Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ulubione słodycze;)

12 paź 2017 - 10:31:38

Oszalałam na punkcie nowej, albo tylko dla mnie nowej milki triple czekoladowej, pyyycha !:)

niezweryfikowana
Posty: 87
Ostrzeżenia: 2/5

ulubione słodycze;)

12 paź 2017 - 11:46:06

Ja tez jestem strasznym łasuchem ;) Lubię ptasie mleczko , ciasta , torty , czekolady .I są takie ciastka z Biedronki , delicje Paryskie , nie wiem czy któraś z was je jadła . W kazdym razie takjak mi smakowały , bo były na prawdę bardzo dobre , tak teraz sa do niczego ...Mają tak chemiczny posmak , że szkoda gadać . I w ogóle są za słodkie .Jadła je któraś moze teraz niedawno ?I ma takie same odczucia ? Ogólnie ,bardzo się smak zmienił

ulubione słodycze;)

12 paź 2017 - 12:26:15

Cytat
EvaBraun89
I są takie ciastka z Biedronki , delicje Paryskie , nie wiem czy któraś z was je jadła . W kazdym razie takjak mi smakowały , bo były na prawdę bardzo dobre , tak teraz sa do niczego ...Mają tak chemiczny posmak , że szkoda gadać . I w ogóle są za słodkie .Jadła je któraś moze teraz niedawno ?I ma takie same odczucia ? Ogólnie ,bardzo się smak zmienił

Akurat ich nie jadłam nigdy ale w biedronce były kiedyś pyszne takie czekoladki z chrupkami ryżowymi w środku, były pyszne. Ostatnio jakiś czas temu kupiłam je i dramat.. też chemiczny posmak, czekolada wcale nie pachniała nawet czekolada.. widać oszczędzają na asortymencie i coraz gorsza jakość

niezweryfikowana
Posty: 87
Ostrzeżenia: 2/5

ulubione słodycze;)

12 paź 2017 - 17:46:24

masakra poważnie ? To co oni robią ? czemu oni dobre rzeczy zmieniają na gorsze ? ;/Ja powiem szczerze ,ze wafli nie jadłam .... mam nadzieje ,ze innych rzeczy nie będą już zmieniać . Ja np bardzo lubie kupować w biedronce np chemię gospodarczą , tzn proszki typu ariel , persil czy surf , kasze , ryże albo jak jest jakis fajny tydzień . No i te słodycze . jestem ciekawa jeszcze jak się mają np ich soki z vitanelli

ulubione słodycze;)

13 paź 2017 - 12:02:00

a ja odkryłam ostatnio nowe słodycze ale niestety ich w Polsce nie ma :( giotto są pycha

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

ulubione słodycze;)

30 paź 2017 - 19:10:26

A znacie melasę karobową? Muszę przyznać, że w odpowiednim zestawieniu jest świetnym dodatkiem do wielu owocowych deserów, w tym tygodniu jakoś często mi się trafia w lunchboxach, ale nie bez przyjemności :) Gruszka z polewą karobową i płatkami migdałów... olaboga! serce



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-01 21:04 przez moderator.

ulubione słodycze;)

07 lis 2017 - 09:40:00

W moim przypadku jest to czekolada z nadzieniem truskawkowym . bywają dni , że mam taką chęć na nią , że nie mogę sobie odmówić tej małej, słodkiej przyjemności

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 1/5

ulubione słodycze;)

14 lut 2018 - 11:19:11

Teraz staram się je ograniczać. Ale mimo to, nie umiem odmówić mamie kawałka jej sernika

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

ulubione słodycze;)

02 mar 2018 - 14:04:23

Ja to lubię klasyki - Snickers ;)

ulubione słodycze;)

02 mar 2018 - 14:13:14

napoleonki z mojej ulubionej cukierni na krochmalnej

ulubione słodycze;)

22 mar 2018 - 11:35:15

Zawsze można zrobić swoje wersje fit słodyczy :)

ulubione słodycze;)

31 mar 2018 - 15:05:27

O matko...wszystkie kinderki :(( uwielbiam je... no ale generalnie czekoladowe rzeczy, do słodyczy z galaretką, czy śmietaną mnie tak nie ciągnie (na szczęście)

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

ulubione słodycze;)

10 maj 2018 - 15:02:56

Moimi ulubionymi słodyczami, od których chyba jestem uzależniona są ciasteczka Oreo. Normalnie nie mogę się oprzeć temu smakowi i często je sobie podjadam. Na szczęście nie wpływa to negatywnie na moją sylwetkę

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

ulubione słodycze;)

24 maj 2018 - 14:17:10

Chciałabym napisać, ze nie mam ulubionych słodyczy, ale to niestety nie byłaby prawda... Uwielbiam lody i od pewnego czasu pączki, ale takie prawdziwe i najlepiej z takimi mało oczekiwanymi nadzieniami jak kinder bueno albo czekolada z pomarańczą albo rafaello :D

zweryfikowana
Posty: 334
Ostrzeżenia: 1/5

ulubione słodycze;)

28 maj 2018 - 15:12:22

Ze słodyczy najbardziej smakuje mi ostatnio czekoladowa pizza guseppe love uwielbiam ją na gorąco :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co jeść?