Obecnie rozmawiamy o:

Wesele organizacja

gorący temat

Pediatra Kielce

dzisiaj o 9:45

Ginekolog Rzeszów

dzisiaj o 9:42

Budowa domu

dzisiaj o 9:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 313
Ostrzeżenia: 1/5

dieta dukana - zbiorczy

10 wrz 2012 - 12:18:56

zniszczyłam sobie żołądek.. ale schudłam 7 kg

dieta dukana - zbiorczy

12 wrz 2012 - 13:43:25

irracjonalnna po jakimś czasie zauważyłam, że bardzo osłabiły mi się paznokcie i miałam często skurcze mięśni. Więc przez całą dietę brałam jakieś witaminowe suplementy i skrzyp i wszystko było ok. Tak poza tym nic mi nie było. Najlepiej w trakcie diety być pod kontrolą lekarza i co jakiś czas sprawdzać czy nic się nie dzieje.
Ja byłam ok 3 miesiące i schudłam ok. 10kg. Niestety 3 fazę miałam za krótko, ale nie dało się z tym nic zrobić. Troszkę wróciło, maksymalnie 2 kg ale waga ciągle się nie ustabilizowała, a efekty są mocno widoczne.

dieta dukana - zbiorczy

24 wrz 2012 - 23:36:16

Ja bylam na tej diecie 2 miesiace. potem nagle przerwałam. Sama nie wiem, dlaczego... schudłam 6kg, tyle że nie trzymalam się jej tak bardzo. Potrafiłam zjeść na sniadanie 2 parówki, na obiad 2 parówki i na kolacje 2 parówki. Studiuje i ciężko mi było połączyć gotowanie z chodzeniem na uczelnie. Ogólnie jestem bardzo zadowolona, bo widać po mnie, że straciłam pare kilo. Dodam, że nie ćwiczyłam podczas diety. Jednym z plusów jest fakt, że wyrobiłam sobie nawyk codziennego ważenia się. Kontroluje stale swoją wagę. Zamierzam zacząć ćwiczyć od października, jakiś basen, fitnes. Nie wiem. Nie jestem w stanie powiedzieć, czy są jakieś efekty uboczne, bo ja ich póki co nie zauważam.
:)))

dieta dukana - zbiorczy

24 wrz 2012 - 23:41:13

stosowałam, 3 miesiace - 10 kg.
kocham ta diete mimo iż po miesiacu juz nie mozna patrzec na produkty mleczne z 0% tluszczu.. ale napewno do niej wracam.

dieta dukana - zbiorczy

25 wrz 2012 - 00:11:35

Cytat
diabollo_sweet
stosowałam, 3 miesiace - 10 kg.
kocham ta diete mimo iż po miesiacu juz nie mozna patrzec na produkty mleczne z 0% tluszczu.. ale napewno do niej wracam.
Skończyłam dietę w pod koniec lipca i nadal nie mogę patrzeć na filet z piersi kurczaka ;) oraz serki wiejskie. Jedyne co mi zostało, to używanie mleka 0,5%.

dieta dukana - zbiorczy

17 paź 2012 - 20:03:45

zaczynam stosować tą dietę :-)ALE ! dla większej motywacji może jakieś zdjęcia wstawicie :)i ile kg na - ;d

dieta dukana - zbiorczy

29 paź 2012 - 10:37:21

Witam! Mam 1,60 wzrostu i ważę 60kg. Chcę ważyć 48kg. Dlatego od jutra rozpoczynam dietę Dukana. Fazę I przewiduję stosować 10dni a fazę II w systemie 5/5. Podobno taki układ daje najlepsze efekty:) dodatkowo będę brać Therm line.
Kto się dołancza?
Która już jest na diecie? - to chwalić się sukcesami;)
Razem będzie Nam raźniej!

dieta dukana - zbiorczy

29 paź 2012 - 10:39:55

Ja miałam już raz podejście, zrzuciłam 8 kilo :) Namówiłaś mnie zaczynam z Tobą drugi raz :)

dieta dukana - zbiorczy

29 paź 2012 - 10:42:18

Ja się nie "dołanczam", bo szkoda mi zdrowia.
Za dużo się naczytałam, a efekt jojo murowany.

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

dieta dukana - zbiorczy

29 paź 2012 - 10:43:35

oj dziala ta ieta cuda

dieta dukana - zbiorczy

29 paź 2012 - 10:45:23

Cytat
19ania90
Ja się nie "dołanczam", bo szkoda mi zdrowia.
Za dużo się naczytałam, a efekt jojo murowany.

Zgadzam się. Wolę się zdrowo odżywiać i trochę ruszyć pupę niż męczyć się na nie zdrowych dietach ;]

zweryfikowana
Posty: 2.412
Ostrzeżenia: 1/5

dieta dukana - zbiorczy

29 paź 2012 - 10:47:11

ja znowu walczę od dzisiaj ale zyje na swojej diecie tzn. male sniadanko, lyzka zupki na obiad i zero kolacji + rowerek i jakies cwiczenia rozciagajace chce walczyc przez cala zime xD i wiem, ze teraz mi sie uda:)

dieta dukana - zbiorczy

29 paź 2012 - 10:47:12

Po dukanie efekt jojo?Pierwsze słyszę, no chyba że ktoś wrócił do starych nawyków. Ostatnią fazę stosuje się już całe życie, to nie dieta tylko zmiana sposobu odżywiania.

dieta dukana - zbiorczy

29 paź 2012 - 10:49:46

Zdecydowanie za długo planujesz ciągnąć pierwszą fazę. Przy Twoim wzroście i wadze max 3-5 dni,ale nie więcej.Fazę pierwszą przez okres 10 dni stosują osoby z dużą nadwagą a Ty się mieścisz w normie BMI.Zbyt długie stosowanie pierwszej fazy może spowodować nawet spowolnienie utraty wagi.Dietę Dukana stosowałam przez 1,5 roku i an dzień dzisiejszy nie wróciłabym do niej.Na pewno dzięki tej diecie nauczyłam się, zobaczyłam jakie produkty wpływają źle na moje ciało i organizm więc wystarczyło wyeliminować te produkty.Kolejnym plusem było to, że nauczyłam się jeść wtedy kiedy naprawdę tego potrzebowałam. Największym skutkiem ubocznym były problemy ze skórą na co zapewne miało wpływ zbyt duża ilość spożywanego białka oraz nie dobór witamin.Ogólnie nic złego nie powiem na tą dietę,ale według mnie nie jest to dieta dla osób, które mają parę kilo do zrzucenia tak jak to było w moim przypadku.I tak jak napisała koleżanka niżej najlepsza jest metoda 3/3.



Zmieniany 5 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-29 11:17 przez colin225.

dieta dukana - zbiorczy

29 paź 2012 - 10:51:51

Ja już dawno jestem po tej diecie, jedynie co mogę powiedzieć to nie stosujcie II fazy 5/5 bo szybko się wam znudzi i zbrzydnie :)
Jak dobrze pamiętam to robiłam 3/3 i efekty były super -25 kilo

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

3D dieta chili - WĄTEK ZBIORCZY