Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

gorący temat

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 654
Ostrzeżenia: 1/5

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

12 paź 2011 - 17:57:39

Cytat
1joanna986
SAMA DIETA nie jest skuteczna, nawet jak schudniesz to jojo szybko Cie dopadnie, trzeba też ćewiczyć.
A co do slodyczy polecam chrom w tabletkach, tłumi apetyt na słodycze, działa! No i unikanie kolacji to zły sposób bo organizm bedzie wygłodnialy i sniadanie na drugi dzien odłozy sobie na zaś w postaci tłuszczu, skuteczna dieta to taka któa składa się z 5 małych porcji dziennie, abynie doprowadzić do głodu i spadku poziomu curkru w organizmie bo wtedy chce sie jeść.. Tak więc 5 małych posiłków (lekkostrawnych) w odstępach 2-3godz, chrom na słodycze, duzo warzyw i owoców, conajmniej 2 l wody dziennie i sport.diety cud nie istnieją niestety

powiem ci tak , brałam chrom z ekstraktem z ananasa - nic nie pomógł
brałam LInea- nic nie pomogła
linea detox-nic nie pomogła

jak sie w ogóle zmobilizowac do tego zeby zaczac diete i sie nie poddac ?

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

12 paź 2011 - 17:58:08

silna wola i cierpliwość. Bez tego żadna dieta nie da Ci tego czego chcesz;]

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

12 paź 2011 - 17:58:37

ja właśnie jem ciastka i popijam colą ;)

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

12 paź 2011 - 17:58:50

przede wszystkim źle jesz.powinnaś jeść minimum 5 posiłków dziennie, ciemne pieczywo, chudą szynkę ,dużo warzyw. Wstan rano i wmuś w siebie śniadanie, za 2 godz drugie śniadanie, potem lekki obiad a jak mąż wraca z pracy zjedz sobie jakąs sałatkę albo ogórka.po jakiś 2 tygodniach przyzwyczaisz sie do takiego jedzenia.Ja sie właśnie tak odżywiam.Ciemny chleb, ser tylko chudy biały, pomidory ,ogórki, szczypiorek ,rzodkiewka, gotowane mięso, dużo surówek i ciągle coś jem bo wiecznie jestem głodna.Jak mi sie chce słodyczy to jem jabłko ,marchewkę lub chlebek ryżowy z biedronki, schudłam 4 kg w 2 miesiące

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

12 paź 2011 - 17:59:46

szklanka wody przed każdym posiłkiem, gwarantuję że wtedy zjesz mniej :) a zamiast słodyczy polecam suszone owoce

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

12 paź 2011 - 18:00:12

guma do żucia to najlepszy sposób na zabicie ochoty na coś słodkiego, szczególnie te owocowe :P a na kolacje możesz jeść jakieś białko np serek wiejski i wtedy nie będziesz musiała się obawiać że przytyjesz

zweryfikowana
Posty: 654
Ostrzeżenia: 1/5

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

12 paź 2011 - 18:01:07

Cytat
1joanna986
SAMA DIETA nie jest skuteczna, nawet jak schudniesz to jojo szybko Cie dopadnie, trzeba też ćewiczyć.
A co do slodyczy polecam chrom w tabletkach, tłumi apetyt na słodycze, działa! No i unikanie kolacji to zły sposób bo organizm bedzie wygłodnialy i sniadanie na drugi dzien odłozy sobie na zaś w postaci tłuszczu, skuteczna dieta to taka któa składa się z 5 małych porcji dziennie, abynie doprowadzić do głodu i spadku poziomu curkru w organizmie bo wtedy chce sie jeść.. Tak więc 5 małych posiłków (lekkostrawnych) w odstępach 2-3godz, chrom na słodycze, duzo warzyw i owoców, conajmniej 2 l wody dziennie i sport.diety cud nie istnieją niestety
Ahaa no i nie jedz później niż 3 godziny przed snem a najlepiej to tak do 19, poźniej organizm duzo wolniej trawi wiec jak zjesz coś kalorycznego to nie zdąrzysz spalić, a podczas snu to juz wogóle. Musisz zacząć jesć regularnie, obiadokolacje po powrocie meża są niepotrzebne, zjedz wczesniej a mąż niech je jak wróci z pracy, po co jesz z nim?????? To głupota przecież!
A na śniadanie zamiast batona zrób sobie owsiankę z owocami, bedzie słodko a zdrowo

