Obecnie rozmawiamy o:

zakładanie ogrodu

gorący temat

polecany dentysta

godzinę temu

elektryka sklep

godzinę temu

wakacje last minute

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dekoloryzacja

11 lis 2018 - 22:43:34

Dekoloryzowalam czerwone wlosy. Wyszedł pomarańczowo rudy kolor z plamami . Jak polozyc rozjasniacz żeby zakryć te plamy. Pomoże farba jakaś w odcieniu ciemnego blondu. Jak wyrownac. ? Fryzjer odpada



(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-11-11 22:44 przez Daria73188.

Dekoloryzacja

12 lis 2018 - 10:22:07

A może lepiej się przemęczyć, stosować maski i dać włosom trochę odpocząć? Na zdjęciu wyglądają na lekko podniszczone, choć to może być tylko moje złudzenie, więc nie chcę oceniać, ale przy tak długich włosach sama bym się w tym przypadku bała eksperymentować z rozjaśniaczem.

Dekoloryzacja

12 lis 2018 - 14:14:35

Zgadzam się z przedmówcą. Lepiej dać odpocząć, odpuścić koloryzacje. Poczytaj również o hennowaniu włosów jak już koniecznie chcesz zostać przy koloryzacji. Hennowanie nie tylko pofarbuje Ci włosy, ale i pomoże w ich regeneracji (lecz uważaj, żeby nie przesadzić. Polecam blog wwwlosy.pl tam mają wszystko co trzeba wiedzieć o "włosingu". Na youtubie też jest dużo filmików, a i na fejsie można znaleźć sporo grupek, np. włosing itp.)

Dekoloryzacja

12 lis 2018 - 14:34:59

Dziś wlosy wyglądają dużo ciemniej. Zastanawiam się nad rozjasnianiem. Czy zostawić takie czy rozjaśnić ?



Dekoloryzacja

17 lis 2018 - 22:15:24

Dla mnie wyglądają ładnie, zostawiłabym tak, jak jest.

Dekoloryzacja

18 lis 2018 - 11:34:39

Pamietaj ze kazda farba na tych włosach wyjdzie ton jasniej,a w jakis sposob je dekoloryzowałas??bo rozumiem ze sama w domu :)

Dekoloryzacja

18 lis 2018 - 12:11:22

Tak sama w domu. Dekoloryzatorem nie pamiętam nazwy coś z b4. Położyłam zaczynając od czubka na całych wlosacg. Teraz wlosy wyglądają lepiej . Są głęboko rude nie wyglądają narazie źle chociaż kilka plam zostało.

Dekoloryzacja

27 lis 2018 - 10:06:33

Może kogoś zainteresuje shadow roots, tutaj jest ciekawy artykuł: https://trendyitriki.blogspot.com/2018/11/shadow-roots-teczowe-wosy-hitem.html. Tak się zastanawiam nad koloryzacją w ten sposób. Jestem blondynką więc chyba będzie mi pasować. Tylko, że bardziej myślę o różowych końcówkach.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Fryzury cieniowane