Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny pomocy , czy jeżeli mam teraz czerwone włosy, a chcę przejść na słodkie cappuccino (joanna lub naturia) , to muszę je najpierw rozjaśnić? wolała bym ich tak nie torturować :(. Możliwe ,że uzyskam bez tego kolor cappuccino? Oczywiście wiem, że nie będzie taki jak na opakowaniu.

Nikt ci tego nie powie. Każdy ma inne włosy. Mi z ciemno-brązowych załapał od razu blond, ale innym niekoniecznie.
To nie znaczy, że u Ciebie będzie podobnie i farba od razu też załapie.

to zalezy od tego jak twoje włosy chłona farbę ja pamietam na czarnych włosach robiłam sobie czerwone pasemka i kolezanka mowiła ze nic z tego nie bedzie ale ja wiedziałam ze moje włosy bez problemu chwytaja kolor. Zawsze mozesz spróbowac i zobaczysz jak to wyjdzie

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Zobacz sobie na opakowaniu tej farby z jakich kolorów wyjściowych działa i weź pod uwagę, że te kolory wyjściowe to raczej kolory naturalne włosów. Czerwony czerwonemu równy nie jest i jeszcze dużo zależy jak "sprana" ta czerwień na włosach.

Czerwony kolor szybko się wypłukuje z włosów. Po około 3miesiącach od ostatniego farbowania jak położysz następny kolor, powinien być już efekt.

Moje włosy są bardzo podatne na farbowanie, nigdy nie miałam z tym problemu. Zawsze łatwo uzyskuje kolor z opakowania, ale jak pisałam teraz włosy są czerwone, oczywiście sprane, wyblakłe, a ja mam już dość czerwonego. Pozostaje mi metoda prób i błędów :) tak ?





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-08-12 10:14 przez malgosiagrabcia37.

skoro dobrze chwytaja to nie powinno byc problemów z połaczenia tych 2 kolorów zielone czy inne dziwne ci nie wyjdą wiec...

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Czerwony, mimo że szybko się wypłukuje, jest trudny do zneutralizowania. Teraz jak wstawiłaś zdjęcie to myślę, że najlepsze rozwiązanie to fryzjer, ale jak chcesz sama próbować to może umyj szamponem przeciwłupieżowym i na drugi dzień daj farbę o której pisałaś. Po tym farbowaniu chyba pasowałoby umyć kilka razy szamponem do brązowych włosów, bo ta czerwień, moim zdaniem, będzie wychodziła.

Zdecydowałam się na fryzjera, zdjął mi czerwony za pierwszym podejściem, byłam zaskoczona, nie mniej zdziwiona była fryzjerka

Moim zdaniem trzeba zacząc od fryzjera, jezeli sprobujesz przefarbowac prosto z czerwonych to zamiast cappucino wyjda ci pewnie kasztanowe bardziej.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Poszukuję dobrej Lokówko suszarki