bardzo cenne sa twoje rady, powiedz jeszcze ile powinnam zrzucic w pół roku? dodam ze mam problem z cholesterolem i nadcisnieniem, poniewaz w krótkim czasie przytyłam mnóstwo kg =( z 60kg na 90kg =(
Cytat
madinn
ja właśnie jem ciastka i popijam colą ;)

ciastek dzisiaj nie kupiłam ale pepsi yes of corse =(
pije wody duzo ale i tak mam zawsze w zanadzu coca cole lub papsi i szklaneczka do dwuch dziennie musi byc niestety
Cytat
lastraga
przede wszystkim źle jesz.powinnaś jeść minimum 5 posiłków dziennie, ciemne pieczywo, chudą szynkę ,dużo warzyw. Wstan rano i wmuś w siebie śniadanie, za 2 godz drugie śniadanie, potem lekki obiad a jak mąż wraca z pracy zjedz sobie jakąs sałatkę albo ogórka.po jakiś 2 tygodniach przyzwyczaisz sie do takiego jedzenia.Ja sie właśnie tak odżywiam.Ciemny chleb, ser tylko chudy biały, pomidory ,ogórki, szczypiorek ,rzodkiewka, gotowane mięso, dużo surówek i ciągle coś jem bo wiecznie jestem głodna.Jak mi sie chce słodyczy to jem jabłko ,marchewkę lub chlebek ryżowy z biedronki, schudłam 4 kg w 2 miesiące

wezme sobie to do serca, w mojej miejscowosci tez jest biedronka takze spróbuje ten chlebek



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-12 18:05 przez dodzik0105.

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

12 paź 2011 - 18:05:15

Są takie tabletki błonnik z ananasem, które powodują uczucie sytości. Tabletka jakoś 'pęcznieje' w żołądku i nie odczuwa się głodu;) Wzięłam kiedyś od koleżanki pare żeby sprawdzić działanie, i coś dają;) Są w plastikowym opakowaniu.

A do słodyczy też mam słabość, cały czas bym coś słodkiego jadła, mniam! I narobiłaś mi ochoty..:)

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

12 paź 2011 - 18:06:14

Cytat
dodzik0105
Cytat
1joanna986
SAMA DIETA nie jest skuteczna, nawet jak schudniesz to jojo szybko Cie dopadnie, trzeba też ćewiczyć.
A co do slodyczy polecam chrom w tabletkach, tłumi apetyt na słodycze, działa! No i unikanie kolacji to zły sposób bo organizm bedzie wygłodnialy i sniadanie na drugi dzien odłozy sobie na zaś w postaci tłuszczu, skuteczna dieta to taka któa składa się z 5 małych porcji dziennie, abynie doprowadzić do głodu i spadku poziomu curkru w organizmie bo wtedy chce sie jeść.. Tak więc 5 małych posiłków (lekkostrawnych) w odstępach 2-3godz, chrom na słodycze, duzo warzyw i owoców, conajmniej 2 l wody dziennie i sport.diety cud nie istnieją niestety
Ahaa no i nie jedz później niż 3 godziny przed snem a najlepiej to tak do 19, poźniej organizm duzo wolniej trawi wiec jak zjesz coś kalorycznego to nie zdąrzysz spalić, a podczas snu to juz wogóle. Musisz zacząć jesć regularnie, obiadokolacje po powrocie meża są niepotrzebne, zjedz wczesniej a mąż niech je jak wróci z pracy, po co jesz z nim?????? To głupota przecież!
A na śniadanie zamiast batona zrób sobie owsiankę z owocami, bedzie słodko a zdrowo

bardzo cenne sa twoje rady, powiedz jeszcze ile powinnam zrzucic w pół roku? dodam ze mam problem z cholesterolem i nadcisnieniem, poniewaz w krótkim czasie przytyłam mnóstwo kg =( z 60kg na 90kg =(
Cytat
madinn
masz problemy zdrowotne i to cie nie mobilizuje? mnie właśnie dokładnie to zmobilizowało bo też mam wysoki choresterol,oprócz tego od 2 miesięcy chodze 3 razy w tyg na aerobik:)
lepiej zadbać o zdrowie teraz niż być narażoną na zawał, pomyśl o tym
ja właśnie jem ciastka i popijam colą ;)

