Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak rozjaśnić włosy?

06 sie 2017 - 19:28:37

Witam. Czy wiecie jak prawidłowo rozjaśnić włosy lub uzyskać efekt ombre w domu? Generalnie chodzi o to, że fryzjerzy w moim mieście za dużo życzą sobie za ten zabieg a ostatnio bardzo znudził mi się mój naturalny kolor włosów, którym jest ciemny, czekoladowy brąz. Proszę o pomoc kiss

Jak rozjaśnić włosy?

06 sie 2017 - 20:20:07

rozumiem ze masz na całej długości naturalne nie farbowane czekoladowe włosy? ja jednak polecam ci uzbierać kasę i rozjaśnić u dobrego fryzjera z odpowiednimi kosmetykami, włosy sie nie zniszczą a nawet odcień platyny uzyskasz, w domu to spalisz włosy rozjaśniaczem z drogerii i do tego pewnie wyjdą zółte:/ i w efekcie końcowym polecisz do fryzjera po ratunek i stracisz pieniądze dodatkowe oraz zdrowe włosy:)

Jak rozjaśnić włosy?

07 sie 2017 - 08:31:50

Gdybyś chciała rozjaśnić tylko delikatne to spróbuj szamponu do blond włosów i płukanek z cytryny :)

Jak rozjaśnić włosy?

17 paź 2017 - 01:40:14

Ja szczerze odradzam wszelkie rozjasniacze typu zrób to sam w domu. W ten sposób spaprałam sobie włosy na maksa i dopiero po kilku latach wyglądają znów przyzwoicie. Możesz je sobie spalić a efekt zazwyczaj nie jest taki jak się oczekuje. Uważam, że rozjaśnianie włosow tylko u fryzjera. To nie farba ktora sie zmyje. To naprawdę niszczy włosy :(

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 3/5

Jak rozjaśnić włosy?

19 paź 2017 - 12:19:13

Ja bym w tym temacie popytał znajomych. To jest jedno z najlepszych rozwiązań. Przynajmniej według mnie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Powrót do naturalnego koloru