Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Moja mama za kilka dni ma urodziny, widzię że ma starą ledwo działającą lokówko suszarkę, chciałabym jej kupić nową ale nie wiem która lokówko suszarka obrotowa będzie najlepsza?
sama nie używam więc będę wdzięczna za porady. Chciałabym zmieścić się w 250 zł.

Tylko babyliss! Kupiłam mojej mamie na święta i często jej zabieram bo ma dodatkową nakładkę prostującą i można wysuszyć włosy żeby się nie puszyły. Właścicielka też sobie chwali :)

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

Też polecam tę z babyliss, używałam ostatnio gdy nocowałam u znajomej i byłam zaskoczona jak łatwo można tym włosy podkręcić. Nigdy wcześniej nie miałam sprzętu takiego typu, ale myślę, że fajny, naturalny efekt daje na codzień. A babyliss to w ogóle moja ulubiona firma :)

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

W Sieci znajduje się mnóstwo informacji na ten temat. Wystarczy troszkę poszukać ;)

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Ja mam też z babylissa, konkretnie AS200E. Robię nią fale, albo po prostu wyciągam i wygładzam włosy, tak wiecie jak modelowanie na szczotce, tylko łatwiej, bo jedną ręką ;) Naprawdę fajna rzecz, bo w domu można uzyskać efekt jak u fryzjera.

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 4/5

Jesli lokówko-suszarka to tylko babyliss! Moja mama ostatnio kupiła model as520e i po prostu nie moze się nachwalić - nakładaki 4 w 1 to opcja różnych aż efektów! możesz nią wykańczać fryzurę, wysuszyć włosy albo od razu wystylizować je np prostując, odbijając od nasady, czy wywinąć

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 2/5

z babyliss też jest często tak, że można upolować okazje na ich sprzęty. wiem, że teraz na euro rtv agd mają jakieś zniżki. dokałdnie się nie interesowałam, bo mam skompletowane sprzęty i jestem z nich zadowolona, bo wszystko babyliss, ale jak ktos szuka to warto zerknąć.

Według mnie trzeba jednak uważać z takimi urządzeniami - wysoka temperatura bardzo niszczy włosy, szczególnie jesli mamy je cienkie i delikatne. Warto wybierać porządne urządzenia do pielęgnacji - jeśli chodzi o suszarkę to dobrze aby miała ona możliwość regulacji temperatury czy siły nawiewu - jak np. suszarka camry 2255. Posiada ona także przydatne końcówki do modelowania włosów bez obawy o ich niszczenie

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

Mam włosy do ramion, czy na takiej długości lokówka obrotowa sie sprawdzi? Przygladałam się modelowi babyliss AS952E, ma jonizację na której mi zalezy i obrotową szczotkę, bo widziałam że nie wszytkie loko-suszarki coś takiego posiadają.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prostownica remington opinie