Obecnie rozmawiamy o:

hala magazynowa

gorący temat

sklep detailingowy

7 minut temu

kosmetyki samochodowe

52 minut temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hejka, macie jakieś propozycje na upięcia do pracy dla długich ciemnych włosów ? już nie mam pomysłu :(

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Warkocza sobie zrób ;)

Też miałam taki problem ale już nie mam.
Od paru lat noszę włosy do szyi nie muszę się martwić upięciem.

do długich włsow to koki , warkocze zwykłe, kłosy francuskie, konskie ogony itp.

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 3/5

Dokładnie zrób warkocz, ostatnio widziałam że w tym sezonie są w modzie. Warto spróbować z pewnością nic na tym nie stracisz. :)

A ja widziałam że sa takie specjalne spinki w rossmanie do koków - może sprawdź?

Teraz na czasie są upięcia do wianków z kwiatami, wygląda to bardzo naturalnie i kobieco :)

Zgadzam się :) kwiaty w upięciu wyglądają cudnie :) ostatnio na boom zamówiłam sobie gałązkę maku :) świetnie się prezentowała. Ale to już bardziej wyścigowa opcja. W domu to najlepiej zrobić warkocz albo koka :)

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 4/5

Dla mnie im bardziej naturalnie, tym lepiej :) Może luźno opadające loki z podpięciem albo zaplecioną 'koroną? Ja taki look wykonałam sama na ślub przyjaciółki z pomocą lokówki automatycznej babyliss c1600e - ta maszynka kręci piękne, trwałe loki i pozwala na dobór ich grubości a nawet kierunku skrętu, więc możesz samodzielnie zakręcić burzę loków, a potem wykonać jakąś delikatną plecionkę w stylu boho

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Keratynowe prostowanie czy prostownica?