Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dieta dukana - zbiorczy

06 lis 2012 - 13:19:49

Cytat
otylia25
ale ty jestes dziewucho pusta zobaczymy na jak dlugo udalo ci sie go osiagnac kazda tyje po tej diecie wraca wszystko z podwojna sila

Tej diety się nie kończy, poczytaj co napisały wcześniej dziewczyny, 4 etap to ZMIANA sposobu odżywania na zdrowszy już do końca życia. Jak ktoś po zakończeniu diety wraca do tłustego, smażonego i kalorycznego zawsze nabije. Nawet jeśli był tylko na "diecie" MŻ!

dieta dukana - zbiorczy

06 lis 2012 - 17:38:50

Ta dieta jest bardzo niebezpieczna dla nerek!!!!! Uważajcie !
Jestem w trakcie kursu dietetycznego i z tego co już zdążyłam się dowiedzieć to tyle, że jest to dieta skuteczna ale trzeba ją stosować rozważnie. Opiera się ona głównie na produktach z dużą zawartością białka a białko bardzo "zasyfia" nerek i aby nie zaburzyć ich funkcjonowania należy pić baaaaardzo dużo wody. Pamietajcie o tym.

dieta dukana - zbiorczy

07 lis 2012 - 00:28:09

Schudłam na dukanie 20 kg... jeszcze 3 i bedzie pełnia szczescia;)::):)):):):):

KOCHAM GO!;D

Cytat
ffff
Cytat
anessa
jak czytam takie wypowiedzi to ogarnia mnie pusty smiech! co jedna to mądrzejsza a żadna nie była na Dukanie ciekawe ciekawe! ja na tej diecie schudłam 16kg i nie mam żadnych problemów wiec nie wiem o czym mowicie... wiecie kto wymysla te brednie o szkoldiwosci??? dietetycy! bo traca prace! bo kazdy moze przeczytac ksiazke dukana i poczytac co nieco w necie i odchudzic się! bez ich pomocy! ale jedno jest pewne - to nie jest ot taka sobie dieta, że niby od jutra ją sobie zaczniemy bo mamy do zrzucenia tyle i tyle kg! nie da sie tak! trzeba mnóstwo się o niej dowiedzieć i przede wszystkim zrobic test! polecam dieta-dukan.pl tam są wszelkie niezbedne info. łatwo mówić - zmien to co jesz, poćwicz. ja tak probowałam milion razy i nigdy nie schudłam nawet grama! a dzieku dukanowi nareszcie udalo mi sie osiągnąc moj cel!

współczuję Twoim nerkom, w sumie każdemu ogranowi Twojego ciała. Dieta dukana jest straszna, chudniesz, ale zdrowie jest ważniejsze od figury... Ćwiczyć i zmienić to co się je, a nie diety, diety... Nie schudłaś ani grama od ćwiczeń i jedzenia? O matko pewnie po tygodniu chciałaś mieć efekty...

Zresztą widzę jak tu się dziewczyny wypowiadacie - Owszem 4 etap jest już do końca życia. I życzę Wam dużo zdrowia oraz gratuluję. Jednak wypowiem się czemu jestem taka przeciwna - po prostu wiem o dietach sporo, a dieta dukana - jakikolwiek dietetyk bądź lekarz by usłyszał, że na niej jesteście to by was strasznie zbeształ. Musicie w jakiś sposób uzupełniać witaminy, żeby organizm mógł funkcjonować...



Pi.e.rd.ol.enie kotka za pomocą młotka. Próbowałaś? Nie? to sie nie wypowiadaj.
Na początku zeszłego roku leżałam w szpitalu na nerki. Grożnie było, wyszłam. a Od marca tego roku jestem na Dukanie, pod stala opieką, kontorla i wyniki badan<wszystkich!> mam lepsze niz kiedykolwiek.. jakby nei było, im wiecej sie kilogramów traci, tym ciało zdrowsze, nie ma cholesteroru, cukrzycy, chorób serca itd, wiec niech nikt, kto zna to tylko z autopsji,albo bo cos tam przeczytał się nie wypowiada.
I zaraz bedzie woja- ze ja jaestem odosobnionym przypadkiem. NIe! znam osobiscie 7 osób, po tej diecie, wszyscy schudli dużo(od 18- 45 kg) i wszyscy sa idealnie zdrowi. Wśród tej 7- ki jest kobieta po porodzie i facet z astma, wiec bez takich bredni mi tu!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-07 00:35 przez Gosiek00.

dieta dukana - zbiorczy

10 lis 2012 - 14:07:41

Moja siostra stosowała, jak diete skonczyla to w ciagu tygodnia zgrubla bardziej niz przed dieta...a wgl jest niezdrowa ...

dieta dukana - zbiorczy

15 lis 2012 - 23:40:00

Cytat
lookintoyourmind
Moja siostra stosowała, jak diete skonczyla to w ciagu tygodnia zgrubla bardziej niz przed dieta...a wgl jest niezdrowa ...

