Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

tabernakula sklep

9 minut temu

zakupy internetowe

34 minut temu

Budowa domu

39 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zniszczone włosy

13 paź 2016 - 20:09:59

Hej kochane, co polecacie na bardzo zniszczone rozjaśniaczem włosy, a głównie końcówki? Podcinałam ostatnio u fryzjera i od dawna ratuję jak mogę, choć fryzjerka mówi, że nie wyglądają źle to dla mnie nie jest dobrze. Szukam czegoś tak do 60zł.

Zniszczone włosy

13 paź 2016 - 21:16:11

proponuję olejowanie włosów....
dobre na końcówki włosów są olejki z serii Hask


stosuje te sposoby i włoski są w lepszym stanie tylko ze potrzeba systematyczności w tym bo inaczej zerowe skutki

Zniszczone włosy

13 paź 2016 - 21:20:42

Cytat
listek5s
proponuję olejowanie włosów....
dobre na końcówki włosów są olejki z serii Hask
[attachment 993506 hask.jpg]

stosuje te sposoby i włoski są w lepszym stanie tylko ze potrzeba systematyczności w tym bo inaczej zerowe skutki

Ja olejuję olejem kokosowym, a wcześniej olejowałam lnianym, jednak nadal nie widzę aż tak dużej poprawy choć robię to regularnie :(

Zniszczone włosy

13 paź 2016 - 21:36:43

rozjaśniasz dalej włoski?

Zniszczone włosy

13 paź 2016 - 22:08:50

Cytat
listek5s
rozjaśniasz dalej włoski?

Tak ale już u fryzjera, wcześniej w domu. Teraz zdjęły mi kolor i od nowa stopniowo rozjaśniają końcówki

Zniszczone włosy

13 paź 2016 - 22:18:27

oj to ja się nie dziwie ze olejowanie nic nie pomaga.....dopoki bedziesz rozjaśniac,farbowac itp.nawet u fryzjera włosy będą takie same...juz same rozjaśnianie włosów niszczy włókna włosa...cokolwiek bedziesz robiła nie będą juz zdrowe...jedynie mozesz nie doprowadzić je do całkowitego zniszczenia...
rada:nie farbować już tych włósów rozjaśnionych wogóle
....ewentualnie odrost....

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Najlepszy kosmetyk do włosów zbiorczy