Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 334
Ostrzeżenia: 1/5

ulubione słodycze;)

09 sty 2020 - 12:24:02

Ja uwielbiam "słodkie chwile" wystarczy zalać gorącą wodą, pomieszać i już mogę delektować się pysznym deserem :P

ulubione słodycze;)

11 sty 2020 - 11:45:47

lubię sama zrobić sobie jakieś dobre ciacho, ostatnio robiłam ciasteczka z płatków kukurydzianych, użyłam z lubelli pełnoziarnistych i krówek oraz bakalii, prosto się robi i są pyszne.

ulubione słodycze;)

20 sty 2020 - 10:02:14

Ze słodyczy to przede wszystkim czekoldy Lindt, oreo w czekoladzie i muffinki/babeczki/ciasta :D

ulubione słodycze;)

28 sty 2020 - 10:46:18

Ferrero rocher też kocham :) W sumie jak się tak zastanawiam, to wiele słodyczy uwielbiam :( Batony: Snickers, Kit Kat, Lion. Wafle: Princepolo, Princessa i inne. Czekoladki z Wawelu. Trufle. Lody. Ciasta. Żelki. Tyle tego jest, że sama jestem teraz w szoku!

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

ulubione słodycze;)

27 kwi 2020 - 11:57:16

Jest ich aż tyle, że nie wiem od czego by tu zacząć. Na pierwszym miejscu jest raffaello, żelki robaki z lidla, cukierki pudrowe, kinder maxi king, kinder bueno, kinderki. Ogólnie kocham czekoladę mleczną, białą, o smaku kokosowym, ale nienawidzę gorzkiej.

ulubione słodycze;)

07 maj 2020 - 14:09:32

jeżeli chodzi o zdrowe słodycze to ja zdecydowanie uwielbiam daktyle serce

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 4/5

ulubione słodycze;)

13 maj 2020 - 15:03:24

Gorzka czekolada i wszelkie ciasta, ciasteczka, torty, muffinki. A że piec nie potrafię i nie chce się nauczyć, to zawsze kupuję w cukierni - od lat ta sama (Słodycz w Olsztynie).

ulubione słodycze;)

06 lis 2020 - 08:49:24

Ja uwielbiam jeść żelki, ale nie mogę za często bo potem mnie dosyć mocno bolą zęby :/

ulubione słodycze;)

16 lis 2020 - 13:41:52

Jogurt naturalny z odrobiną miodu i muesli.

ulubione słodycze;)

12 sty 2021 - 14:13:11

Cześć Wam!

U mnie zdecydowanie królują batoniki o smaku kokosowym – Bounty i wszystko co podobne. Jednak ze względu na okres noworoczny i postanowienie zrzucenia kilku kilogramów, postanowiłam ograniczyć słodycze.

Chciałabym jednak kupić jakieś batony proteinowe, ale nie widzę nic o smaku kokosowym... Czy znacie może takie batony o dobrym składzie (mało cukrów, dużo białka). Mam na uwadze batoniki z https://nuviago.pl, ale one nie są kokosowe... Ktoś może coś polecić?

ulubione słodycze;)

22 sty 2021 - 22:43:37

Ja uwielbiam czipsy paprykowe :(

ulubione słodycze;)

05 maj 2021 - 09:41:08

Uwielbiam wszystko co produkuje Kinder :)

ulubione słodycze;)

18 cze 2021 - 10:52:25

szalotka na święta!

niezweryfikowana
Posty: 96
Ostrzeżenia: 2/5

ulubione słodycze;)

19 lis 2021 - 12:02:34

A co myślicie o ukraińskich słodyczach jak np Roshen https://best-market.pl/slodycze/slodycze-roshen/ ? Moim takim ulubionym batonem jest np ten z kremem brulee. Ja pamiętam, że bardzo mi smakowały jak pierwszy raz jadłam takiego wafelka, lecąc z Warszawy do Kijowa ukraińskimi liniami Aeroswit



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-11-19 12:03 przez czerwonasukienka5.

ulubione słodycze;)

08 gru 2021 - 09:09:12

Uwielbiam słodycze, ale staram się stawiać na propozycje bardziej zdrowe i mniej kaloryczne. Polubiłam bardzo batony od https://jawo2008.pl/. Mają różne warianty smakowe, właściwie wszystkie są świetne. Lepiej już zjeść coś takiego kiedy przychodzi ochota niż faszerować się czekoladą :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dieta w boreliozie - jak powinna wyglądać?