Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.613
Ostrzeżenia: 1/5

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

07 lip 2011 - 21:56:53

Ja jestem fanem słodyczy :P
Ale jak mówię NIE, to przeważnie trwam w postanowieniu i nie jem.
Chyba, że coś mnie weźmie i się na kokosową czekoladę rzucam :)

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

07 lip 2011 - 21:57:56

ojj to jest straszny nałóg, raz tylko przez miesiąc udało mi się nie jeść słodyczy, i wtedy, tylko gdy miałam na nie ochotę chwytałam się za marchewkę :) ale teraz to jakoś nie działa;/
awsdfg właśnie okazało się, że jakimś dziwnym trafem mam ten chrom w domu! :) wzięłam właśnie jedną tabletkę i postaram się brać go teraz regularnie, ciekawa jestem czy będą jakieś rezultaty :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-07 22:00 przez ziutaa.

zweryfikowana
Posty: 261
Ostrzeżenia: 2/5

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

07 lip 2011 - 21:59:10

Laski, spróbujcie pić soczki jakieś typu kubuś zamiast słodyczy ;p niektórym pomaga ;d

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

07 lip 2011 - 22:00:10

Ja i moja mama wpieprzamy słodycze cały czas i wiem, że dzień bez czegoś słodkiego to dzień stracony. Przez to chyba tyję... Ale staram się poza tym zdrowiej odzywiać, a czasem zamiast czekolady zjem musli np z fitelli pomaranczowe z kawalkami czekolady, do tego jogurt naturalny, nie dosc, ze mniej od tego tyje, to czuję się lżej. ;P

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

07 lip 2011 - 22:02:49

po prostu postaraj się nie mieć słodyczy w domu ;) podobno po 2 tygodniach bez słodyczy człowiek może się całkiem odzwyczaić od słodkiego smaku...

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

07 lip 2011 - 22:04:39

może jak masz ochotę na coś słodkiego, to żuj gumę jakąś owocową? słodki posmak jest, coś gryziesz ciągle..

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

07 lip 2011 - 22:05:48

to unikaj jechenia słodyczy które kupuje twoja rodzina , na poczatek ogranicz ich spozywanie , zamiast batonika zjedz tylko polowe i tak po kolei az stopniowo przestaniesz je jesc ale silna wola to najwazniejsze!!!

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

07 lip 2011 - 22:09:25

ponoć chrom faktycznie działa
a co do radzenia sobie - jeśli ciastka to owsiane czy tam zbożowe etc z jak najmniejszą ilością cukru [kocham mało słodkie słodycze ^^], koktajle owocowe z sokiem owocowym takim bez cukru [np 2 banany + kiwi + sok jabłkowy na oko, żeby uzyskać konsystencję - mega!]. w tym roku kupiliśmy full truskawek, zmiksowaliśmy, do pojemników i w zamrażarkę - będzie na zaś (; bez cukru oczywiście, zawsze można ciut dosłodzić jak za kwaśne..

do tego wpieprzam Zdrowy Błonnik - bo lubię i bo dobre na wypróżnienia. No i jako pogryzanka dobre [; takie cośzły/b] http://granex.pl/module-Produkty-ID-4-site-165-lang-pl.html

poza tym jogurty jakieś, ogólnie 'zdrowe' słodycze.. no i lepsze lody niż batonik.

zweryfikowana
Posty: 1.542
Ostrzeżenia: 2/5

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

07 lip 2011 - 22:32:54

kurczę, ja tam mam wręcz odwrotny problem- jestem za chuda, a słodycze jem kilogramami! i przytyć nie mogę :(

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

07 lip 2011 - 22:36:52

Ja kocham słodycze ;D nie mogła bym bez nich żyć ;) hehe ;P
Ale nie mam problemów z nadwagą :)
Ale może Ty zacznij no nie wiem więcej się ruszać ;>
Jedz jakieś owoce jeśli zaczniesz mieć chęć na coś słodkiego ! :) Przecież one też zawierają dużo cukrów w sobie tak na prawdę ;)

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

07 lip 2011 - 22:42:12

Ja też jem słodycze, ale dużo biegam. To pomaga :)

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

07 lip 2011 - 22:43:18

tez mam ten sam problem, nie umiem sobie wyobrazic, zeby calkowicie rzucic slodycze, czasem udaje mi sie wytrzymac jak robie diete-po prostu mega silna wola, ale czasem nie potrafie. jedyny sposob jaki czasem u mnie dziala to jak otwieram szafke ze slodyczami to siegam po owocowa gume do zucia, wtedy przynajmniej na godzine mam spokoj;p

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

07 lip 2011 - 22:44:05

ja mam sposob dla ciebie

POKOCHAJ SIEBIE

zweryfikowana
Posty: 503
Ostrzeżenia: 2/5

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

24 wrz 2011 - 20:26:42

piszcze sprawdzone pomysły :>

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

1000 kalorii odchudzanie