Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak walczycie z baby hair?

18 maj 2017 - 17:48:04

Od kilku miesięcy zmagam się z wielkim problemem bejbików. Mam ich masę (Jantar czyni cuda) ale mogę zapomnieć o zrobieniu koka czy nawet zwykłego kucyka! Jak sobie z tym radzić? Sama obecnie chodzę tylko w rozpuszczonych włosach, a jest to bardzo uciążliwe, bo są one aż do pasa....
(zdjęcie z neta)


Jak walczycie z baby hair?

18 maj 2017 - 18:45:45

W tym przypadku to chyba tylko fryzjer dopomoże :)

Jak walczycie z baby hair?

18 maj 2017 - 19:10:25

niestety włosy wypadaja a na ich miejsce rosa nowe i zanim osiagna rzadana przez nas długosc to trwa jeynym sposobem to zel do włosów lub specjalny wosk ewentualnie guma która wygładzi włosy

Jak walczycie z baby hair?

18 maj 2017 - 21:08:35

Lakier do włosów.

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 2/5

Jak walczycie z baby hair?

24 maj 2017 - 11:57:39

mam to samo. pomaga spryskanie szczoteczki do zębów lakierem i przeczesanie włosów. nic, tylko się cieszyć :)

Jak walczycie z baby hair?

09 lis 2017 - 21:22:27

A ja uwielbiam bejbiki bo słodko wyglądają i dodają dziewczęcego uroku :) Nie walczę z nimi ;)

Jak walczycie z baby hair?

09 lis 2017 - 22:18:31

Hej, ja mam to samo i najlepiej jest spryskac lakierem palce i przeczecac bejbiki :) Albo lepszy pomysl po prostu je zaakceptowac ja do swoich sie juz przyzwyczailam:D

Jak walczycie z baby hair?

19 lis 2017 - 21:04:52

Ja mam taki "sposób", że dnia, kiedy mam już mniej świeże włosy robię koński ogon, wtedy te baby hair są ulizane bez problemu i nie sterczą, w dzień świeżych włosów odstają okropnie, więc noszę wtedy rozpuszczone.

Jak walczycie z baby hair?

09 gru 2017 - 17:36:52

Może zadbaj o dietę... tłuste ryby, w tym tuńczyka. Zadbaj, by w diecie nie zabrakło olejów, orzechów, ale także produktów pełnoziarnistych.
Zaopatrz się w szampon odpowiedni do typu Twoich włosów.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prostownica