Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

27 mar 2011 - 11:50:56

Śmieszą mnie takie wątki.. Chcę schudnąć ale nie mogę żyć bez słodyczy... Moim zdaniem to szukanie wymówki na siłę.. Przy mnie czekolada może miesiąc leżeć i ja się nie tknę.. Z cukru już dawno zrezygnowałam, używam słodzika.. Chcesz schudnąć, zaciskasz zęby i już.. Słodycze to jest najgorsze co może być, puste kalorie i masa tłuszczu...

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

27 mar 2011 - 11:52:29

no musze cos pomyslec.. bede chyba pomarancze jesc i zgnite banany bo sa slodkie... :D a najlepiej jakby juz bylo cieplo bo zauwazylam ze jem slodkiego duzo jak brzydko na polu jest... musze sie wziasc za siebie ... wydrukuje zdjecie jakies seksownej laski i bede je w portfelu nosic no wiecie taka mobilizacja do szczuplej sylwetki ..:)
to jest tak jak ktos jest uzalezniny od alkocholu lub fajek.. i nie rzuci tego od tak..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-27 11:54 przez stellinka.

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

27 mar 2011 - 11:53:04

Cytat
ilhami
Śmieszą mnie takie wątki.. Chcę schudnąć ale nie mogę żyć bez słodyczy... Moim zdaniem to szukanie wymówki na siłę.. Przy mnie czekolada może miesiąc leżeć i ja się nie tknę.. Z cukru już dawno zrezygnowałam, używam słodzika.. Chcesz schudnąć, zaciskasz zęby i już.. Słodycze to jest najgorsze co może być, puste kalorie i masa tłuszczu...
może dla ciebie odstawienie słodyczy to nic trudnego, ale dla niektórych to bardzo trudne, co w tym śmiesznego? nie każdy ma silną wolę..

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

27 mar 2011 - 12:03:40

Jedyne co jest potrzebne to silna wola. Ja kocham słodycze i mogła bym je jeść na śniadanie, obiad i kolację ale musze sie pochwalić ze mam postanowienie i przez wielki post nie jem słodyczy, od 07.03 nie zjadłam ani grama :)

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

27 mar 2011 - 12:08:12

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-02 21:25 przez prudensja_u.

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

27 mar 2011 - 12:08:44

taa.. ja mam biedronke za rogiem;/ i zawsze wygrzebe te 2 zł na czekolade ;/

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

27 mar 2011 - 12:13:39

haaa ja wczoraj zjadłam marsika , i laysy :)

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

27 mar 2011 - 12:15:15

Ja jakoś nie jestem łakoma na słodycze. Uważam, że z tego się wyrasta. Kilka lat temu nie wyobrażałam sobie dnia bez czegoś słodkiego... teraz jakoś mnie nie ciągnie. Raz na jakiś czas skuszę się na kawałek Milki lub Kinder Chocolate.

A tak to bardzo lubię orzechy, może też wypróbuj... albo robię sobie shake'i.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-27 12:16 przez yagmur.

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

27 mar 2011 - 12:17:58

Cytat
noddy77
Jedyne co jest potrzebne to silna wola. Ja kocham słodycze i mogła bym je jeść na śniadanie, obiad i kolację ale musze sie pochwalić ze mam postanowienie i przez wielki post nie jem słodyczy, od 07.03 nie zjadłam ani grama :)

Witam w klubie, też nic nie tknęłam od środy popielcowej:) a tak normalnie to potrafię zjeść dwie tabliczki czekolady naraz, albo wypić 2 litry kakao w ciągu dnia:P a od czasu postanowienia schudłam z 54,4 na 51,7 kg:) odstawiając słodycze, tosty, białe pieczywo. Jem normalnie obiady, bułki razowe w ilości nawet 4 dziennie, bo tak mi smakują itp itd:) Także słodycze to ZŁO :P Ciekawe co będzie jak się skończy post...postaram się wytrwać jak najdłużej, bo widzę efekty:|



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-27 12:26 przez witty.

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

27 mar 2011 - 12:19:14

ja też jestem uzależniona.$ miesiace temu jak urodzilam córę przez miesiąc mogłam sie powstrzymac ze względu na małą,ale już po miesiącu stwierdziłam,ze jeden batonik nie zaszkodzi i tak codziennie więcej :-( przez ten miesiac schudłam o rozmiar mniej niż byłam przed ciązą ,a teraz masakra-brzuchol wielki.mówie sobie,ze od dzisiaj nie jem ale na próżno,bo dziala to tylko chwilke.Podobno trzeba jeść magnez ok 3-4 dziennie tak mówili w "dzień dobry tvn" wtedy organizm tak sie nie domaga słodkiego.

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

27 mar 2011 - 12:19:33

Też jadłam jak jakaś świnia te słodycze, aż w koncu wyczaiłam u siebie moment w ktorym (chociaż juz kilka razy próbowałam) powiedziałam sobie, od poniedziałku koniec słodyczy ;) trzymam się juz 3,5 tygodnia i właściwie bez aktywności ruchowej zbyt dużej (tylko WF) schudłam 3 kg. ;) osobiście jakbym w tym momencie zjadła chociaż cukierka wróciłabym do punktu wyjścia. Nie ma rady, albo całkowicie przestajesz, albo jesz dalej. Mnie motywuje strój kąpielowy który chce sobie kupić, na razie ważę 57kg/160 wzrostu ;)
Powodzenia ! ;D

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

27 mar 2011 - 12:21:17

to tak jak ja . codziennie slodycze rano po poludniu i wieczorem. Jak ejstem na uczelni to ciagle jem jakies batoniki ale wiecie co jestn ajlepszE? ze ja w ogole nei tje :d kocham swoj organizm za to ! :) od paru lat waze 47kg myslalam,zep rzez zime skoro tyle jadlam to na bank przytyje a tu nic nawet 1kg :D
ale wiem , ze odstawic slodycze jest b.ciezko... moze przegryzaj sobie cos zdrowego zawsze jak masz nan ie ochote np ja czesto sobie kroje marchewke w plasterki albo jem wafle ryzowe

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

27 mar 2011 - 12:27:37

Też tak mam :( Jak byłam sama schudłam 9 kg i prawie w ogóle nie ruszałam słodyczy ale jak zaczęłam spotykać się z chłopakiem to ciągle a to,żebym upiekła, a to chodź kupimy coś słodkiego,a to do jakiejś kawiarni mnie zaprasza no kurde :( On jest taki chudy choćby dziennie 8 tys kcal pochłaniał a ja tyję od powietrza :/ Nie rozumie,że chcę schudnąć i ciągle wmusza we mnie słodycze. No bo przecież on uwielbia mój brzuszek i biodra- ale ja ich nienawidzę :( Zacznę łykać chrom,podobno pomaga..
A ważę 62 kg przy 170 cm i mam dość :/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-27 12:28 przez ecri16.

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

27 mar 2011 - 12:29:40

oj mam tak samo :>

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Głodówka, oczyszczanie organizmu + kilka kilo mniej - zbiorczy