, a w warzywniaczkach pelen wybor :)

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

19 kwi 2013 - 17:43:39

chrom w tabletkach jest bardzo skuteczny :)

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

19 kwi 2013 - 17:43:46

Najpierw trzeba zjeść czekoladę,ptasie mleczko,wafelki,batony i ciastka a potem można pomyśleć co zrobić żeby się odzwyczaić.

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

19 kwi 2013 - 17:44:03

Cytat
kinay83
podstawa nie miej slodyczy w domu!!! rozumiem ze ciezko ci bedzie odstawic slodycze ale to nic strasznego..

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

19 kwi 2013 - 17:47:58

Polecam blog niebiesko-szarej, ona nie je słodyczy od 4 lat i ma wiele notek na blogu na ten temat. Ja nigdy nie zrezygnuje ze słodkiego :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zdrowie Kobiet- praca magisterska