Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wypadanie włosów na jesień

23 paź 2018 - 18:43:06

Hej dziewczyny, czy Wam też wypadają włosy na jesień bardziej niż w inne pory roku? Zauważyłam, że ostatnio włosy lecą mi garściami i jest tak co roku jesienią. Czy to normalne?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Wypadanie włosów na jesień

23 paź 2018 - 21:26:13

Ogólnie to tak właśnie jest, że "lecą" włosy jesienią. Mi jesienią wypada nieco więcej włosów, ale nie garściami. Dla mnie byłaby to oznaka, że chyba coś nie tak. Przyczyn gwałtownego wypadania włosów może być wiele od niewłaściwej diety, przez czynniki atmosferyczne ... czy uboczne skutki leków.

Wypadanie włosów na jesień

23 paź 2018 - 22:09:00

Mnie najbardziej wypadają włosy w zimę.. chyba jest to spowodowane niską temperaturą.

Wypadanie włosów na jesień

24 paź 2018 - 13:29:22

tak i nie ma w tym niczego dziwnego zmieniamy nasza okrywa tak samo ja zwierzeta futro

niezweryfikowana
Posty: 206
Ostrzeżenia: 5/5

Wypadanie włosów na jesień

12 sie 2020 - 11:50:30

A stan skóry głowy jest w porządku? Czasem tutaj się znajduje przyczyna wypadania. Przy AZS czy ŁZS niestety wypadanie praktycznie murowane, dopóki się nie wyleczy skóry ;)

Mi pomogło
zmiana diety
regularne stosowanie wcierek
zmiana kosmetyków na naturalne oraz specjalistyczne ( świetne są wcierki oraz szampony od Delpos)
jak również zmiana techniki mycia włosów na mycie połączone z masowaniem skóry głowy

Wypadanie włosów na jesień

14 sie 2020 - 14:23:02

Mi całym rokiem wypadały garściami, ale teraz leczenie trwa i jest o wiele lepiej, ale znam ten ból..

Wypadanie włosów na jesień

02 wrz 2020 - 13:51:42

Mi cąłym rokiem wypadają więc nie robi mi różnicy pora roku :D

Wypadanie włosów na jesień

10 wrz 2020 - 12:33:03

Jesienia ogranizm przyjmuje naturalnie mniej witamin niz latem (bo i slonce i swieze owoce i warzywa) wiec trzeba je suplementowac, takze te na wlosy.

Wypadanie włosów na jesień

20 wrz 2021 - 11:30:39

Problem z wypadaniem włosów to ja po zimie miałam. Dermokosmetyki z wyciągiem z chininy od Klorane okazały się bardzo pomocne. Najlepiej całą serię sobie kupić, łącznie z kapsułkami z keratyną. Nie trzeba długo czekać na pierwsze efekty.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zmiana