ciastek dzisiaj nie kupiłam ale pepsi yes of corse =(
pije wody duzo ale i tak mam zawsze w zanadzu coca cole lub papsi i szklaneczka do dwuch dziennie musi byc niestety
coś szafa szwankuje bo moja wypowiedz jest podpisana innym nickiem:) w każdym razie, chciałam powiedzieć ze lepiej zapobiegać niż leczyć,Ja dostałam bardzo fajna książeczkę od pani doktor na temat diety niskocholesterolowej, są tam fajne jadłospisy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-12 18:09 przez lastraga.

zweryfikowana
Posty: 654
Ostrzeżenia: 1/5

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

12 paź 2011 - 18:06:23

Cytat
Krakersikx3
Są takie tabletki błonnik z ananasem, które powodują uczucie sytości. Tabletka jakoś 'pęcznieje' w żołądku i nie odczuwa się głodu;) Wzięłam kiedyś od koleżanki pare żeby sprawdzić działanie, i coś dają;) Są w plastikowym opakowaniu.

A do słodyczy też mam słabość, cały czas bym coś słodkiego jadła, mniam! I narobiłaś mi ochoty..:)

brałam te tabletki i nic =(

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

12 paź 2011 - 18:07:20

musisz znaleźć coś, co będzie Cię motywować!

może chłopak, zbliżający się sylwester czy
coś w tym stylu :D



a co do diety, nie ma co się katować jakimiś wymysłami, szczerze mówiąć ich efekty są nie warte tego.

poprostu zdrowo się odżywiaj, tak jak mówisz, jedz do 18, unikaj słodyczy, przypraw, sztucznych produktów, pij dużo wody no i aktywność fizyczna pełni tu ważną role ;-)
+ z tego co wiem, to guma do żucia właśnie pobudza ochote do jedzenia :>
ale pewna nie jestem.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-12 18:09 przez dariia_yo.

zweryfikowana
Posty: 654
Ostrzeżenia: 1/5

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

12 paź 2011 - 18:10:37

Cytat
dariia_yo
musisz znaleźć coś, co będzie Cię motywować!

może chłopak, zbliżający się sylwester czy
coś w tym stylu :D



a co do diety, nie ma co się katować jakimiś wymysłami, szczerze mówiąć ich efekty są nie warte tego.

poprostu zdrowo się odżywiaj, tak jak mówisz, jedz do 18, unikaj słodyczy, przypraw, sztucznych produktów, pij dużo wody no i aktywność fizyczna pełni tu ważną role ;-)
+ z tego co wiem, to guma do żucia właśnie pobudza ochote do jedzenia :>
ale pewna nie jestem.


włąsnie AKTYWNOSC FIZYCZNA a raczej brak aktywnosci fizycznej, jedynie codzienne opieka nad corka, sprzatania a tak to tylko samochód

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

12 paź 2011 - 18:13:07

Zrezygnuj z chleba, a zastąp Wasą, wtedy możesz zjeść kolację, ale nie będzie ona tak tucząca. Polecam też zastąpienie chleba ryżem ;) Zamiast słodyczy jedz owoce- z początku będzie trudno, ale przywykniesz. Trzymam za Ciebie kciuki!

zweryfikowana
Posty: 654
Ostrzeżenia: 1/5

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

12 paź 2011 - 18:31:36

Cytat
lijka
Zrezygnuj z chleba, a zastąp Wasą, wtedy możesz zjeść kolację, ale nie będzie ona tak tucząca. Polecam też zastąpienie chleba ryżem ;) Zamiast słodyczy jedz owoce- z początku będzie trudno, ale przywykniesz. Trzymam za Ciebie kciuki!

swietnie! dziekuje bardzo

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

12 paź 2011 - 18:41:40

Zakażdym razem jak Cię najdzie chętka na cukierki, wafelki czy batoniki zjedz suszone owoce np. morele ,śliwki albo banany.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

1000 kalorii odchudzanie