Obecnie rozmawiamy o:

zakupy internetowe

8 minut temu

Budowa domu

13 minut temu

Projekt wnętrza

46 minut temu

usługi stomatologiczne

49 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak chronić włosy na wakacjach?

06 cze 2017 - 12:16:19

Hej, macie jakieś sprawdzone sposoby na ochronę włosów przed słońcem, słoną lub chlorowaną wodą? Mam włosy rozjaśniane nie chciałabym ich dodatkowo męczyć a bez ochrony na pewno się zniszczą...

Jak chronić włosy na wakacjach?

06 cze 2017 - 12:44:48

naturalne olejki chyba najlepsze ale też mam jasne i dość zniszczone włosy więc chętnie poczytam rady :)

Jak chronić włosy na wakacjach?

06 cze 2017 - 13:00:03

Do tej pory nie przykładałam się zbytnio do pielęgnacji ale zaczęłam trochę czytać i w sumie się wciągnęłam

Jak chronić włosy na wakacjach?

06 cze 2017 - 13:23:27

Uwierz mi warto chronić włosy. Ja też nigdy nie przykładałam się do tego, po kąpielach w morzu smażyły wręcz się na słońcu a przychodził wrzesień i płacz bo mam słomę na głowie. Z olejków z wysokim filrtem to polecam z pestek malin, zarówno do włosów jak i do twarzy. Z marchwi też ma duży o ile dobrze pamiętam. No i najlepiej jeśli w grę wchodzi basen to czepek i naolejowane włosy a na plażę koczek i kapelutek ;)

Jak chronić włosy na wakacjach?

07 cze 2017 - 11:32:45

Takie naolejowane włosy myjesz jeszcze i suszysz na basenie czy już po w domu? W ogóle całe olejujesz czy tylko tak trochę albo końcówki?

Jak chronić włosy na wakacjach?

08 cze 2017 - 11:07:39

Wiesz co, ja sobie zrobiłam takie serum olejowe z oleju z pestek malin, odżywki, pantenolu, kwasu hialuronowego i w lato nad wodę właśnie takiego używam, a jak już chodzę na basen to czepek silikonowy. ALe unikam raczej basenów jak ognia po ostatniej historii mojej przyjaciółki, przez syf w basenie prawie słuch straciła...

Jak chronić włosy na wakacjach?

12 cze 2017 - 15:23:18

To też fajny pomysł musze sobie pokupować trochę półproduktów. Z tym basenem to serio? Aż tak? O co chodziło?

Jak chronić włosy na wakacjach?

13 cze 2017 - 13:23:12

Po prostu, od wody złapała jakiś totalny syf, takie zapalene ucha z sączeniem się ropy, okropne, gorączka, ból, szpital. Generalnie prawie sepsa.

Jak chronić włosy na wakacjach?

13 cze 2017 - 14:53:55

Cytat
norwegia
Hej, macie jakieś sprawdzone sposoby na ochronę włosów przed słońcem, słoną lub chlorowaną wodą? Mam włosy rozjaśniane nie chciałabym ich dodatkowo męczyć a bez ochrony na pewno się zniszczą...

Tez mam mocno rozjaśnione używam szamponu z matrixa tego mocno nawilżającego a w wodzie ich nie oszczędzam i nie mam problemu po wczasach z włosami:)

Jak chronić włosy na wakacjach?

13 cze 2017 - 15:29:24

Cytat
kiziakicia
Po prostu, od wody złapała jakiś totalny syf, takie zapalene ucha z sączeniem się ropy, okropne, gorączka, ból, szpital. Generalnie prawie sepsa.

O rety ale przekichane. Mam nadzieję że już wszystko u niej ok? Powiedz jej żeby następnym razem jeśli będzie się wybierać żeby użyła sprayu takiego antybakteryjnego co przy okazji osusza z wody, są specjalne do uszu. Ja używam na basen właśnie dolphinera.

Cytat
edekzkrainykredek2
Cytat
norwegia
Hej, macie jakieś sprawdzone sposoby na ochronę włosów przed słońcem, słoną lub chlorowaną wodą? Mam włosy rozjaśniane nie chciałabym ich dodatkowo męczyć a bez ochrony na pewno się zniszczą...

Tez mam mocno rozjaśnione używam szamponu z matrixa tego mocno nawilżającego a w wodzie ich nie oszczędzam i nie mam problemu po wczasach z włosami:)

Dzięki, zerknę na skład, drogi jest?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-13 15:29 przez norwegia.

Jak chronić włosy na wakacjach?

13 cze 2017 - 16:15:55

Nie za szampon z odżywka Ok 36 zł plus wysyłka jak coś odezwij się prywatnie podań ci namiary konkretne gdzie zamawiam i jest strona sprawdzona

Jak chronić włosy na wakacjach?

13 cze 2017 - 17:51:34

Ważne aby pić odpowiednią ilość wody i dwa razy w tygodniu olejować włosy :)

zweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 5/5

Jak chronić włosy na wakacjach?

24 lip 2017 - 21:58:10

Przede wszystkim odpowiednie kosmetyki do włosów, które ochronią włosy przed nadmiernym słońcem. Ja lubię produkty do pielęgnacji włosów z Avonu :) Widziałam nawet ostatnio w ich katalogu<moderacja> że mają obecnie wiele ciekawych promocji nawet do 70 %. A Wy co sądzicie o ich kosmetykach ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-30 21:37 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 81
Ostrzeżenia: 1/5

Jak chronić włosy na wakacjach?

28 lip 2017 - 11:24:51

Anwen ostatnio wypuściła mgiełkę do włosów z filtrami UV :) Mam na nią ochotę!

Jak chronić włosy na wakacjach?

23 sie 2017 - 13:50:42

Norwegia - podrzucę jej pomysł o tym sprayu ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sessio Argan Oil od Chantal