Przecież tej diety się nie kończy, co za bezsens. IV faza trwa do końca życia, jako nawyk zdrowego odżywiania.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-15 23:58 przez wronkaa19.

dieta dukana - zbiorczy

19 lis 2012 - 12:07:07

Boże święty...przecież żadna dieta skierowana na jeden składnik odżywczy nie jest dobra! pocztajcie o tym troche.
Jest to niezdrowa dieta.
Jestem po rocznym kursie dietetyki i najlepsza dieta to racjonalne odżywianie się. A nie jakieś wymyślne diety. Plus oczywiście regulrny ruch. Cudów nie ma!

dieta dukana - zbiorczy

19 lis 2012 - 19:36:09

moja chrzestna stosowała ja przez około 2 tygodnie - miala po niej hmm bigunkę :(
moja nauczycielka od biologi stosując ta diete schudla za to masakrycznie dużo i jak na swoje lata ma świetną figurkę :)

dieta dukana - zbiorczy

20 lis 2012 - 10:40:48

Powodzenia w leczeniu trzustki

dieta dukana - zbiorczy

21 lis 2012 - 18:24:36

dziewczyny ! NIE STOSUJCIE TEJ DIETY !

Fakt, jest super bo szybko sie traci na wadze i wyglada zdrowo ! guzik prawda! przeczytajcie opiniie sobie na necie o niej cokolwiek ! W agencji modelek jest od ponad roku , spotkalam duzo dziewczyn ktore stosowaly rozne diety.
Jedna dziewczyna fakt, zrzucila wage w miesiac lecz skutki pozniej miala przez 6 miesiecy ! Przez nabial obciazona jest WATROBA i NERKI . Dziewczyna miala liczne problemy wlasnie z tymi dwoma nardzami ktore sa najwazniejsze w naszym organizmie. ZATRZYMYWALA jej sie woda w kolanach i kostkach , oslabienie i inne objawy. Przyjmowala rozne leki zeby dojsc do normalnego stanu! Dlatego ostrzegam , NIE STOSUJCIE TEJ DIETY!
w inny sposob mozna zrzucic wage, cwiczenia i zdrowa zywnosc i tyle !

zadne srodki typu goodbay apetite wam nie pomoze, zadna dieta cud ani tabletki !


moze nie jestem dietetykiem, ale spedzilam wystarczajaco duzo czasu z modelkami ktore stosowaly diety ze mam jakies doswiadczenie !

dieta dukana - zbiorczy

24 lis 2012 - 12:54:08

Stosowałam tą diete 2 lata temu schudłam 12kg.Rok temu zaczeły sie problemy z wątrobą i żołądkiem to jest następstwo Dukana, Dodam że stosowałam tą diete razem z kolezankami i każda z nas ma teraz problemy.Efekty faktycznie super i szybkie ale zdrowie ważniejsze.
Zapomniałam dodać ze wynik badań podczas stosowania były bardzo dobre tylko ze to wychodzi wszystko pózniej.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-24 12:56 przez Alles76.

dieta dukana - zbiorczy

27 lis 2012 - 11:46:29

stanowczo odradzam! jest to dieta niefizjologiczna, fakt może powodować spadek masy ciała ale przy tym wyrządzi duże szkody dla organizmu. Najlepszy sposób na schudnięcie efektywne i długotrwałe to racjonalny sposób odżywania i regulana aktywność fizyczna

dieta dukana - zbiorczy

12 gru 2012 - 15:22:57

efekty są,ale jak się nie pilnujesz to wraca dwa razy więcej a na dodatek jest to dieta z duza zawartoscia białka i jej stosowanie grozi niewydolnością nerek :/ ogólnie nie polecam

dieta dukana - zbiorczy

09 kwi 2013 - 21:21:28

Nie stosujcie jej ! jestem na dietetyce i wiem co mówie..będziecie miały rozwalone nerki ( białko na nie źle wpływa ) trzustka i wątroba ( przez tłuszcz i cholesterol zawarty w mięsie i jajach - negatywne skutki widoczne dopiero po miesiącach ) Ponadto jak koleżanka mówi występuje efekt jojo - ponowne tycie i to razy dwa !

dieta dukana - zbiorczy

11 maj 2013 - 17:17:25

Może mi ktoś napisac o co dokladnie chodzi w tej diecie?:D

dieta dukana - zbiorczy

02 cze 2013 - 19:11:59

Dieta jest bardzo niebezpieczna, ponieważ zakwasza się organizm i bardzo obciążają się nerki.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

slim coffee- opinie