Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

17 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

czy istnieje jakaś zaczarowana mixtura na powstrzymanie apetytu? błagam piszcie bo mam w pracy za dużo czasu na jedzenie i widzę złe tego efekty. silna wola nie działa,



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-27 22:05 przez moderator.

Ja wypijam szklanke kakao patrze na super chude dziewczyny w strojach kąpielowych i mysle ze niedługo lato i też będe tak wyglądała xD i mi osobiście sie odechciewa :D

niezweryfikowana
Posty: 989
Ostrzeżenia: 1/5

reklamuja jakies saszetki do wody ale nie wiem czy to działa

te saszetki działają przy diecie ale ogólnie zmieniają smak wody bardzo i są blee :/ jak mi sie chce jeść to idę spać:D

Też jestem bardzo ciekawa :D

dobry temat, ajj jak ja potrzebuje takiej mikstury :D

dobry temat, ajj jak ja potrzebuje takiej mikstury :D

tak, ale są też aqua slim cytrynowe i są dobre
jak mi się chce jesć to wyciągam swoje zdjecie jak bylam wieksza i ide spac ;D

zweryfikowana
Posty: 3.549
Ostrzeżenia: 1/5

z tego co wiem zażywanie chromu ale to głownie działa na to by nie chciało się słodyczy.

stop appetite - 'ZAMIEN KLUSECZKI NA FIGURE LASECZKI", hehe, na serio to nie mam pojecia

tez sie dowiem, cos dla mnie;D

no ale ja nie mogę spać całymi dniami nooo ;( aqua slim kupiłam raz wypiłam pół butelki i mi się odechciało... cytrynowa? o nie wiedziałam ze jest.. możne warto. kiedyś widziałam w rozmowach w toku babkę która dała się zahipnotyzować i jak jadła kremówkę to czuła smak mydła <LOL>
wczoraj postarałam sie i zjadłam na sniadanie serek wiejski a pozniej baaardzo mały obiadek i czułam sie wspaniale wieczorem ...od dawna sie tak nie czułam . ale dzis juz nnie wytrzymałam;(

no ale ja nie mogę spać całymi dniami nooo ;( aqua slim kupiłam raz wypiłam pół butelki i mi się odechciało... cytrynowa? o nie wiedziałam ze jest.. możne warto. kiedyś widziałam w rozmowach w toku babkę która dała się zahipnotyzować i jak jadła kremówkę to czuła smak mydła <LOL>
wczoraj postarałam sie i zjadłam na sniadanie serek wiejski a pozniej baaardzo mały obiadek i czułam sie wspaniale wieczorem ...od dawna sie tak nie czułam . ale dzis juz nie wytrzymałam;(

świetnie na chudnięcie i brak apetytu działają glisty ludzkie
jajeczka do kupienia w Azji

Moze guma do zucia?
Ja wiem, ze to nie jest higieniczne, ale dla mnie wystarczy zakretka od dlugopisu i moge 3h w buzi trzymac i nie bede glodna, bo jestem zajeta zakretka! ;D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ulubione słodycze;)