Obecnie rozmawiamy o:

rozwód

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Henna na włosy

24 sty 2023 - 10:00:35

Hej, rozważam pierwsze hennowanie włosów, chciałabym uzyskać ciemny chłodny brąz, prawie czarny i zastanawiam sie czy henna z sattvy w kolorze dark brown będzie odpowiednia. Zależy mi na tym, żeby włosy nie miały tego rudego blasku w słońcu. Czy nie lepsza będzie indygo?

Henna na włosy

25 sty 2023 - 12:04:37

Henna jest bardzo zdrowa dla włosów. Nie tylko pielęgnuje, ale nadaje im też ładnego koloru. Tyle tylko, że takie produkty muszą być wysokiej jakości i pochodzić z zaufanych źródeł. Tutaj https://bellita.pl/ masz namiary na sklep fryzjerski w Warszawie, możesz u nich też zamówić online. Powinni mieć takie produkty.

Henna na włosy

06 lut 2023 - 08:25:17

wybrałam ostatecznie henne z khadi w kolorze ash brown i wyszły dokładnie takie jak chciałam :) więc polecam

Henna na włosy

17 lut 2023 - 13:46:14

Miałam tą hennę, ale moim zdaniem słabo trzymała, już ta naturalna z venity lepiej się sprawdziła, była ciemniejsza i dłużej trzymała :)


Henna na włosy

21 lut 2023 - 11:05:09

własnie teraz z mycia na mycie widzę że khadi się robi coraz jasniejsza, szczególnie przy skalpie i ma coraz cieplejszy odcień. Nie wiem czy pofarbować ponownie tą samą tylko w niższej temperaturze i dlużej trzymac, czy wypróbowac jakąś inną. tylko potrzebuję takiej naprawdę ciemniej, ale nie czarnej

Kupiłam sobie szampon z onlybio który ma redukować ciepłe tony, zobaczymy jak będzie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2023-02-24 14:51 przez Aarah.

niezweryfikowana
Posty: 261
Ostrzeżenia: 3/5

Henna na włosy

08 maj 2023 - 11:42:43

Hm nigdy nie stosowałam henny do włosów, ja po prostu stawiam na dobrej jakości farby które mają dobre składy i nie niszą włosów

Henna na włosy

09 maj 2023 - 11:53:04

A masz jakieś sprawdzone farby? tak żeby nie niszczyła włosów i ich nie przesuszała masakrycznie

niezweryfikowana
Posty: 261
Ostrzeżenia: 3/5

Henna na włosy

17 maj 2023 - 15:45:14

Na pewno te z profesjonalnej serii - https://www.notino.pl/schwarzkopf-professional/igora-royal-highlifts-trwaly-kolor-wlosow/ nie zauważylam żeby miały jakikolwiek zly wplyw na wlosy

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kup dokumenty prawne, takie jak prawo jazdy, paszporty, wizy, zezwolenie na pobyt i inne dokumenty