Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej!
Mam pewien problem. Otóż przez pół roku leczyłam trądzik izotekiem i antykoncepcją (niestety nic innego nie pomagało, więc zdecydowałam się na tę kurację po długich przemyśleniach). Wszystko było w porządku przez czas leczenia, efekty uboczne znikome na początku kuracji, później już w ogóle ich nie było. Za to teraz, gdy odstawiłam kurację to włosy lecą mi garściami... I nie wiem czy mogę coś na to poradzić, czy muszę to przeczekać. Miała któraś z Was podobną sytuację? Pomogło Wam coś? Suplementy diety, odpowiednie odżywki/wcierki itd.? Dodam, że o włosy od paru miesięcy staram się bardzo dbać. Są dość ładne i zadbane, tylko to wypadanie... Jestem przerażona :/

niezweryfikowana
Posty: 135
Ostrzeżenia: 5/5

po odstawieniu antykoncepcji tez sypaly mi sie wlosy, potem ciaza jedna i druga i balam sie ze zostane lysa. ale zaczelam brac suplementy by od srodka wzmocnic wlosa no i odpowiednie kosmetyki i jest duzo lepiej

niezweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 6/5

a co te suplementy daja i jakie kupic by nie kosztowaly milionow a byly faktycznie skuteczne?

niezweryfikowana
Posty: 135
Ostrzeżenia: 5/5

nie wiem ile to dla ciebie miliony ale ja uwazam ze 200 czy 300 zl to nie jest duzo by o siebie zadbac :) na stronie eksperciwlosow.pl są rozne do wyboru ja biore golden formula herbs

niezweryfikowana
Posty: 259
Ostrzeżenia: 3/5

Ogólnie z włosami to masakra, wystarczy trochę problemow hormonalnych i lecą garściami. Mi pomogło wcierkowanie, tylko tu potrzebna jest systematyczność

serio te wcierki dają jakieś efekty? szybko ci po nich włosy rosly? gdzie je kupujesz?

niezweryfikowana
Posty: 259
Ostrzeżenia: 3/5

No jasne że dają! Mega efekty są tylko regularność jest istotna :) Ja zamawiam na Notino razem z innymi kosmetykami po prostu, lubie ten sklep zawsze

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Opinie o ziołowym balsamie Henna Color Venita