Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

metamorfoza

06 wrz 2017 - 18:48:57

Hej :)

Od jakiegos czasu mysle nad powrotem do naturalnego koloru wlosow. Moj naturalny kolor to taki ciemny szary blond. Od kilku dobrych lat farbuje wlosy na ciemne kolory(czern i ciemne odcienie brazu). Zastanawiam sie czy jasniejsze wlosy beda mi pasowac. W koncu to naturalny kolor, a natura ponoc wie co robi :P W ciemnym nie czuje sie najgorzej jednak mysle, ze bardzo mnie postarza i wygladam na taka hmm wiecznie zmeczona.:P Mysle, ze jasniejszy kolor rozswietlil by mi twarz i wygladalabym mlodziej i promienniej. Czy ktoras z Was przechodzila taka metamorfoze? Z czerni badz ciemnego brazu do ciemnego blondu badz bardzo jasnego brazu? Bylyscie zadowolne? Czy byl spory szok na poczatku? Czy zmiana byla korzystna? Ile czasu potrzebowalyscie na to by przyzwyczaic sie do nowego i jasniejszego kolorku? Zdjecia sa rowniez mile widziane, moze dzieki nim uda mi sie podjac ostateczna decyzje. Pozdrawiam :)

metamorfoza

06 wrz 2017 - 19:36:18

Miałam już różne kolory włosów-blondy,pasemka,balejaże,a teraz ciemny brąz (moje naturalne).Patrząc na wszystko z perspektywy czasu myślę,że w ciemnym brązie (tym naturalnym) chyba czuję się najlepiej.
Myślę,że zgodnie z tym,co napisałaś "natura wie,co robi".

P.S.: Dorzuć nam zdjęcie,bo bez tego raczej trudno doradzić.

metamorfoza

06 wrz 2017 - 22:40:12

Oto ja :P Moze teraz bedzie Wam latwiej doradzic w jakim kolorku bylo by mi dobrze. ;)



metamorfoza

06 wrz 2017 - 23:17:45

Cytat
Sandrula92
Oto ja :P Moze teraz bedzie Wam latwiej doradzic w jakim kolorku bylo by mi dobrze. ;)

Ładnemu to we wszystkim ładnie.
W tym kolorku wyglądasz bardzo fajnie-naturalnie.
Czy "staro"? Raczej nie (moim zdaniem).To chyba blond prawdopodobnie by Cię postarzył.Ale wiesz co...ja spróbowałabym jakiś mocniejszy balejaż i raczej z platyny,ze srebrnych odcieni,bo masz śliczne szare oczy.
Cóż..."natura wie,co robi".
Będziesz miała 2 w 1.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

metamorfoza

06 wrz 2017 - 23:25:02

Myślę, że dobry byłby taki jakiś średni blond, ale jak długo włosy farbowane to lepiej nie rzucać się na nie niego za jednym zamachem, bo włosy się zniszczą, gdyż to niestety trzeba, moim zdaniem, koloryzację przeprowadzić. Ten kolor jest całkiem fajny dla Ciebie. Moja znajoma schodziła z czarnego do jasnego brązu, ale to była męczarnia straszna ... w pewnym momencie miała jakby zielony na włosach uff Fryzjera dobrego trzeba jakby co, ale swoje i tak trzeba "odcierpieć".

metamorfoza

07 wrz 2017 - 12:25:34

A w jakim odcieniu ten kolor by mi pasował, ciepłym czy chłodnym? Trudno jest mi okreslic mój typ urody. Myśle nad powrotem do naturalek, mam już dość katowania włosów różnymi farbami. Przez to strasznie mi wypadają i krusza się dlatego nie mogę ich zapuścić dłuższych niż do łopatek :( ale czy znowu ten naturalny "mysi" blond będzie mi pasować? Czy któraś z Was wracała do jaśniejszego koloru włosów po długim czasie farbowania na ciemno? Jakie wrazenia? Czy byla to dobra decyzja?
Będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi. :)

metamorfoza

07 wrz 2017 - 13:22:03

Dobry fryzjez i cierpliwość, póżniej łatwiej, taki pośredni kolor na początek jak najbardziej, blond przełamany jaśniejszym brązem, po dekoloryzacji szybciej właśnie taki kolor uzyskać,i będzie dobrze:) póżniej jak włosy odzyskają siłę możesz dobierać sobie inne kolory, nawet janiejsze, nie wchodż raczej w szarości bo akurat ciebie nie odswieży a wręcz przeciwnie może postarzyć:)

metamorfoza

07 wrz 2017 - 16:58:31

A jakby Waszym zdaniem wygladal szary ciemny blond z jasnymi pasemkami? Mysle, ze zwykly jasny blond raczej nie bedzie mi pasowac chociaz nie wiem juz...

metamorfoza

07 wrz 2017 - 18:11:17

spróbuj dwa odcienie delikatnego brązu , myślę żę będzie ci dobrze masz jasne tęczówki i duże wyraziste oczy .
Może też ciepły brąz , czarny jest spoko ale jak dla mnie za ciemny jesteś młodą dziewczyną możesz spróbować zrobić balejaż albo ombre

metamorfoza

07 wrz 2017 - 18:18:40

ja bym sie pokusiła o jasniejszy odcien by podkreslic bardziej twoja teczówke bo oczy masz cudne

metamorfoza

07 wrz 2017 - 19:41:54

Macie jeszcze jakieś ciekawe propozycje? :)

metamorfoza

07 wrz 2017 - 20:34:20

Jaki chcesz wracać do naturalnego koloru radziła bym zrobić balejaż w kolorze jak najbardziej zbliżonym do naturalnego żeby się odrosty mniej rzucały w oczy i stosować szampony do blond włosów żeby wypłukały jak najwięcej farby. Miętowe i wszelkie przeciwłupieżowe też skutecznie wymywają kolor. A jeśli chcesz coś zmienić to może popróbuj z tymi jednorazowymi farbami w sprayu kilka kolorów żeby zobaczyć w jakim najlepiej się czujesz.
W mojej ocenie pasował by Ci taki ciepły kasztanowo-rudy kolor.

metamorfoza

08 wrz 2017 - 16:10:55

Ciężka decyzja. Zacznę stosować miętowe szampony żeby chociaż trochę wypłukać ciemny kolor. A potem zobaczymy. Myślę jednak, że każdy jaśniejszy odcień brązu bądź ciemnego,ale już nie szarego blondu tylko o ciepłym odcieniu będzie mi pasować bardziej niż czarny. Dziękuję wszystkim za opinie i miłe słowa dotyczące moich oczu

metamorfoza

09 lis 2017 - 22:40:20

I jak z tą zmianą? :)

metamorfoza

10 lis 2017 - 09:12:55

Powrot do naturalnego koloru wlosow jest zawsze dobra decyzja :D Natura wie co i jak powinno byc :D Dlatego nie boj sie tylko dzialaj :D A co racja to racja czarny niestety postarza w wiekszosci przypadkow :/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

DARMOWA WYSYŁKA