Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Bielizna komplety damskie

wczoraj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dieta dukana - zbiorczy

19 lis 2010 - 13:20:39

patita3 kochana ja mam jeszcze I faze :P do soboty :P

dieta dukana - zbiorczy

14 lis 2010 - 21:56:15

Sama się zastanawiam nad tą dietą.Chciałbym żeby waga spadła mi do 48 kg więc musiałabym zrzucić jakieś 7kg.Brakuje mi silnej woli i motywacji.

dieta dukana - zbiorczy

19 lis 2010 - 13:32:19

Cytat
naturalka
patita3 kochana ja mam jeszcze I faze :P do soboty :P

A dzisiaj piątek już,szybko zleci i w niedzielę zupka :D

dieta dukana - zbiorczy

14 lis 2010 - 21:56:58

kurcze, ja też chce schudnąć. Ale jestem takim obżartusem i brak silnej woli. I tak sobie mowie że od jutra, od jutra.. Ostatnio miałam urodziny i mówilam sobie ze w urodziny sie jeszcze poopycham a potem dieta.. ale du*a blada

dieta dukana - zbiorczy

19 lis 2010 - 13:38:57

witajcie!!! Dziś się ważyłam iiiiiiiiiiiiiiii 73 kg czyli spadek o 2kg :D Właśnie mi koleżanka mówiła, że dziś w tvn dietetyczka źle się wypowiadała na temat tej diety ale ja słodko spałam w tym czasie:P Idę zaraz robić indyka:> a na świetato karpia lubimy z mężem z piekarnika pieczonego w foli niż w panierce więc nie ma problemu, a barszcz można przecież pić bez uszek - uszka tylko mężowi zrobie, zobaczymy jak będzie :>

zweryfikowana
Posty: 1.368
Ostrzeżenia: 1/5

dieta dukana - zbiorczy

14 lis 2010 - 21:57:34

ja się przyłącze ;)

tylko apropos. o co chodiz znalalzlam w necie takie cos: http:// mamzdrowie.pl/dieta-proteinowa-doktora-dunkana/
co mozna jesc a co nie ?

dieta dukana - zbiorczy

19 lis 2010 - 13:45:17

Cytat
justynal
witajcie!!! Dziś się ważyłam iiiiiiiiiiiiiiii 73 kg czyli spadek o 2kg :D Właśnie mi koleżanka mówiła, że dziś w tvn dietetyczka źle się wypowiadała na temat tej diety ale ja słodko spałam w tym czasie:P Idę zaraz robić indyka:> a na świetato karpia lubimy z mężem z piekarnika pieczonego w foli niż w panierce więc nie ma problemu, a barszcz można przecież pić bez uszek - uszka tylko mężowi zrobie, zobaczymy jak będzie :>



Gratuluję spadku!

Bardzo często jest mowa o tej diecie. Żadna z podkreśleniem na żadna dieta nie jest zdrowa. Zdrowy to można prowadzić tryb życia a i z tym ciężko,bo w dzisiejszych czasach wszędzie jest chemia. Dietetycy źle się wypowiadają z prostej przyczyny - dieta jest tak popularna ,że mnóstwo ludzi ją stosuje,przez co nie ładują w kieszeń dietetykom za wymyślanie jadłospisów. Ale i dietetyk może zrobić krzywdę człowiekowi. Moja szwagierka za 500 zł honorarium dla dietetyczki ( podobno najlepsza w Wawie) kupiła sobie tydzień w szpitalu :/ Taka mądra paniusia :/

dieta dukana - zbiorczy

14 lis 2010 - 21:59:36

jaa;p
5 kg;]

dieta dukana - zbiorczy

19 lis 2010 - 14:00:47

gratulacje justynal
nic bardziej nie cieszy jak rzultaty :D
Ja chcialam schudnac ok 5-6 kg wiec wydaje mi sie ze pierwsza faza moze trwac dla mnie od wtorku do soboty ? jak myslicie? czy przetrzymac jeszcze do wtorku ? :P Tak tak ogorkowa bede jesc i jesc :D:D

dieta dukana - zbiorczy

14 lis 2010 - 22:00:14

ja zaczełam od 2 listopada , mam dwa kg w dół;) nie jestem glodna, czuje sie dobrze. znalazlam duzo przepisow, na nutele, ciasta, desery i inne pysznosc dukanowe. naprawde mozna jesc smacznie i chudnąc, jestem juz w drugiej fazie , moge jesc warzywa , jest jeszcze łatwiej. pamiętajcie zeby pic duuzo płynow. zycze wytrwalosci sobie i wam

dieta dukana - zbiorczy

19 lis 2010 - 14:07:34

dziewczyny a miedzy obiadem a kolacja co przekryzacie??

dieta dukana - zbiorczy

14 lis 2010 - 22:00:54

Cytat
paolka06
Cytat
annakska2
Cytat
szaszaa
ja miałam zaczynać od jutra ale się waham:)

POMÓŻCIE I MI ;)
http://forum.szafa.pl/48/2595797/2595797.html#msg-2595797
dołącz do nas :)

jasne :) zapraszamy ;)

bardzo chętnie ale nie cierpię m.in. jogurtów naturalnych ani serków wiejskich. ogólnie nie przepadam za nabiałem:( tak więc ciężko:(

dieta dukana - zbiorczy

19 lis 2010 - 14:30:15

Właśnie tak jest,że dieta jest skuteczna, a taki dietetyk co się wypowiada to tylko obstaje przy swoim 1000 kalorii - ja nie mówię, ze taka dieta jest zła, ale np.nie dla mnie hehe. Ja sobie na przegryzkę przegryzam np. :) jogurt naturalny 0% ze słodzikiem:):):)

dieta dukana - zbiorczy

14 lis 2010 - 22:01:08

ja tez nie mam silnej woli!!
mam nadzieje ze razem bedzie duzo lepiej
piszcie czy macie jakies specjalne menu juz ustalone bo ja na razie nic nie mam;/

dieta dukana - zbiorczy

19 lis 2010 - 14:35:18

patita3 fajna z Ciebie kobitka tak nas wspierasz i w ogóle:)
justynal gratulacje!:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jakie znacie najskuteczniejsze diety ?