Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 55
Ostrzeżenia: 6/5

Trycholog Trójmiasto

26 wrz 2016 - 11:58:17

Hej. Czy orientujecie się czy w Trójmiście przyjmuje jakiś dobry trycholog? Chciałabym się wybrać tak więc jeśli któraś była to czy może napisać ile kosztuje taka wizyta ? Na czym polegają badania ? Czy jest możliwosć zapisania się na fundusz.Robia mi się zakola ;/

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 2/5

Trycholog Trójmiasto

26 wrz 2016 - 13:53:28

Clinica Dermatologica na Skłodowskiej. Jest to prywatny ośrodek. Na fundusz raczej się nie zapiszesz bo leczenie wypadnia włosów nie wchodzi w skład refundacji. Możesz się zapisać do dermatologa ( to od Ciebie zalezy). Ja byłam, nie byłam zadowolona z wizyty na fundusz bo niczego mi tam konretnego nie powidzieli a jedynie wzięli pieniądze. Za to prywatnie z wizyty u trychologa jestem bardzo zadowolona bo zrobili mi szereg badań aby zobazcyć z jakiego powodu włosy wypadają , potem przehocziłam terapię. Tyle,że mi wyapdały włosy na całej główie równomiernie. Co do tych zakoli to robią Ci sie tak jak u faceta ?

niezweryfikowana
Posty: 55
Ostrzeżenia: 6/5

Trycholog Trójmiasto

27 wrz 2016 - 14:33:11

No niestety ale tak ;/ ogólnie to genetycznie mam słabe włosy.moja mama ma kiepskie włosy,tata także. Osttatnio zaczeły mi się robić zakola Przestalam zaczesywać włosy do góry przez to i noszę grzywkę ;/ Boje się jednak,ze to nie wystarczy. Jakie badania miałaś robione ?

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 2/5

Trycholog Trójmiasto

28 wrz 2016 - 13:51:41

biopsję skóry głowy i trychogram. Potem miałam mezoterapię skóry głowy . Zabiegów mają w gabinecie sporo, widziałam,że w ekstremalnych przypadkach można tam nawet przeszczepić włosy chociaż u mnie mezoterapia naprawdę pomogła bo po samym zabiegu odrosło mi z czasem masa baby hair i ogólna kondycja włosów się polepszyła. Nie wiem jednak czy jest sens Ci pisac bo najlepiej jakbys sama sie skontaktowała z lekarzem, niech obejrzy sobie Twoją głowę. Forum szafa to nie zespól lekarzy, któy będzie Ci pisał jak leczyć wypadanie włosów :p Przyczyn moze byc sporo. Nie tylko genetyka ale również nieodpowiedni tryb zycia, pielęgnacja czy też choroby

niezweryfikowana
Posty: 55
Ostrzeżenia: 6/5

Trycholog Trójmiasto

29 wrz 2016 - 10:43:45

No tak, ale wolałabym dowiedzieć się czegoś o danym lekarzu zanim zapiszę się na wizyte. Czy mozesz mi dać tutaj kontakt ? Znalazłam jeszcze taką jedna ofertę kuracji na gruponie ( również gabinet trychologiczny ale cena wydaje mi się podejrzanie niska.). Czy to możliwe ze takie zabiegi przeceniaja o 80%?

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 2/5

Trycholog Trójmiasto

29 wrz 2016 - 14:52:54

Cytat
hallyy
No tak, ale wolałabym dowiedzieć się czegoś o danym lekarzu zanim zapiszę się na wizyte. Czy mozesz mi dać tutaj kontakt ? Znalazłam jeszcze taką jedna ofertę kuracji na gruponie ( również gabinet trychologiczny ale cena wydaje mi się podejrzanie niska.). Czy to możliwe ze takie zabiegi przeceniaja o 80%?

Nie chcę się na ten temat wypowiadać, bo nie znam tego gruponu.
Robiłam rozeznanie i gdy leczyłam się, to kosmetyczna trychologiczna brała 70 zł za zabieg, wizyta u dr. Michajłowskiego płaciłam 150 zł. W Warszawie, za mniej więcej to samo 300 zł. Tak przedstawiają się ceny rynkowe.

niezweryfikowana
Posty: 55
Ostrzeżenia: 6/5

Trycholog Trójmiasto

30 wrz 2016 - 13:26:50

dziekuję za informację. Przed chwilą się zapisałam. Wizytę mam jutro. Opiszę tutaj na forum co mi doradzili.

Trycholog Trójmiasto

19 mar 2019 - 11:20:32

W Gdyni jest klinika Derm-Estetyka, ul. Stefana Batorego 7 Mają na miejscu trychologa. Wykonują na miejscu trichoskopię. Myślę, że znajdziesz tam rzetelną poradę i możliwość leczenia. Gdybyś szukała namiarów to tu numer telefonu: 500 430 484

Trycholog Trójmiasto

08 lis 2019 - 09:38:37

Ja miałam mega problem z nadmiernym wypadaniem włosów po przeprowadzce do 3City. Okazało się, że wszystkiemu winny jest jod! W jakim szoku byłam jak Pani trycholog przypisała mi jeden preparat i podpowiedziała co zmienic w diecie i wszystko szybko zadziałało. Poprawa z tygodnia na tydzień. Szczerze polecam Gabinet Trychologii na ul. Legionów 102 C w Gdyni. Szybko sprawnie i w całkiem niedrogo! Super! serce

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Syberyjski blond