Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

gorący temat

skuteczna dieta

8 minut temu

informacje o żywieniu

26 minut temu

produkty do domu online

godzinę temu

Prostowanie włosów

dzisiaj o 7:12

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

09 kwi 2013 - 21:18:16

aa nie przejmuj się,ja mogę jeść czekoladę mleczną z orzechami dzień i noc,ostatnio zjadłam całą na raz :p i nie narzekam na wagę

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

09 kwi 2013 - 21:20:40

Czekolada to tylko przed okresem:) a dzisiaj jestem na siebie wsciekla, bo 3 dzien ograniczania jedzenia, wszystko szlo pieknie, ladnie i zezarlam dzis 3/4 pizzy:( ehh

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

09 kwi 2013 - 21:21:06

Ja ogólnie lubię objadać się przed snem. Lepiej się śpi z pełnym brzuszkiem :)

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

09 kwi 2013 - 21:23:07

moja koleżanka kilka lat nosiła rozmiar xs i s i ciagle wszytsko jadła objadala sie i chwaliła sie ile to ona moze zjeść i nigdy nie przytyje aż w końcu...:) w dwa miesiace jedząc to samo co zawsze przytyłka 24 kg, rozstepny na całym ciele od lydek, uda brzuch , plecy piersi a nawet rece:) kiedys to musialo ,, wybic,,:)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

09 kwi 2013 - 21:23:27

Słyszałam, że czasem powodem takiego nocnego żerowania może być stres.

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

09 kwi 2013 - 21:26:50

Cytat
chelsea23
Czekolada to tylko przed okresem:) a dzisiaj jestem na siebie wsciekla, bo 3 dzien ograniczania jedzenia, wszystko szlo pieknie, ladnie i zezarlam dzis 3/4 pizzy:( ehh

Piątka :) Cały miesiąc się odchudzam, a w te parę dni przed, smaki jak w ciąży mnie nachodzą :D
Cytat
julcia1109
moja koleżanka kilka lat nosiła rozmiar xs i s i ciagle wszytsko jadła objadala sie i chwaliła sie ile to ona moze zjeść i nigdy nie przytyje aż w końcu...:) w dwa miesiace jedząc to samo co zawsze przytyłka 24 kg, rozstepny na całym ciele od lydek, uda brzuch , plecy piersi a nawet rece:) kiedys to musialo ,, wybic,,:)

Cieszy Cię to? o.O

Takie nagłe tycie, jeżeli wcześniej się nie miało z tym problemów to często od tarczycy jest, albo z powodu zażywania jakiś leków.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-09 21:28 przez Evans18.

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

09 kwi 2013 - 21:27:31

Też tak mam! Ale ja w dzień, też mogę zjeść tabliczkę czekolady+ kilka batoników. Nosze XS-S :)

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

09 kwi 2013 - 21:31:51

Ja tak nie mogę. Lubię czekoladę ale po 18 już nic nie zjem i to nie dlatego, że się odchudzam :P Mój żołądek to bardzo wrażliwa "konstrukcja" tak samo jak wątroba. Jeśli zjem cos o późnej godzinie to w nocy tarzam się z bólu i musze brać prochy, a rano po przebudzeniu nie moge wstać - takie mam boleści. Także czekolada w nocy? Never eeverrrrr :D

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

09 kwi 2013 - 21:32:07

Ech... Ostatnio dorwałam Milkę z kolorowymi cukierkami czekoladowymi i pół zjadłam. Resztę wyrzuciłam przez okno ;) pokonałam ten głód jakoś :P

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

09 kwi 2013 - 21:33:47

Mój chłopak tak ma:/ On ogólnie bardzo lubi łakocie i raczej codziennie jakiegoś batonika albo cukierka je, ale w nocy się budzi i nie może zasnąć to bierze sobie garść michałków do łóżka. Zje i zaśnie. A ja później zbieram papierki po cukierkach spod poduszki, nie raz włożył tam np. pół cukierka i oczywiście wszystko się pokruszy, roztopi i kołdra do wymiany. Zresztą mój brat ma to samo, jego żona chowa przed nim cukierki i ciastka na noc na szafki, a on w pół śnie wstaje, podstawia sobie stołek sięga, zjada i odkłada pudełko na miejsce:) Jeśli ktoś wie z czego to wynika to byłabym wdzięczna za informację:P

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

09 kwi 2013 - 21:35:42

Cytat
Zuosnica
Mój chłopak tak ma:/ On ogólnie bardzo lubi łakocie i raczej codziennie jakiegoś batonika albo cukierka je, ale w nocy się budzi i nie może zasnąć to bierze sobie garść michałków do łóżka. Zje i zaśnie. A ja później zbieram papierki po cukierkach spod poduszki, nie raz włożył tam np. pół cukierka i oczywiście wszystko się pokruszy, roztopi i kołdra do wymiany. Zresztą mój brat ma to samo, jego żona chowa przed nim cukierki i ciastka na noc na szafki, a on w pół śnie wstaje, podstawia sobie stołek sięga, zjada i odkłada pudełko na miejsce:) Jeśli ktoś wie z czego to wynika to byłabym wdzięczna za informację:P

Z łakomstwa :D Mój tez tak ma. Jak córcia dostała paczkę słodyczy na święta od chrzestnej, to zgadnijcie kto zjadł prawie całą? :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-09 21:36 przez Evans18.

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

09 kwi 2013 - 21:37:02

moja mateczka tak ma, w nocy potrafi wyjeść wszystkie słodkości, ma cukrzyce i w sumie to na tle nerwowym tez moze byc :)

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

09 kwi 2013 - 21:40:20

Nie jadam po 20tej. Ze słodyczy to tylko jakieś wypieki. Nie jadam ciastek i cukierków batonów też nie no i czekolady w sumie nie lubię mogłaby nie istnieć.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-09 21:40 przez anta83.

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

09 kwi 2013 - 21:42:14

Ostatnio założyłam wątek o dziwnych rzeczach w jedzeniu i odkąd dziewczyny zaczęły pisać co znajdowały w tych czekoladkach, odechciało mi się ich na dobre ;)

Dla tych, które chcą się oduczyć jedzenia po nocach (i nie tylko), zapraszam do lektury :P LINK

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

09 kwi 2013 - 21:43:46

Gdybym tak dzień w dzień jadła nocą słodkości to już po tygodniu przytyłabym z 5kg;p niestety nie mogę sobie na to pozwolić. żeby być szczupłą muszę uważać na to co jem:/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zdrowie Kobiet- praca magisterska