Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dekoloryzacja

11 lis 2018 - 22:43:34

Dekoloryzowalam czerwone wlosy. Wyszedł pomarańczowo rudy kolor z plamami . Jak polozyc rozjasniacz żeby zakryć te plamy. Pomoże farba jakaś w odcieniu ciemnego blondu. Jak wyrownac. ? Fryzjer odpada



(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-11-11 22:44 przez Daria73188.

Dekoloryzacja

12 lis 2018 - 10:22:07

A może lepiej się przemęczyć, stosować maski i dać włosom trochę odpocząć? Na zdjęciu wyglądają na lekko podniszczone, choć to może być tylko moje złudzenie, więc nie chcę oceniać, ale przy tak długich włosach sama bym się w tym przypadku bała eksperymentować z rozjaśniaczem.

Dekoloryzacja

12 lis 2018 - 14:14:35

Zgadzam się z przedmówcą. Lepiej dać odpocząć, odpuścić koloryzacje. Poczytaj również o hennowaniu włosów jak już koniecznie chcesz zostać przy koloryzacji. Hennowanie nie tylko pofarbuje Ci włosy, ale i pomoże w ich regeneracji (lecz uważaj, żeby nie przesadzić. Polecam blog wwwlosy.pl tam mają wszystko co trzeba wiedzieć o "włosingu". Na youtubie też jest dużo filmików, a i na fejsie można znaleźć sporo grupek, np. włosing itp.)

Dekoloryzacja

12 lis 2018 - 14:34:59

Dziś wlosy wyglądają dużo ciemniej. Zastanawiam się nad rozjasnianiem. Czy zostawić takie czy rozjaśnić ?



Dekoloryzacja

17 lis 2018 - 22:15:24

Dla mnie wyglądają ładnie, zostawiłabym tak, jak jest.

Dekoloryzacja

18 lis 2018 - 11:34:39

Pamietaj ze kazda farba na tych włosach wyjdzie ton jasniej,a w jakis sposob je dekoloryzowałas??bo rozumiem ze sama w domu :)

Dekoloryzacja

18 lis 2018 - 12:11:22

Tak sama w domu. Dekoloryzatorem nie pamiętam nazwy coś z b4. Położyłam zaczynając od czubka na całych wlosacg. Teraz wlosy wyglądają lepiej . Są głęboko rude nie wyglądają narazie źle chociaż kilka plam zostało.

Dekoloryzacja

27 lis 2018 - 10:06:33

Może kogoś zainteresuje shadow roots, tutaj jest ciekawy artykuł: https://trendyitriki.blogspot.com/2018/11/shadow-roots-teczowe-wosy-hitem.html. Tak się zastanawiam nad koloryzacją w ten sposób. Jestem blondynką więc chyba będzie mi pasować. Tylko, że bardziej myślę o różowych końcówkach.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Fryzury cieniowane