Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szamponetka

09 lip 2016 - 21:49:37

Hej, nazywam się Julia i 8dni temu przefarbowałam włosy szamponetką Marina - czy jakoś tak, na ciemny bronz. Mój naturalny kolor włosów to blond. Ta szamponetka prawdopodobnie utrzymuje się na włosach od 4do 8myć. Chciałabym żeby farba zmyla się do 5sierpnia. Myje wlosy już 3raz a efektów wogule nie ma, tylko robią się rude. Pomóżcie, musze zmyć do 5sierpnia 2016r ponieważ 10sierpnia farbuje pianką końcówki ❤ czy warto pianką? Pdajcie mi kilka sposobów jak domyć wlosy, dotychczas mylam włosy szamponem do włosów z AVON. Pozdrawiam

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Szamponetka

09 lip 2016 - 22:04:40

Nawet po 8 myciach prawdopodobnie nie odzyskasz poprzedniego koloru bo będą nadal rudawe. Próbuj myć szamponem przeciwłupieżowym.Możesz zrobić też płukankę z cytryny (woda + sok z cytryny)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Szamponetka

09 lip 2016 - 22:14:09

Mi przeciwłupieżowy szampon zawsze zmywał.

Szamponetka

09 lip 2016 - 22:21:55

Sama kiedyś farbowałam włosy szamponetką, i niestety kolor nie chciał zejść. W każdym razie potrzebowałam więcej niż tych 8 myć, a i tak nie powróciłam do wyjściowego koloru włosów. ;/

Szamponetka

09 lip 2016 - 22:55:37

Używam tych szamponetek i myślę że do tego czasu to spokojnie Ci się zmyje;)

Szamponetka

21 gru 2016 - 18:58:20

ja jak zafarbowa,łam kiedys koleżance włosy szamponetką kolor jej się chyba z iesiac rza,ł, masakra jakas zalezy co ale moim zdaniem niszcza nieziemsko włosy

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pokażcie swoje włosy