Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ratujcie moje włosy

29 lis 2017 - 00:54:48

Zapobiega wypadaniu włosów oraz zapewnia włosom i paznokciom dawkę niezbędnych substancji odżywczych. Włosy odzyskują objętość i grubość, a paznokcie się wzmacniają oraz zmniejsza się ich łamliwość i tendencja do rozdwajania. Przyjmuj 2 tabletki dziennie przez co najmniej trzy miesiące. Składniki aktywne:
procyjanidyny z jabłek zwiększają ilość, objętość i sprawiają, że włosy stają się mocniejsze
l-cysteina to składnik włosów i paznokci, który wzmacnia je i dodaje sprężystości
l-lizyna zapobiega wypadaniu włosów i przedłuża ich cykl życia
żelazo zapobiega utracie włosów i wpływa na wzrost nowych, jest także istotne dla zdrowia matrycy paznokci
witamina C zwiększa przyswajalność żelaza



Ratujcie moje włosy

29 lis 2017 - 15:05:39

Cytat
Szafiarka00
Zapobiega wypadaniu włosów oraz zapewnia włosom i paznokciom dawkę niezbędnych substancji odżywczych. Włosy odzyskują objętość i grubość, a paznokcie się wzmacniają oraz zmniejsza się ich łamliwość i tendencja do rozdwajania. Przyjmuj 2 tabletki dziennie przez co najmniej trzy miesiące. Składniki aktywne:
procyjanidyny z jabłek zwiększają ilość, objętość i sprawiają, że włosy stają się mocniejsze
l-cysteina to składnik włosów i paznokci, który wzmacnia je i dodaje sprężystości
l-lizyna zapobiega wypadaniu włosów i przedłuża ich cykl życia
żelazo zapobiega utracie włosów i wpływa na wzrost nowych, jest także istotne dla zdrowia matrycy paznokci
witamina C zwiększa przyswajalność żelaza

Brzmi jak reklama :D Wolę własne opinie osób, które mają swój sprawdzony sposób na mój problem.

Ratujcie moje włosy

29 lis 2017 - 22:18:46

A reszta badań? Jedz różnorodnie, staraj się, żeby było codziennie coś innego, wtedy będziesz mieć pewność, że niczego Ci nie brakuje. Podobno dobre są wcierki, poszukaj jakiejś.

Ratujcie moje włosy

01 gru 2017 - 12:24:17

Moim zdaniem bez porządnego szamponu się nie obejdzie. Według mnie to jest absolutna konieczność... Bez tego się po prostu nie da osiągnąć sukcesu w pielęgnacji włosów. Na całe szczęście w necie jest naprawdę bardżo dużo porad w tym obszarze tematycznym, więc bez problemu powinno się coś znaleźć ;) Zastanawiam się obecnie, czy na przykład coś stąd byłoby ok <moderacja> Co o tym sądzicie?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-05-09 20:52 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaka lokówko suszarka obrotowa najlepsza?