Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

anoreksja

27 mar 2009 - 22:52:57

Czy któraś miała do czynienia z anoreksją?
Moje koleżanki strasznie chcą być anorektyczkami, nie rozumiem tego.

anoreksja

27 mar 2009 - 22:57:23

To głupota!

anoreksja

27 mar 2009 - 23:03:46

anoreksja to styl zycia a nie choroba(!). i tyle mam do powiedzenia. najwieksza perfekcja i kontrola jaka mozna miec nad soba.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.242

anoreksja

27 mar 2009 - 23:03:52

bo brakuje im klepek to chca miec anoreksje! same sie pchaja do trumny!

anoreksja

27 mar 2009 - 23:06:39

co to znaczy ,,chca"?to teraz jest na to moda?czy wyscie juz zupelnie oszalaly,dziewczyny??
Ja chorowalam na bulimie i wspominam to jako najgorszy okres w moim zyciu.Nie mam pojecia,jak moglam byc tak glupia.Nigdy w zyciu nie bede zaczynala sie tez odchudzac.Chcialabym wymazac to z pamieci.Konsekwencje ciagna sie do dzis.Wszyscy mnie pilnuja do tej pory,zebym normalnie jadla,mimo,ze jestem dorosla.Musze tez chodzic na badania.KOSZMAR!!!!a anoreksja jest jeszcze gorsza,niech te dziewczyny pojada do szpitala i zobacza jak sie traktuje anorektyczki,jak wygladaja i co robia.

zweryfikowana
Posty: 525
Ostrzeżenia: 1/5

anoreksja

27 mar 2009 - 23:10:51

Cytat
rubber
anoreksja to styl zycia a nie choroba(!). i tyle mam do powiedzenia. najwieksza perfekcja i kontrola jaka mozna miec nad soba.

kontrola? chyba nie wiesz o czym mówisz. anorektyczki nie jedzą bo nie potrafią się zmusić, ich organizm samoistnie reaguje na jedzenie obrzydzeniem. to jest choroba psychiczna, bardzo ciężko z się tego później wyplątać i nie ma to nic wspólnego z kontrolowaniem swoich posiłków.

anoreksja

27 mar 2009 - 23:11:18

Też mam takie koleżanki, zetknęłam się z tą chorobą jak byłam mała
Tzn, miałam wstręt do jedzenia, ważyłam dużo mniej niż inne dzieciaki...
Tak samo mam kuzynkę, która wyszła z anoreksji, to jest straszne.
Nie wiem jak w ogóle można tego CHCIEĆ?!

anoreksja

27 mar 2009 - 23:12:47

Nie rozumiem dziewczyn, które mówią, że są tłuste, a tak naprawde wiedzą dobrze, że są chude. Mówią tak, żeby im ciągle tłuc do głowy, że są chude.

anoreksja

27 mar 2009 - 23:13:25

Cytat
simcha
Cytat
rubber
anoreksja to styl zycia a nie choroba(!). i tyle mam do powiedzenia. najwieksza perfekcja i kontrola jaka mozna miec nad soba.

kontrola? chyba nie wiesz o czym mówisz. anorektyczki nie jedzą bo nie potrafią się zmusić, ich organizm samoistnie reaguje na jedzenie obrzydzeniem. to jest choroba psychiczna, bardzo ciężko z się tego później wyplątać i nie ma to nic wspólnego z kontrolowaniem swoich posiłków.

i absolutnie sie nie zgadzam, ale niechce mi sie tlumaczyc. i to nie jest tak ze nie mozna sie zmusic. nie wazne, zrozumie tylko ten kto w tym siedzi.

anoreksja

27 mar 2009 - 23:14:16

anoreksja to CHOROBA. To,że te biedne dziewczyny są dumne z siebie,że mają nad sobą kontrolę, że 'zwyciężyły' jest przerażające. One są chore, bo są słabe. Bardzo im współczuję. :/

anoreksja

27 mar 2009 - 23:15:56

najpiekniejszy okres w moim życiu i zrobie wszystko zeby do niego wrocic.


zweryfikowana
Posty: 525
Ostrzeżenia: 1/5

anoreksja

27 mar 2009 - 23:23:37

rubber - brak mi słów, te zdjęcia są przerażające.
co nieco o tym wiem, bo się tym interesuje. jeśli jesteś anorektyczką to 'widzisz' swoje myśli zupełnie inaczej, myślisz 'ja mam kontrole nad swoim ciałem' a tak na prawdę ciało ma nad tobą (co widać na powyższych zdjęciach)
z resztą, też nie będę tłumaczyć, bo wiem że i tak nigdy się ze mną nie zgodzisz.

anoreksja

27 mar 2009 - 23:25:09

prowokacja to ma być?

anoreksja

27 mar 2009 - 23:25:15

to jest straszne... :(

anoreksja

27 mar 2009 - 23:28:39

rubber nikt z nas nie moze mówić za Ciebie. Pewnie to kochasz.. uważaj na siebie.
Ja mam kolezanke anorektyczke i nie mam pojecia jak jej wybić to z głowy..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

DIETA KAPUSCIANA - zbiorczy