Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dieta dukana - zbiorczy

04 cze 2013 - 14:48:58

Odchudzac trzeba sie zdrowo ! Ja od jutra przechodze na ta diete , ksiazke mam i zobaczymy co bedzie :) Teraz 60kg, 168cm, wymazona waga to 53kg :)

dieta dukana - zbiorczy

21 lip 2013 - 16:02:31

czy ktoś jest na tej diecie ?

zweryfikowana
Posty: 285
Ostrzeżenia: 1/5

dieta dukana - zbiorczy

05 sie 2013 - 11:09:14

ja zaczynam dzis ktos sie dołancza?

dieta dukana - zbiorczy

04 wrz 2013 - 10:43:33

Nie stosowałam, ale znalazłam inne interesujące diety. Myślę, że każdy powinien dopasować dietę do siebie ponieważ kazdy organizm jest inny i inaczej oddziałuje na pewne czynniki. Zobacz te diety może wibierzesz coś dla siebie http://www.glamki.pl/gotowanie/diety/dieta-dash-poznaj-menu-i-zasady-najzdrowszej-diety-swiata,54_4494.html
http://www.glamki.pl/gotowanie/diety/dieta-wodna-co-mozna-jesc-na-diecie-wodnej-przykladowy-jadlospis-na-diecie-wodnej,54_7390.html

dieta dukana - zbiorczy

27 wrz 2013 - 09:29:40

podobnież jest skuteczna ale bardzo wyniszcza organizm nie wiem bo sama nie stosowałam

niezweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 5/5

dieta dukana - zbiorczy

03 gru 2013 - 11:25:53

Ludzie... Dukan ma zakaz wykonywania zawodu. Co do środków na odchudzanie to chyba nie trudno znaleźć takie, które faktycznie działają, zobaczcie - http://www.porownaj-tabletki.pl/ I radziłabym raczej bazować na produktach polecanych, nie produktach przypadkowych...

niezweryfikowana
Posty: 264
Ostrzeżenia: 5/5

dieta dukana - zbiorczy

17 gru 2013 - 16:04:11

a ja wam powiem że byłam na tej diecie i co sie okazuje? dieta dukana może uszkodzić nerki - za dużo białka jest bardzo niezdrowe ! nie warto ryzykować bo chore nerki często nie bolą,a na przeszczep czeka sie latami !

dieta dukana - zbiorczy

19 gru 2013 - 20:40:52

Różne opinie słyszałam właśnie na temat tej diety. Jakie właściwie ma dieta dukana zasady ?? Bo ja już sama nie wiem w co wierzyć... wiem że sport ważny przy diecie.

niezweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 5/5

dieta dukana - zbiorczy

27 sty 2014 - 10:49:35

Odsyłam --> http://porownaj-tabletki.pl/
Tam macie metody które coś dają, bez wyrządzania nam szkód zdrowotnych.
Na diecie Dukana mnóstwo osób straciło zdrowie, a on stracił uprawnienia do wykonywania zawodu. Żadna głodówka nigdy nie będzie rozwiązaniem problemów związanych z odchudzaniem!

dieta dukana - zbiorczy

29 sty 2014 - 20:04:51

witam od soboty mam zamiar przejść na diete dukana któraś chętna
na początek 15 kg



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-29 20:05 przez zalamana_28.

dieta dukana - zbiorczy

29 sty 2014 - 23:57:09

nie wiem czy moja to dukana, ale od poniedzialku jem jajka, ser bialy, chuda szynke jakies warzywka i chyba to troche ubogie bo w poniedzialek mialam 57 kg, wczoraj 56 a dzis 55,2. Kurde nie wiem ile mam tego jesc bo ogolnie ta dieta troche droga jest i tylko tydzien chcialam sobie zrobic i nie wiem czy jak zaczne juz jesc tak normalniej, w sensie tlusciejsze mieso, smazone jajka itp. to czy nagle nie przytyje szybciochem. Chleba ogolnie nie jem od dłuuuuższego czasu, troszke na diecie kwasniewskiego bylam (ale az tak tluusto nie jadlam :P) , ale nic nie chudlam w sumie (cwicze tez) wiec sie przezucilam na tydzien tej białkowej diety. Osłabiona wyjątkowo nie jestem jak na tak malo jedzenia. Przykladowe sniadanie to kilka plasterkow chudej szynki, obiad to 2 jajka na twardo i kolacja to pare plastrkow szynki z bialym serkiem i pomidorami

dieta dukana - zbiorczy

31 sty 2014 - 12:58:47

Przecież w fazie nie je sie warzyw

dieta dukana - zbiorczy

31 sty 2014 - 14:36:46

ja nie robilam typowo dukana, a pozatym 2 plastrki ogorka czy troszke pomidorka do sera sie tak nie liczą, wczoraj chlopak mi obliczył dzien jedzenia to byl zly bo mialam cienko. Białka 30,9 Tłuszczy 18,8 i Węglowodanów 3,2 a kalorii tylko 298,4

dieta dukana - zbiorczy

31 sty 2014 - 19:38:03

Cytat
northerka
ja nie robilam typowo dukana, a pozatym 2 plastrki ogorka czy troszke pomidorka do sera sie tak nie liczą, wczoraj chlopak mi obliczył dzien jedzenia to byl zly bo mialam cienko. Białka 30,9 Tłuszczy 18,8 i Węglowodanów 3,2 a kalorii tylko 298,4
ja tez tak jem w ciągu dnia,maz marudzi ale co facet moze wiedzieć o odchudzaniu hehe

dieta dukana - zbiorczy

01 lut 2014 - 11:07:28

hehe :P No moj tam wie, czytal sporo, cwiczy, byl na tej typowo tlustej kwasniewskiego, mi zadna nie wychodzila, a na tej bialkowej szybko sie chudnie, samopoczucie tez ok :P Moze przez kolejny tydzien bym sobie zrobila :P Chyba ze przerwe z tydzien i pozniej znow ;p I na pewno nie miesiac tylko gora z 2 tygodnie ;P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

za duzo jem?