Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

Dobry psycholog

17 minut temu

Druk ścienny

25 minut temu

Nowy samochód

44 minut temu

Montaż Klimatyzacji

50 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

co godzine sie napychac jedzeniem czy co kolwiek co chcwile cos jesc aby brzuch byl pelny, przytujesz;) ja takrobilam przez 3 dni moze wiecej i juz mi brzuszek urosl i w udach odrazu lepiej spodnie leza;)

Też bym chciała przytyć.Jem baaardzo dużo,wręcz za dużo ,ale wcale nie tyję;/

Cytat
OdiarAdulterio77
jesc jesc jesc i duzo czekolady!

Oj to ja już się boję bo czekoladę jem prawie dzień w dzień ...

pierdoły gadacie dziewczyny... u mnie też jest problem, tylko że ma go mój facet, od paru lat staramy się go przytyć...i nic...

nieprawdą jest że trzeba dużo jeść
trzeba dobrać odpowiednią dietę bogatą przede wszystkim w białko
ilość kalorii które np on musi spożywać to min 3000 kalorii dziennie

tu niezbędne jest wizyta u dietetyka
to że będziecie się napychać pustymi kaloriami nic nie da.......

jest jeden z sposobów,żeby przytyć stara metoda zioła na zwiekszenie łaknienia+kaloryczna dieta-zapytajcie sie w aptekach tanie są.Te zioła zwiększają łaknienie i mają za działanie żółciopędne.Co do diety to jeść,jeść...tylko nie przesadzać z fast foodami, domowe obiadki są najlepsze...powodzenia

może założymy klub tuczących się?

Cytat
joacze7
macie jakieś sprawdzone tabletki albo inne sposoby na poprawę apetytu, chodzi mi o przybranie na wadze jeżeli tak to piszcie z góry dzięki:)


są w aptekach syropy dla anorektyków po których zwieksza sie łaknienie ale są na recepte

Witajcie dziewczyny. W ostatnim czasie bardzo schudłam (stres, upał, problemy), z rozmiaru S spadłam do XS i źle się z tym czuję.
Może macie jakieś sposoby jak przytyć w zdrowy sposób (nie przepadam za fast foodami i tłustym jedzeniem).
Może jakaś dieta wysokokaloryczna? Może zacząć brać jakieś witaminy? Chciałabym przytyć około 5 kg. Jeśli znacie jakieś sposoby to z góry dziękuję za odpowiedź :)

eh mam ten sam problem ...

A moje zdanie jest takie ze nie da sie przytyc w zdrowy sposob... zobaczcie na tych co chodza po ulicy ( grubsi ) czy oni odzywiaja sie zdrowo?? .. no napewnoo....
jesli tak bardzo chcesz przytyc to jedz kebaby , pizze i inne fast foody . ; p


powodzenia...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-08 13:58 przez magwitta.

Ja Ci mogę oddać trochę mojego tłuszczu :P dokładnie 5 kg ja chce schudnac ;pppp co Ty na to ?:) ;DDDD

proponuje wybrac sie do dietetyka, najlepszy i bezpieczny sposob :)

W aptece jest taki lek ( na receptę) po którym ma się większy apetyt i coś tam jeszcze:) moje koleżanka która ma taki sam problem ja ty go używała bardzo go sobie chwaliła mówiła że po nim przytyła bo więcej jadła, bo miała większy apetyt po tym leku :)

Chętnie wezmę od Ciebie zbędne kilogramy :)
Chodzi o to, że mam troszkę problemów z brzuchem (jelita,żołądek) i nie toleruje mocno tłustych rzeczy.
Niedługo wybieram się na badania.
Może znasz nazwę tego leku? Powiem lekarce to może mi wypisze..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-08 14:00 przez sincere.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jakie znacie najskuteczniejsze diety ?