Obecnie rozmawiamy o:

Urlop w górach

gorący temat

Domek w górach

18 minut temu

Rewelacyjne okna

21 minut temu

Dobry psycholog

godzinę temu

Druk ścienny

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kiedy ponownie rozjaśnić włosy?

07 maj 2016 - 18:50:48

Hej dziewczyny, potrzebuje rady. Tydzień temu rozjaśniałam włosy u fryzjera, Miałam okropne łaty na głowie, u góry miedziany brąz, niżej trochę rudości i czerni. Po spłukaniu rozjaśniacza góra wyszła ładnie żółta, natomiast na dole był ciemny rudy. Fryzjerka nałożyła mi ciemny blond, bo stwierdziła, że nic jaśniejszego nie wyjdzie na dolnej części włosów. Nie satysfakcjonuje mnie ten kolor, wygląda bardziej na jasny brąz, natomiast mój cel to średni chłodny blond. Ile czasu muszę odczekać, aby ponownie rozjaśnić włosy na całej długości? Może to głupie pytanie, ale nigdy wcześniej nie rozjaśniałam włosów i nie mam w tym temacie żadnych doświadczeń. Będę wdzięczna za pomoc.

Kiedy ponownie rozjaśnić włosy?

07 maj 2016 - 19:08:46

Jak nie wyjdzie, jak ja w zeszłym roku farbowałam z czarnych na jasny blond, i wyszło.

Kiedy ponownie rozjaśnić włosy?

07 maj 2016 - 19:10:24

Każdy ma inne włosy, zależy od farb i ilości malowania. U mnie niestety rozjaśniacz nie dał rady z dolną częścią.

Kiedy ponownie rozjaśnić włosy?

07 maj 2016 - 20:25:26

Sorry, faktycznie końcówki miałam rudawe. Rozpędziłam się pisząc tamto, bo po prostu już o tym zapomniałam - nie było to dla mnie problemem, bo wyszło nawet ciekawie.

Kiedy ponownie rozjaśnić włosy?

08 maj 2016 - 18:26:26

Miałaś dekoloryzacje czy rozjasniaczem??? Jeśli rozjasniaczem,a po efekcie wnioskuję, że tak,to zmień koniecznie fryzjera...

Kiedy ponownie rozjaśnić włosy?

08 maj 2016 - 20:50:10

Dekoloryzację miałam wcześniej, nie była udana. Rozjaśniacz był moim świadomym wyborem, ale efekt nie jest zadowalający.

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 1/5

Kiedy ponownie rozjaśnić włosy?

11 maj 2016 - 09:55:06

Moim zdaniem poczekaj, daj trochę włosom odpocząć.

Kiedy ponownie rozjaśnić włosy?

11 maj 2016 - 10:14:20

zniszczenia są pod spodem, najlepiej by było jakbyś systematycznie nawet sama ścinała tą dolną partię a górę farbowałą jaśniejszymi farbami, koniecznie z użyciem olaplex, no i inny fryzjer bo coś mi nie pasuje, nie ma czegoś takiego jak "nie dało" może nie jednokrotnie ale za drugim razem profesjonalista ci zrobi to, kochana idź gdzie indziej! ;)

Kiedy ponownie rozjaśnić włosy?

24 cze 2016 - 08:50:09

Najlepiej iść doradzić się fryzjera ale profesjonalisty! No niestety czasem rozjaśnianie nie wychodzi :(

niezweryfikowana
Posty: 57
Ostrzeżenia: 1/5

Kiedy ponownie rozjaśnić włosy?

09 lis 2016 - 10:44:21

Z rozjaśnianiem trzeba trochę odczekać bo spalisz włosy albo Ci wypadną. Nie ma co szaleć. Trzeba to robić stopniowo żeby zachować włosy w jak najlepszej kondycji. A przy farbowaniu zawsze pytaj o olaplex, będziesz mieć ładniejsze włosy dzieki temu:)

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 2/5

Kiedy ponownie rozjaśnić włosy?

10 lis 2016 - 15:40:18

ja rozjaśniałam kolejny raz po tygodniu, ale wiem, że dziewczyny robią kąpiele rozjaśniające dzień po dniu. wszystko zależy od kondycji włosów.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Z grzywką czy bez?