Obecnie rozmawiamy o:

Rewelacyjne okna

gorący temat

srebrna biżuteria

1 minutę temu

e-papieros

godzinę temu

nowoczesne przedszkole

dzisiaj o 9:26

atrakcyjne przedszkole

dzisiaj o 8:55

przyjazne przedszkole

dzisiaj o 8:20

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jaką użyć farbę?

21 lip 2016 - 10:06:42

Hej dziewczyny,chcę się Was poradzić.Otóż robiłam z jakiś miesiąć temu kąpiel rozjaśniają cą włosy na to polożyłam sam blond z Garniera ale włosy dalej wpasają w rudy odcień(na dworze strasznie widać).Później nic już nie kładłam,ale dziś chciałam bym już ten rudy trochę zgasić.Jaki blond powinnam położyć aby ugasić ten rudawy odcień? Ktoś pomoże?
Z góry dziękuję:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

jaką użyć farbę?

21 lip 2016 - 10:40:45

powinnaś pójśc do fryzjera bo jak tak będziesz nakładać co chwilę kolejne farbyw ciemno tak naprawdę to zostaniesz łysa ;)))

jaką użyć farbę?

21 lip 2016 - 10:53:53

W tamtym roku byłam u fryzjera chciałam blond a wychodziłam z rudym kolorem na włosach
Chodzi mi czy jak położę popiel czy włosy mi nie wyjdą zielone?
P.S włosy mam mocne ,nie chcę być "białą"blondynką chcę tylko zniwelować ten rudawy odcień.

jaką użyć farbę?

03 sie 2016 - 18:43:15

Cytat
Jusia19902705
W tamtym roku byłam u fryzjera chciałam blond a wychodziłam z rudym kolorem na włosach
Chodzi mi czy jak położę popiel czy włosy mi nie wyjdą zielone?
P.S włosy mam mocne ,nie chcę być "białą"blondynką chcę tylko zniwelować ten rudawy odcień.
To idz do takiego fryzjera,który spełni Twoje oczekiwania względem koloru...

jaką użyć farbę?

03 sie 2016 - 19:13:16

Miałam kiedyś podobną sytuację.

Nie zdziw się, jeśli popiel na początku wyjdzie mocno szary i dosyć ciemny, te kolory się wypłukują po kilku myciach i dopiero wtedy widać efekt...


Zanim się pofarbujesz, spróbuj stosować szampon fioletowy albo płukankę do rozjaśnianych włosów, to według mnie najlepszy ratunek dla żółtych włosów.

:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

przedłużanie włosów- metoda ultradźwiękowa