Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

11 lut 2009 - 09:00:31

witam moje kochane szafowiczki:) dzisiaj juz trzeci dzien mojej diety:) powiem wam wstalam rano w swietnym nastroju u juz nie taka glodna :) oczywiscie zjadlam z apetytem grzanke i kawke wypilam-to moje sniadanko:) ale nie czuej juz takiego niedosytu jak wczoraj. moze rzeczywiscie te pierwsze trzy dni sa najgorsze:)no tak ciekawi mnie moja waga i to jaki bedzie wynik koncowy ale postanowilam nie wazyc sie az do konca...ale czy wytrzymam?????:):)P:)no nie wiem nie wiem....pozdrawiam



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-04 01:22 przez moderator.

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

11 lut 2009 - 09:06:03

trzymam kciuki , za wytrwalosc :)

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

10 lut 2009 - 08:29:53

jestem nadrugim dniu tej diety, wczoraj nie czułam głodu, ale dzisiaj od rana kreci mi sie w glowie...mam nadzieje ze wytrwam,czekam do lunchu:):) bo teraz to juz czuje ze cos bym zjadla:) pozdrawiam i napisze wkrotce jakie byly rezultaty stosowania diety, trwa ona 13 dni wiec jewszcze troche przede mna:) ale nic nie poddam sie musze zgubic chociaz 5 kg

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

10 lut 2009 - 08:33:46

musisz kochana wytrwać bo tej diety nie wolno przerwać żeby przyniosła efekty, a podobno nie tylko się chudnie jak się ją stosuje, ja słyszałam że przyspiesza metabolizm na długo. O głodzie nie myśl to sam przejdzie, zajmij się czymś. Życzę wytrwałości!!!

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

10 lut 2009 - 08:37:54

dziekuje:) bardzo milo jest cos takiego przeczytac,,bo wokol mnie pelno jakis dziwnie zazdrosnych czy cos , kolezanek , ktore tylko mowia przestan! i tak to nic nie da i takie tam, naprawde dzieki:)pozdrawiam

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

10 lut 2009 - 08:45:52

no ja tez zycze wytrwania .. mi sie udało ..ciężko bedzie ale zapewniam ze jak zobaczysz rezultat nie bedziesz patrzec na głód.. :*:* powodzenia

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

10 lut 2009 - 08:52:01

Trzymam kciuki tez stosuje ta diete i nie poddam sie mam nadzieje ze poskutjuje dasz rade .Pozdrawiam

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

10 lut 2009 - 08:52:36

Bylam na tej diecie pare lat temu i dlugo trzymalam ta sama wage,jest ciezka , ale 13 dni szybko zleci.
Schudlam wtedy 9kg,niedlugo bede musiala znowu ja zastosowac ...
Pozdrawiam i zycze wytrwalosci.

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

10 lut 2009 - 08:55:04

naprawde - jestescie kochane szafowiczki:):):)
duze dzieki

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

10 lut 2009 - 08:58:10

stosowalam ta diete i naprawde jest warta tego poswiecenia ... 3 lata temu schudlam na niej 14 kg .... powodzenia

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

10 lut 2009 - 09:06:09

ja nadal uwazam ze ta dieta pzrynosi wiecej minusow , niz korzysci . u mnie w pracy dziewczyny testowaly , owszem pare kilo , ale potem przybraly na wadze . zadana dieta nie pomoze jak nie zmienicie nawykow zywieniowych , i troche cwiczen . moj brat ma 23 lata i kocha jesc od malego i wazyl 100 wiec postanowil schudnac mama mu polecicla ta stronke bo jej kolezanka z ta "firma " schudla" i poszedl tam ustawiono mu diete i zjechal 30 kg w ciagu 4 miesiecy i jest zadowolony . jak go pytalam jak sobie razdzi byc na diecie to mowil; "wiesz siostra najbardziej sie balem ze bede glodny , ale nie jestem" dzieki tej diecie zmienil nawyki zywieniowe , jest szczesliwy i nie ma efektu jojo oto ta stronka http://www.sababetina.republika.pl/

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

10 lut 2009 - 16:22:03

Prosze was podajcie mi jak nalezy stosowac ta diete, na czym ona polega:)) Jak czytam ze straciłyscie nawet do 14kg to mi dech zaparło. Ja tez chce!!;((Bardzo prosze:)) I zycze powodzenia i wytrwałosci:))

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

10 lut 2009 - 16:28:08

ja ją sosowałam ale wytrwałam tylko tydzień:/ musiałam zrobić ilustracje z czekoladą i jak kupiłam czekoladę do zdjęć, to moje wyostrzone zmysły pożerały ją wzrokiem, aż nie wytrzymałam, zjadłam kawałek, a potem to już wiadomo...zyczę wytrwałości, bo dieta skuteczna:)

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

10 lut 2009 - 16:35:41

Również stosowałam kopenhaską.. na początku odczuwa się głód, ale poźniej żołądek na tyle się kurczy, że ciężko jest zjeść to co jest w jadłospisie na dany dzień :) bynajmniej ja tak miałam. Zrobiłam kilka odstępstw od diety: żułam orbitki i zamiast wody niegazowanej piłam niegazowaną, ale smakową. Raz jak było ciężko pożarłam jabłko, ale mimo tego nie przerwałam jej. W zaleceniach pisze, że jak się złamie regułę, to lepiej przerwać dietę, bo to na nic. A tu nie prawda:) Schudłam 5 kg i czułam się znakomicie. Owszem liczyłam na więcej, ale 5 kg i tak było dla mnie wyśmienitym wynikiem. Dopiero po jakis 6 msc przytyłam, ale tylko 2 kg, więc i tak byłam na plusie, a waga utrzymuję się do dziś. Diete stosowałam ok 2 lat temu :) życzę Ci wytrwałości, bo naprawdę warto.
Ale pamiętaj, żebyś nie bagatelizowała zawrotów, nudności itd. Nie każdy organizm jest taki sam i nie dla każdego jest ta dieta !! Buzia

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

10 lut 2009 - 16:41:54

właśnie, też poproszę jakieś bliższe inf o tym:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak (szybko) przytyć -pomóżcie - zbiorczy