Obecnie rozmawiamy o:

hala magazynowa

gorący temat

transportery taśmowe

16 minut temu

sprawdzony stomatolog

20 minut temu

sklep detailingowy

44 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 334
Ostrzeżenia: 1/5

ulubione słodycze;)

09 sty 2020 - 12:24:02

Ja uwielbiam "słodkie chwile" wystarczy zalać gorącą wodą, pomieszać i już mogę delektować się pysznym deserem :P

ulubione słodycze;)

11 sty 2020 - 11:45:47

lubię sama zrobić sobie jakieś dobre ciacho, ostatnio robiłam ciasteczka z płatków kukurydzianych, użyłam z lubelli pełnoziarnistych i krówek oraz bakalii, prosto się robi i są pyszne.

ulubione słodycze;)

20 sty 2020 - 10:02:14

Ze słodyczy to przede wszystkim czekoldy Lindt, oreo w czekoladzie i muffinki/babeczki/ciasta :D

ulubione słodycze;)

28 sty 2020 - 10:46:18

Ferrero rocher też kocham :) W sumie jak się tak zastanawiam, to wiele słodyczy uwielbiam :( Batony: Snickers, Kit Kat, Lion. Wafle: Princepolo, Princessa i inne. Czekoladki z Wawelu. Trufle. Lody. Ciasta. Żelki. Tyle tego jest, że sama jestem teraz w szoku!

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

ulubione słodycze;)

27 kwi 2020 - 11:57:16

Jest ich aż tyle, że nie wiem od czego by tu zacząć. Na pierwszym miejscu jest raffaello, żelki robaki z lidla, cukierki pudrowe, kinder maxi king, kinder bueno, kinderki. Ogólnie kocham czekoladę mleczną, białą, o smaku kokosowym, ale nienawidzę gorzkiej.

ulubione słodycze;)

07 maj 2020 - 14:09:32

jeżeli chodzi o zdrowe słodycze to ja zdecydowanie uwielbiam daktyle serce

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 4/5

ulubione słodycze;)

13 maj 2020 - 15:03:24

Gorzka czekolada i wszelkie ciasta, ciasteczka, torty, muffinki. A że piec nie potrafię i nie chce się nauczyć, to zawsze kupuję w cukierni - od lat ta sama (Słodycz w Olsztynie).

ulubione słodycze;)

06 lis 2020 - 08:49:24

Ja uwielbiam jeść żelki, ale nie mogę za często bo potem mnie dosyć mocno bolą zęby :/

ulubione słodycze;)

16 lis 2020 - 13:41:52

Jogurt naturalny z odrobiną miodu i muesli.

ulubione słodycze;)

12 sty 2021 - 14:13:11

Cześć Wam!

U mnie zdecydowanie królują batoniki o smaku kokosowym – Bounty i wszystko co podobne. Jednak ze względu na okres noworoczny i postanowienie zrzucenia kilku kilogramów, postanowiłam ograniczyć słodycze.

Chciałabym jednak kupić jakieś batony proteinowe, ale nie widzę nic o smaku kokosowym... Czy znacie może takie batony o dobrym składzie (mało cukrów, dużo białka). Mam na uwadze batoniki z https://nuviago.pl, ale one nie są kokosowe... Ktoś może coś polecić?

ulubione słodycze;)

22 sty 2021 - 22:43:37

Ja uwielbiam czipsy paprykowe :(

ulubione słodycze;)

05 maj 2021 - 09:41:08

Uwielbiam wszystko co produkuje Kinder :)

ulubione słodycze;)

18 cze 2021 - 10:52:25

szalotka na święta!

niezweryfikowana
Posty: 96
Ostrzeżenia: 2/5

ulubione słodycze;)

19 lis 2021 - 12:02:34

A co myślicie o ukraińskich słodyczach jak np Roshen https://best-market.pl/slodycze/slodycze-roshen/ ? Moim takim ulubionym batonem jest np ten z kremem brulee. Ja pamiętam, że bardzo mi smakowały jak pierwszy raz jadłam takiego wafelka, lecąc z Warszawy do Kijowa ukraińskimi liniami Aeroswit



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-11-19 12:03 przez czerwonasukienka5.

ulubione słodycze;)

08 gru 2021 - 09:09:12

Uwielbiam słodycze, ale staram się stawiać na propozycje bardziej zdrowe i mniej kaloryczne. Polubiłam bardzo batony od https://jawo2008.pl/. Mają różne warianty smakowe, właściwie wszystkie są świetne. Lepiej już zjeść coś takiego kiedy przychodzi ochota niż faszerować się czekoladą :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dieta w boreliozie - jak powinna wyglądać?