Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

27 kwi 2009 - 08:40:02

Stosowałam i jestem z niej bardzo zadowolona:) nie przytyłam po jej skończeniu

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

27 kwi 2009 - 08:42:51

ja stosowałam ta dietę słuchałam 8 kg w ciągu 13 dni ale dostałam po niej efekt jojo po tej dietce trzeba BARDZO SIĘ PILNOWAĆ ABY S POWROTEM NIE PRZYTYĆ bo po niej jest łatwo schudnąć ale jeszcze łatwiej przytyć dwa razy więcej :)

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

30 kwi 2009 - 17:39:28

byłąm na diecie kopenhaskiej., i w 7 dniu zaczęła mi lecieć krew z nosa i ogólnie słabo mi było. przerwałam. ale schudłam 6kg

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

30 kwi 2009 - 17:51:03

trzymam kciuki !!!!!!!! ja też jestem na tej diecie od 4 dni ale wczoraj nastały trudne dni musiałam zjeść więcej ale i tak jestem dobrej myśli że coś chudnę:)POWODZENIA!!!

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

12 cze 2009 - 13:49:49

czy ktos ją robil? to bardzo wazne dla mnie w tej chwili prosze tu napisac

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

12 cze 2009 - 14:05:59

Ja robiłam...efekt był...ale chwilowy...bo po 2 tygodniach jadłam już inne potrawy niż w tej diecie(no bo ile można żywić się szpinakiem i kawą, której się nie lubi?) i jadłam w bardzo małych ilościach 3x mniej niż przed dietą a i tak wróciłam do wcześniejszej wagi...:/
Jak na chwilę obecną to jestem na diecie "bez diety":D a efekty extra....;p

A na czym ta dieta polega?? Na jedzeniu wszystkiego co się lubi ale w mniejszych porcjach i 5 posiłków na dzień, ostatni posiłek o 18.00, woda mineralna, nie słodzić herbaty(kawy nie pije wcale)...od czasu do czasu zjem nawet coś słodkiego... i jak mam tylko na to czas to czasami ćwiczę(brzuszki, skakanka,twister)...a efekty oszałamiające...tylko ciuchy na mnie za duże i muszę kupować nowe oczywiście w mniejszym rozmiarze...:)

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

12 cze 2009 - 14:10:12

Jeśli zalezy Ci na szybkim efekcie odchudzającym to kopenhaska jest dobra. Jeżeli po jej zakończeniu zaczniesz się obzerać to będziesz ofiarą efektu jo-jo. Kopenhaska jest dobra jako wstęp do innej, długofalowej diety, bo zachęca do odchudzania poczatkowym widocznym spadkiem wagi. Nie liczyłąbym na więcej niż 5 kg. Ja polecam dietę z vitalia.pl. Układa ją i kontroluje dietetyk, je się smacznie, nie jest się głodnym. No ale to zdrowa dieta więc chudnie się wolniej- 1-1,5 kg tygodniowo....

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

12 cze 2009 - 14:13:43

ja zaczynam ta diete od 19 czerwca ;D
macie moze jakies rady co i jak ?
podlaczam sie do autorki watku ; )

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

14 cze 2009 - 20:08:43

ja robiłam 3 razy-wytrzymałam za każdym razem :)

efekty były rózne ale tak średnio chudłam 7kg, po czym 3 mi wracały( czyli te 4kg bez efektu jojo poszło sobie)

chciałam dodać, że nie mam nadwagi więc niebardzo było z czego zrzucać, bo wiadomo, że otyłe osoby więcej schudną na tej dietce...

nie polecam natomiast przy wysiłku fizycznym, bo różnie się u mnie kończyło-również zasłabnięciem poniewaz ta dieta zwyczajnie wykańcza organizm.


WYTRWAŁOŚCI ŻYCZĘ!!!

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

18 cze 2009 - 19:56:08

nigdy nie stosowałam, bo nie wydaje mi się rozsądna. w dobrej diecie chodzi o to, żeby się odchudzić, a nie wyniszczyć :P moim zdaniem coś, co prowadzi do omdleń, nie jest zdrowe

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

18 cze 2009 - 20:07:08

joasina-masz rację co do tej diety,gdy zobaczyłam menu jakiego trzeba trzymać się przez 13 dni to od razu wiedziałam,że nie jest ona dla mnie.Bo co to za śniadanie czarna kawa i nic więcej?nigdy w życiu bym nie wytrzymała do obiadu,a na obiad co?jajko!!!o nie!!!Także powodzenia dla wytrwałych:)

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

18 cze 2009 - 20:09:46

nie polecam !! skonczylam diete i co? i nic..schudlam moze pol kg hahaha
zero efektow
juz jak jem to jestem szczuplejsza;/
teraz sie bede ograniczyc i wylane mam na te diety

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

21 cze 2009 - 22:15:55

Ja własnie jestem na diecie kopenhaskiej i w ciągu 4 dni schudłam 4 kg a jeszcze troche do końca polecam efekty są juz po 4 dniach ale bewsztyk zamieniłam na piers kurczaka i jest tez ok powodzenia dziewczyny jak rozpoczniecie diete :O

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

21 cze 2009 - 23:02:56

bo to wszystko dlatego że kopenhaska nie odchudza z tłuszczu tylko z wody - powiedziała mi to pewna pani doktor dietetyk:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

AQUA SLIM !! zbiorczy