Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

siano z włosów :(

08 sie 2016 - 15:16:19

cześć dziewczyny :) jakie polecacie produkty do suchych 'sianowatych ' włosów ? mam z tym duży problem

siano z włosów :(

08 sie 2016 - 15:32:29

Na moje sianowate włosy żadne odżywki nie działały, idealnie sprawdziło się keratynowe prostowanie. Polecam :)

siano z włosów :(

08 sie 2016 - 15:40:18

a na moje puszace się siano podziałał olejek kokosowy, maska z alterry (z granatu) i delikatny szampon o'herbal :)

siano z włosów :(

08 sie 2016 - 16:34:22

A słyszeliście o produktach Bio-wax i o masce do włosów macadamia? ( przepraszam jeśli źle napisałam nazwy firm)

siano z włosów :(

08 sie 2016 - 16:45:01

Stosowałam maski tej firmy (ale nie macadamia) Cudów nie zdziałały, ale myślę, ze zawsze watro wypróbować. Może akurat na Twoich włosach będą efekty w sumie każda z nas ma inne :)

siano z włosów :(

08 sie 2016 - 16:52:52

Ja dużo dobrego słyszałam o tej macadami jednak jest ona dość droga dlatego chciałabym się przekonać czy warto ;)

siano z włosów :(

09 sie 2016 - 05:50:04

Bardzo dobre i niedrogie są maski kallosa,ja polecam KERATIN i MULTIWITAMINA.U mnie działa też taki myk,że po spłukaniu już głowy na takie mokre ociekajace włosy zastosować odżywkę bez spłukiwania,ja najczesciej daje gliss kur w sprayu.

siano z włosów :(

09 sie 2016 - 05:52:53

mi niedawno też takie siano zaczęło sie robić ale pomogła mi trochę zwykła odżywka z ziaji z kozim mlekiem, taka do spłukiwania. W ogóle włosy po niej sa baaardzo delikatne i miekkie.

siano z włosów :(

09 sie 2016 - 09:04:10

Cześć. Ja osobiście używam produktów BIOVAX, gdy mam zniszczone lub suche włosy i mogę je ogromnie polecić. Osobiście nie używałam produktu Macadamia ale jest ich cała masa (np: sklep Hebe lub ZikoDermo) więc na pewno znajdzie się coś co mogłoby Ci pomóc

siano z włosów :(

09 sie 2016 - 09:08:50

Zapewne pojawią się tutaj polecenia olejowania włosów i padną zagadnienia o olejku arganowym, kokosowym, makadamia czy rycynowym. Ja proponuję sprawdzić porowatość włosów, to jako pierwszy krok. Kolejną sprawą jest dobranie odpowiednich kosmetyków do rodzaju włosów. Polecam maski i szampony z Kallosa.

siano z włosów :(

09 sie 2016 - 15:10:24

Mi jak w zeszłym roku fryzjerka spaliła włosy to dużym ratunkiem okazała się odżywka Loreal Expert Intense Repair. Jest dobra, choć droga. Ale na przesuszone, mocno zniszczone włosy jest super

siano z włosów :(

09 sie 2016 - 15:14:09

Fryzjerka spaliła Ci włosy. . Masakra

siano z włosów :(

09 sie 2016 - 15:49:59

Cytat
marci1234
Fryzjerka spaliła Ci włosy. . Masakra

Fachowiec nie ma co :)

siano z włosów :(

10 sie 2016 - 11:36:02

Również polecam Kallosa... bardzo dobrze odżywiają i nie są drogie;) jeśli masz czas i chęci to też, u mnie bynajmniej, sprawdzała sie maska domowej roboty- z miodem, żółtkiem i olejem serce

siano z włosów :(

10 sie 2016 - 16:36:28

Cytat
olciakxxo
Również polecam Kallosa... bardzo dobrze odżywiają i nie są drogie;) jeśli masz czas i chęci to też, u mnie bynajmniej, sprawdzała sie maska domowej roboty- z miodem, żółtkiem i olejem serce

Próbowałam tych masek i to kilku rodzajów i nic.. zastanawiam się nad seria to Loreal ale profesjonalną może to coś pomoże..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pytanie do fryzjerek i nie tylko , czekam na wasze odpowiedzi .