Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prostownica remington opinie

15 gru 2017 - 09:37:52

Szukam prostownicy do włosów. Zależy mi, żeby jak najmniej niszczyła włosy, pamiętam że kiedyś prostownica remington była polecana na forum.

Niby nie mam mocno kręconych włosów ale puszą się i jakbym chciała wyjść z rozpuszczonymi to nie ma szans bo wyglądam jak czarownica.

Kiedyś te prostownice remington były wychwalane na każdym kroku, teraz widzę w sklepach też sporo babyliss, phillips. Co byście wybrały? Któraś używa remingtona? opinie mile widziane bo chciałabym jak najszybciej kupić żeby wyglądać jakos na wigilii:/

Prostownica remington opinie

15 gru 2017 - 09:42:23

Ja używam od 2 lat. Mam mocno puszące się i grube włosy i ta prostownica daje radę.
Także ja polecam remingtona.

Prostownica remington opinie

15 gru 2017 - 09:46:32

@kukingaku a jakiś konkretny model? moje włosy nawet nie są szczególnie grube, po prostu są niepokorne i układają się jak chcą :D

Prostownica remington opinie

15 gru 2017 - 12:43:54

ja używam remingtona i ok poleciła mi fryzjerka, teraz jest masa nowych modeli za jakimiś wibracjami itp, ja ci polecę do prostownicy kupić dobry kosmetyk termo pomaga w ochronie włosów jak coś pisz na priva podeślę ci link też fryzjerka mi poleciła , bo tu nie można linków wstawiać

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 2/5

Prostownica remington opinie

20 sie 2018 - 14:32:45

Taka która nie niszczy włosów powinna dopasowywać temperaturę automatycznie, jak ta babyliss digital sensor. Dzięki temu temperatura prostowania jest optymalna, a włosy zdrowe.

Prostownica remington opinie

20 sie 2018 - 18:35:30

Ja mam szczotkę SZCZOTKA DO PROSTOWANIA WŁOSÓW KERATIN PROTECT Remington
polecam, nie niszczy włosów, a masz je naturalnie wyprostowane nie to co prostownica /żelazko tak



niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 4/5

Prostownica remington opinie

30 mar 2019 - 11:57:11

Z doświadczenia mogę polecić babyliss z nowej linii creative ST420E - złota powłoka chroni włosy, a pasma już po jednym pociągnięciu są gładkie i lśniące

Cytat
tom_sylw
Szukam prostownicy do włosów. Zależy mi, żeby jak najmniej niszczyła włosy, pamiętam że kiedyś prostownica remington była polecana na forum.

Niby nie mam mocno kręconych włosów ale puszą się i jakbym chciała wyjść z rozpuszczonymi to nie ma szans bo wyglądam jak czarownica.

Kiedyś te prostownice remington były wychwalane na każdym kroku, teraz widzę w sklepach też sporo babyliss, phillips. Co byście wybrały? Któraś używa remingtona? opinie mile widziane bo chciałabym jak najszybciej kupić żeby wyglądać jakos na wigilii:/

Zdecydowanie polecam prostownice babyliss z nowych linii, głównie ze względu na zaawansowane technologicznie opcje i piękny design - dostałam w prezencie model st450e, ktory dzieki funkcji protect dab o strukturę włosów, a nawet dopasowuje temperaturę do kondycji i rodzaju włosów nie niszcząc ich podczas stylizacji



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-05-20 22:58 przez MadMaddie.

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Prostownica remington opinie

30 sie 2019 - 20:41:57

Ja mam też z babylissa i bardzo sobie chwalę, jest delikatna dla włosów, nie niszcz ich, a włosy sa takie gładkie i miłe w dotyku po niej. Teraz w ogóle jest mnóstwo sprzętów babyliss w promocji w neonecie, chyba jeszcze przez tydzień są dostępne.

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 2/5

Prostownica remington opinie

25 wrz 2019 - 12:03:22

To jest właśnie super u nich, że można sobie szukając super prostownicy, jeszcze trafić na super okazję cenową :) Ja chyba wszystkie swoje sprzęty babyliss kupiłam z jakimś rabatem.

Prostownica remington opinie

25 wrz 2019 - 19:05:27

no dobra , a gdzie kupić dobrą prostownicę? Podajcie namiary.

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 2/5

Prostownica remington opinie

03 paź 2019 - 13:04:34

ja swoją babyliss zamawiałam przez internet. teraz w sklepach online, nawet tych, co mają sklepy stacjonarne, ceny są bardoz dobre i w porównywarkach cenowych wybierasz najlepszą :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

POMOCY!!! dlugie ale suche wlosy