Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hejka, macie jakieś propozycje na upięcia do pracy dla długich ciemnych włosów ? już nie mam pomysłu :(

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Warkocza sobie zrób ;)

Też miałam taki problem ale już nie mam.
Od paru lat noszę włosy do szyi nie muszę się martwić upięciem.

do długich włsow to koki , warkocze zwykłe, kłosy francuskie, konskie ogony itp.

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 3/5

Dokładnie zrób warkocz, ostatnio widziałam że w tym sezonie są w modzie. Warto spróbować z pewnością nic na tym nie stracisz. :)

A ja widziałam że sa takie specjalne spinki w rossmanie do koków - może sprawdź?

Teraz na czasie są upięcia do wianków z kwiatami, wygląda to bardzo naturalnie i kobieco :)

Zgadzam się :) kwiaty w upięciu wyglądają cudnie :) ostatnio na boom zamówiłam sobie gałązkę maku :) świetnie się prezentowała. Ale to już bardziej wyścigowa opcja. W domu to najlepiej zrobić warkocz albo koka :)

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 4/5

Dla mnie im bardziej naturalnie, tym lepiej :) Może luźno opadające loki z podpięciem albo zaplecioną 'koroną? Ja taki look wykonałam sama na ślub przyjaciółki z pomocą lokówki automatycznej babyliss c1600e - ta maszynka kręci piękne, trwałe loki i pozwala na dobór ich grubości a nawet kierunku skrętu, więc możesz samodzielnie zakręcić burzę loków, a potem wykonać jakąś delikatną plecionkę w stylu boho

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Keratynowe prostowanie czy prostownica?