Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

zakupy internetowe

11 minut temu

Budowa domu

16 minut temu

Projekt wnętrza

49 minut temu

usługi stomatologiczne

52 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 55
Ostrzeżenia: 6/5

Trycholog Trójmiasto

26 wrz 2016 - 11:58:17

Hej. Czy orientujecie się czy w Trójmiście przyjmuje jakiś dobry trycholog? Chciałabym się wybrać tak więc jeśli któraś była to czy może napisać ile kosztuje taka wizyta ? Na czym polegają badania ? Czy jest możliwosć zapisania się na fundusz.Robia mi się zakola ;/

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 2/5

Trycholog Trójmiasto

26 wrz 2016 - 13:53:28

Clinica Dermatologica na Skłodowskiej. Jest to prywatny ośrodek. Na fundusz raczej się nie zapiszesz bo leczenie wypadnia włosów nie wchodzi w skład refundacji. Możesz się zapisać do dermatologa ( to od Ciebie zalezy). Ja byłam, nie byłam zadowolona z wizyty na fundusz bo niczego mi tam konretnego nie powidzieli a jedynie wzięli pieniądze. Za to prywatnie z wizyty u trychologa jestem bardzo zadowolona bo zrobili mi szereg badań aby zobazcyć z jakiego powodu włosy wypadają , potem przehocziłam terapię. Tyle,że mi wyapdały włosy na całej główie równomiernie. Co do tych zakoli to robią Ci sie tak jak u faceta ?

niezweryfikowana
Posty: 55
Ostrzeżenia: 6/5

Trycholog Trójmiasto

27 wrz 2016 - 14:33:11

No niestety ale tak ;/ ogólnie to genetycznie mam słabe włosy.moja mama ma kiepskie włosy,tata także. Osttatnio zaczeły mi się robić zakola Przestalam zaczesywać włosy do góry przez to i noszę grzywkę ;/ Boje się jednak,ze to nie wystarczy. Jakie badania miałaś robione ?

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 2/5

Trycholog Trójmiasto

28 wrz 2016 - 13:51:41

biopsję skóry głowy i trychogram. Potem miałam mezoterapię skóry głowy . Zabiegów mają w gabinecie sporo, widziałam,że w ekstremalnych przypadkach można tam nawet przeszczepić włosy chociaż u mnie mezoterapia naprawdę pomogła bo po samym zabiegu odrosło mi z czasem masa baby hair i ogólna kondycja włosów się polepszyła. Nie wiem jednak czy jest sens Ci pisac bo najlepiej jakbys sama sie skontaktowała z lekarzem, niech obejrzy sobie Twoją głowę. Forum szafa to nie zespól lekarzy, któy będzie Ci pisał jak leczyć wypadanie włosów :p Przyczyn moze byc sporo. Nie tylko genetyka ale również nieodpowiedni tryb zycia, pielęgnacja czy też choroby

niezweryfikowana
Posty: 55
Ostrzeżenia: 6/5

Trycholog Trójmiasto

29 wrz 2016 - 10:43:45

No tak, ale wolałabym dowiedzieć się czegoś o danym lekarzu zanim zapiszę się na wizyte. Czy mozesz mi dać tutaj kontakt ? Znalazłam jeszcze taką jedna ofertę kuracji na gruponie ( również gabinet trychologiczny ale cena wydaje mi się podejrzanie niska.). Czy to możliwe ze takie zabiegi przeceniaja o 80%?

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 2/5

Trycholog Trójmiasto

29 wrz 2016 - 14:52:54

Cytat
hallyy
No tak, ale wolałabym dowiedzieć się czegoś o danym lekarzu zanim zapiszę się na wizyte. Czy mozesz mi dać tutaj kontakt ? Znalazłam jeszcze taką jedna ofertę kuracji na gruponie ( również gabinet trychologiczny ale cena wydaje mi się podejrzanie niska.). Czy to możliwe ze takie zabiegi przeceniaja o 80%?

Nie chcę się na ten temat wypowiadać, bo nie znam tego gruponu.
Robiłam rozeznanie i gdy leczyłam się, to kosmetyczna trychologiczna brała 70 zł za zabieg, wizyta u dr. Michajłowskiego płaciłam 150 zł. W Warszawie, za mniej więcej to samo 300 zł. Tak przedstawiają się ceny rynkowe.

niezweryfikowana
Posty: 55
Ostrzeżenia: 6/5

Trycholog Trójmiasto

30 wrz 2016 - 13:26:50

dziekuję za informację. Przed chwilą się zapisałam. Wizytę mam jutro. Opiszę tutaj na forum co mi doradzili.

Trycholog Trójmiasto

19 mar 2019 - 11:20:32

W Gdyni jest klinika Derm-Estetyka, ul. Stefana Batorego 7 Mają na miejscu trychologa. Wykonują na miejscu trichoskopię. Myślę, że znajdziesz tam rzetelną poradę i możliwość leczenia. Gdybyś szukała namiarów to tu numer telefonu: 500 430 484

Trycholog Trójmiasto

08 lis 2019 - 09:38:37

Ja miałam mega problem z nadmiernym wypadaniem włosów po przeprowadzce do 3City. Okazało się, że wszystkiemu winny jest jod! W jakim szoku byłam jak Pani trycholog przypisała mi jeden preparat i podpowiedziała co zmienic w diecie i wszystko szybko zadziałało. Poprawa z tygodnia na tydzień. Szczerze polecam Gabinet Trychologii na ul. Legionów 102 C w Gdyni. Szybko sprawnie i w całkiem niedrogo! Super! serce

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Syberyjski blond