Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

transportery taśmowe

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Studia online

dzisiaj o 8:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 850
Ostrzeżenia: 9/5

Ocet jako odżywka do wlosów

18 paź 2021 - 07:27:34

Hej, zastanawiam się nad zrobieniem domowej odżywki bs (ocet+woda), przelaniem jej do butelki z atomizerem i używaniem co mycie. Dlatego chciałam zapytać, czy jest tu ktoś, kto stosował ocet jako odżywkę bs tzn. po każdym myciu? Jakie były efekty przy danej porowatości? Ja mam włosy srednioporowate minus lub niskoporowate(zależy od testu).

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

Ocet jako odżywka do wlosów

18 paź 2021 - 08:56:49

Po każdym myciu polewam włosy octem jabłkowym , 2 łyżki na szklankę . Kiedyś nie splukiwalam ale czuć było do następnego mycia i wcale nie trzeba było blisko stać ,teraz płucze je ,czekam parę min i jeszcze zimna woda przepłukuje . Włosy są bardziej błyszczące i lepiej wyglądają . Niewiem czy ich kondycja się polepszyła ale efekt wizualny jest widoczny
http://www.przyprawowy.pl/rozmaitosci/ocet-jablkowy-bio.html

Dodam, ze stosuję ocet jabłkowy bio. Jak jest opisane tutaj.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-10-25 08:26 przez andraa.

Ocet jako odżywka do wlosów

28 gru 2021 - 18:46:21

Kiedyś bawiłam się w takie domowe odżywki. A odkąd poznałam dermokosmetyki Klorane to stosowanie ich jest wystarczające żeby mieć piękne i zdrowe włosy. Są różne serie, ja mam takie z mleczkiem z owsa. Cała moja rodzina je stosuje, nawet dla dzieci od 3 lat są odpowiednie, bardzo delikatne.

niezweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 6/5

Ocet jako odżywka do wlosów

19 lut 2022 - 22:00:35

kerastase najlepsza chociaz nie tania firma z kosmetykami.. zadne octy wcierki itd.. kup raz a nie pozalujesz

Ocet jako odżywka do wlosów

23 lut 2022 - 14:22:20

popieram kerastase jest super, warto szukac na necie promocji bo dosc czesto sie trafia

Ocet jako odżywka do wlosów

26 lut 2022 - 21:16:52

oo to nawet nie wiedzialam. ale w sumie mam wszystko wiec nie szukalam gdzie co taniej :D szukam jak mam potrzebe :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Adam Silver Requirements NBA toward Insert an Inside of-Period Match Including the WNBA