Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Włosy regeneracja

19 cze 2016 - 21:23:17

Cześć kochane, jestem po kilkukrotnym rozjaśnianiu końcówek włosów przez co możecie się dowiedzieć w jakim są one stanie, totalnie suche. Rozjaśniałam je przed sylwestrem i do tej pory walczę o ich lepszą kondycję. Polećcie mi proszę jakiś zabieg fryzjerski bądź domowy regenerujący włosy rozjaśnione bo już nie wiem jak sobie z nimi poradzić, a dbam o nie jak mogę bo mam na ich punkcie bzika.

Włosy regeneracja

19 cze 2016 - 21:38:51

Polecam keratynowe prostowanie wlosow plus ścięcie suchych końcówek

Włosy regeneracja

19 cze 2016 - 21:49:01

Cytat
dodziaczekpoczta
Polecam keratynowe prostowanie wlosow plus ścięcie suchych końcówek

Też się właśnie nad tym zastanawiałam. Dziękuję za odpowiedź :)

Włosy regeneracja

20 cze 2016 - 18:52:01

pomyśl o olejowaniu włosów, sama kiedyś przez jakiś czas olejowałam, efekty były ;)

Włosy regeneracja

20 cze 2016 - 19:33:36

powierdzam- keratyna to najlepszy sposób!

Włosy regeneracja

20 cze 2016 - 19:44:04

Cale zycie chcialam miec dlugie wlosy,ale ciagle sie rozdwajaly.Najdluzsze jakie "uchodowalam" to takie dotykajace ramion, az.... zaczelam robic wlasnie keratynowe prostowanie i przez ok 2,5 roku urosly pod zapiecie od stanika,Cudne zdrowe konce i proste wlosy.Teraz je scinam i mam takie jak w moim awatorze. NIE MA NIC LEPSZEGO NA ZNISZCZONE WLOSY,ZADNE ODZYWKI,OLEJKI MASECZKI!!! Jest to raczej drogi zabieg ,ale watrt tej ceny.Chcialabym miec te pieniadze,ktore wczesniej wydalam na "leczenie" moich wlosow.Poszukaj w cennikach zakladow fryzjerskich ile to kosztuje i zdecyduj sie na to. Jak widzisz nie tylko ja to polecam ,ale i wiecej pan,nie jest to zadna reklama z mojej strony,tylko cos co sama zrobilam i jestem zadowolona.Wlosy sa piekne ,lsniace( nie farbuje,mam naturalne siwe pasma)i mile w dotyku. Ztego co mowila mi fryzjerka to im wlosy w gorszym stanie tym lepszy efekt. UFF- ale sie rozpisalam-

Włosy regeneracja

20 cze 2016 - 19:54:21

Odradzam keratynę!! na początku owszem włosy proste i wyglądają na zdrowsze ale z czasem wypłukiwania środka, który został wprasowany we włosy te zaczynają być w gorszym stanie niż przed zabiegiem keratyną. Jeżeli masz bardzo zniszczone końce to nic już ich nie odbuduje. spróbuj ściąć końce tyle ile się da i zacznij "fachowo" o nie dbać. Odłóż prostownicę, jak najmniej susz, zacznij OLEJOWAĆ (to najlepsze co możesz dać włosom), stosuj odżywki/maski, staraj się obchodzić z włosami delikatnie. Jest mnustwo wskazówek na temat dbania o włosy ale te, które wymieniłam powinnaś wprowadzić rutynowo. Wiem co piszę, ponieważ sama rozjaśniałam dwa razy włosy z koloru czarnego na ciemny blond i byłam przerażona a na dzień dzisiejszy wyglądają całkiem korzystnie :)

Włosy regeneracja

20 cze 2016 - 20:10:20

Moim zdaniem olejowanie jest najlepsze.
Problem w tym, że aby osiągnąć pożądany efekt trzeba się napracować, no i efekty nie są widoczne od razu (a większości osób chodzi o to, żeby od razu poprawić wygląd), ale za to są to efekty długotrwałe, a włosy są naprawdę zdrowe.
Olejowanie krok po kroku:
- ścięcie zniszczonych końcówek i regularne podcinanie włosów
- zmiana szamponu na inny, łagodny, bez środków mocno myjących (np babydream z rossmanna)
- dobór odpowiedniego oleju do włosów
- regularne używanie oleju
- rezygnacja z zabiegów fryzjerskich typu prostowanie, suszenie (lub ograniczenie do minimum)
- ograniczenie spinania włosów gumkami
Po takiej zmianie nawyków byłam w stanie zapuścić włosy, mimo, że zawsze miałam krótkie.

Włosy regeneracja

22 cze 2016 - 12:33:14

Ja stosuje zabieg keratynowy od trzech lat ,raz na 4-ry miesiace i nic zlego sie nie dzieje z moimi wlosami.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-22 12:33 przez nasfa.

Włosy regeneracja

24 cze 2016 - 08:24:55

Można nakładać olejek na włosy. Pomaga :) warto też odstawić prostowanie włosów i suszenie, w szczególności w lato.

Włosy regeneracja

26 cze 2016 - 22:40:51

Cytat
nasfa
Ja stosuje zabieg keratynowy od trzech lat ,raz na 4-ry miesiace i nic zlego sie nie dzieje z moimi wlosami.

To spróbuj przestać, a zobaczysz.

Włosy regeneracja

27 cze 2016 - 21:05:49

Cytat
Zuzanna25
Cytat
nasfa
Ja stosuje zabieg keratynowy od trzech lat ,raz na 4-ry miesiace i nic zlego sie nie dzieje z moimi wlosami.

To spróbuj przestać, a zobaczysz.
Troche mnie przestraszylas teraz - co moze sie stac z moimi wlosami jak przestane robic keratyne? Jak juz wydaje mi sie,ze mam "swoje wlosy" to wtedy znowu prostuje.Sa bardzo ladne,ale moze jak zrobie dluzsza przerwe to cos sie stanie.Nigdzie nie wyczytalam nic zlego o tym zabiegu,moze nikt nie chce robic sobie antyreklamy.

Włosy regeneracja

01 lip 2016 - 20:20:34

Nie wiem dokładnie w jakim stanie są twoje włosy ale możesz zadbać o to żeby te odrastające były w jak najlepszym stanie i np brać jakiś suplement typu Vitapil. Te które już są zniszczone możesz spróbować zregenerować na różne sposoby jak np olejowanie tak jak pisały wcześniej dziewczyny, oprócz tego odżywki, maseczki, różne babcine kuracje. Na ten moment faktycznie ważne jest żebyś obcięła te najbardziej zniszczone końcówki, to da największą poprawę tak na dzień dobry.

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 7/5

Włosy regeneracja

06 lip 2016 - 14:06:02

Wszystko zależy od tego jak bardzo zniszczone są włosy. Ja miałam po chorobie na głowie praktycznie jedno wielkie nic. Pomogła dopiero kuracja Prosalon med od Chantal. I przywróciła mi poczucie własnej wartości.

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 2/5

Włosy regeneracja

07 lip 2016 - 17:02:11

olejowanie?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Która marynarka?