Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kręcone włosy

03 sie 2016 - 10:23:14

Witam! :)
Pytanie do wszystkich pań posiadających loki. Jak dbacie o ich wygląd? A szczególnie jakich produktów używacie do ich stylizacji? :D
Macie jakieś sprawdzone szampony, odżywki, czy inne kosmetyki dla kręconowłosych?

Z góry dziękuję za odpowiedzi i wskazówki!

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Kręcone włosy

22 wrz 2016 - 10:46:40

ponoć znaczenie ma też szczotka do włosów... nie wiem czy rzeczywiście bo mam włosy proste, no ale też bywają problemy z ich pielęgnacją. Mi polecono szczotki z serii tangle teezer :) W moim wypadku się sprawdza, może warto spróbować?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-22 13:34 przez moderator.

Kręcone włosy

22 wrz 2016 - 10:53:47

Mam włosy kręcone, co jednocześnie oznacza wysokoporowatość. Na co dzień- szczotka Tangle Teezer, bo nie niszczy włosów na pozwala na dokładne rozczesywanie bez ciągnięcia. Do mycia szampon BingoSpa jajeczny + maska Kallos czekoladowa. Raz w tygodniu maska z siemienia lnianego i olejowanie olejem konopnym (naprzemiennie). Do stylizacji i podkreślenia loków olejek Marion 7 efektów (fluid)- po nim loki są jeszcze bardziej podkreślone, a końcówki nie rozdwajają się. No i zero suszarki, a prostownica tylko do grzywy.

Kręcone włosy

28 wrz 2016 - 13:54:12

nie mam kręconych włosów ale znajoma, która ma piękne loki bardzo chwali sobie szczotki tangle teezer. Ja też ich używam ale aż takiego szału nie odczuwam :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

karmelowy blond jaka farba go uzyskać