Obecnie rozmawiamy o:

zakupy w sieci

gorący temat

Zapalenie pęcherza

36 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

hej dziewczyny jestem tutaj nowa :) chcialabym podzielic sie z wami o moim problemie czyli to ze jestem strasznie chuda chcialabym to zmienic waze 45kg przy wzroscie 168 pomóżcie:(:(:(:(:(:(:(:(



Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-12 09:18 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 798
Ostrzeżenia: 1/5

oddam kilka kg ;D

zweryfikowana
Posty: 798
Ostrzeżenia: 1/5

No to bierz ile chcesz ;D


Nie no,widzisz ;p ja się odchudzam a Ty chcesz przytyć ;p
Nikomu nie da się dogodzić ;D

Cytat
sopelek292
hej dziewczyny jestem tutaj nowa :) chcialabym podzielic sie z wami o moim problemie czyli to ze jestem strasznie chuda chcialabym to zmienic waze 45kg przy wzroscie 168 pomuzcie:(:(:(:(:(:(:(:(

ja tez mam taki sam problem.. waze ok48kg a moj wzrost to 170cmm;/;/;/ MASAKRA!! co mam robic zeby przytyc??

Oj ja mam ten sam problem.waga 45.5-46kg a wzrost 167cm. i powiem ci że figure odziedziczyłam po mamie. Jem dużo, śniadanie obiad i kolacja, czasem podjadam między daniami a nie moge przytyć. mam dobra przemiane materii, moj organizm szybko trawi dlatego tak jest w moim przypadku

mi to najbardziej to nie odpowiada, że Polscy pisać nie umieją.

oj ja mam ten sam problem.waga 45.5-46kg a wzrost 167cm. i powiem ci że figure odziedziczyłam po mamie. Jem dużo, śniadanie obiad i kolacja, czasem podjadam między daniami a nie moge przytyć. mam dobra przemiane materii, moj organizm szybko trawi dlatego tak jest w moim przypadku



ja mam identycznie !!! jem bardzo duzo czasemw szyscy sie dziwia gdzi eja to wszystko szmieszcze tylko ma przemiana mateii!!:(

A ja?... Przy 171 cm ważę 47 kg.........
Z tego wynika że wszystkie mamy super przemianę materii. Czy to dobrze? Niby tak, ale jednak przydałoby się mieć.... pełniejszą? sylwetkę.
Ale tycie na siłę też nie jest dobre.
Ja jem, bo lubię :D. Czasem nie mogę sie oderwać od jedzenia.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-02-24 17:08 przez Tirosoma.

Cytat
patuniapatunia
Oj ja mam ten sam problem.waga 45.5-46kg a wzrost 167cm. i powiem ci że figure odziedziczyłam po mamie. Jem dużo, śniadanie obiad i kolacja, czasem podjadam między daniami a nie moge przytyć. mam dobra przemiane materii, moj organizm szybko trawi dlatego tak jest w moim przypadku


ja mam identycznie !!! jem bardzo duzo czasemw szyscy sie dziwia gdzi eja to wszystko szmieszcze tylko ma przemiana mateii!!:(

Wariatki. ja mam 180 i waze 75 kg.. mam tego dość . jestem gruba i jak czytam posty tych dziewczyn to im zazdroszcze tych problemow.

Cytat
NoPromises18
oddam kilka kg ;D
hehe ja tez moge oddac :D ;) ja wlasnie skonczylam cwiczyc ;d od dzis zamierzam schudnac z 5 kg ;) do wakacji ;d mam nadzieje ,ze mi sie uda ;d mam 171cm i waze 64kg ;/:P

Cytat
czalej
mi to najbardziej to nie odpowiada, że Polscy pisać nie umieją.
no zdarza sie ale nie o tym gadka

ja bym przynajmniej chciala wazyc 50 kg byloby super:)

karen - wariatki? :]. No cóż, chyba nigdy nie widziałaś chudych dziewczyn ;-]. Niedowaga to też problem i na pewno nie jest super dla zdrowia.......
Mnie wkurza ignorowanie problemów ludzi którzy mają niedowagę. W gazetach ciągle piszą: diety odchudzające, diety odchudzające, diety odchudzające bla bla bla............. Nic o sposobach na przytycie.
Ja wiem tylko tyle, że trzeba jeść kalorycznie. Jem kalorycznie i co? I nic.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

anoreksja